Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.

Yngh

Forum veteran
To jedna opcja. Druga to taka, że powstałaby jakaś unikalna, wspaniale smakująca mieszanka. Rezultaty podobnych eksperymentów mogą być zaskakujące =>.

EDIT: Kompletnie niezwiązany z tematem obrazek:

Słodkie, nie? :D
 

Yngh

Forum veteran
A wiecie, co dzisiaj za dzień? :D

Param param param.... Dziki Gon, Geralt, Płotka DLC... Cyberpunk? :p

Param param param....
 
Wiesz, niektórzy nie mają accessu do forum TW w tym czasie, tak jakoś, to może nie wkurzaj xD

Ed.
Dzięki.
 

Yngh

Forum veteran
No, niektórzy to mają przerąbane.

Ach, i ja stawiam! Nie wiem za co, ale częstujcie się:

- ta dla Zielonej!
- ta jest dla Und!

- a ta dla reszty!

EDIT:
Ed.
Dzięki.
Nie martw się, przecież ja też nie mam dostępu do tego forum. W końcu dobrowolnie narzuciłem sobie celibat ;).
 
O, dziękuję. Oraz informuję, że zapowiedź W3 wygląda jak na razie, hmmm. No nie wiem sama. Nie lubię otwartych światów w grach. A już w Wiedźminach to w ogóle.
 

Yngh

Forum veteran
Z pewnością REDzi postawią na fabułę, więc fear not! Historia z Dzikim Gonem będzie też bardziej personalna, więc może klimat będzie bliższy temu z książki. W zasadzie nawet nie chciałbym teraz siedzieć na TW i czytać tego całego trololololo ;).
 
Stawiam
że W3 będzie w Cintrze ;p z piknikiem na Skellige itp
chociaż wzmianka o świecie 20% większym od Skyrim dla mnie też jest trochę rozczarowująca, również mi do wieśka takie przestrzenie nie pasują


Z pewnością REDzi postawią na fabułę, więc fear not! Historia z Dzikim Gonem będzie też bardziej personalna, więc może klimat będzie bliższy temu z książki. W zasadzie nawet nie chciałbym teraz siedzieć na TW i czytać tego całego trololololo ;).

tylko żeby im się ta fabuła nie rozmyła ;)
na przykładzie:
trzeba pomóc buntownikom, bo lada chwila będą odpierać szturm wojska, to Geralt idzie na całodniowe polowanie na wampiry bo why not
 
No dzięki, ładne puzderko też.

A to sobie chociaż tu napiszę, bo już zdażyłam pogrzebać, gdzie się dało...
Nie lubię otwartych światów również, chociaż zdaję sobie sprawę, że ludzie lubią tak dłubać do imentu.

Fajne logo na fcb ;)
 

Yngh

Forum veteran
Wg mnie nie ma czegoś tego jak za duży świat, wszystko zależy od wykonania. No ale jako fan Morrowinda i Fallouta 2 trudno, bym uważał inaczej ;).

Hmm, pewnie będą konie. I to bez DLC :). To powinno ułatwić poruszanie się.

Niektórzy muszą ;P
:(
 

Yngh

Forum veteran
W W2 turlania było tyle, że starczy na pięć kolejnych części.

Fajne logo na fcb
Dość ciężka zbroja, jak na Geralta, tj. w kolczudze to on rzadko paradował, a ta nie wygląda na lekką. Może to pancerz, który zdobywa się później w grze, jak Zbroja Kruka.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom