Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

+
Status
Not open for further replies.

Yngh

Forum veteran
Tak na marginesie, ktoś wie, czemu ludzie z IGN nazwali Triss "Geralt's lost love"? o_O Są głąbami, czy nagle Triss się zgubiła się gdzieś Geraltowi po drodze? :p:p:p Wszyscy przecież wiemy, że Geralt ma tylko jedną, prawdziwą, zagubioną miłość.

Ej, ja też wolę W1, ale z powodów bliżej nieokreślonych ;D Dłuższy był i pierwszy, i w ogóle.
Argument nie do przebicia.
 
Tak na marginesie, ktoś wie, czemu ludzie z IGN nazwali Triss "Geralt's lost love"? o_O Są głąbami, czy nagle Triss się zgubiła się gdzieś Geraltowi po drodze? :p:p:p Wszyscy przecież wiemy, że Geralt ma tylko jedną, prawdziwą, zagubioną miłość.


Argument nie do przebicia.

Może im się pozajączkowało z szukaniem Triss w W2?

No bo, gdybym miała merytorycznie uzasadnić, to się nie da. Po prostu bardziej lubię i już.
 

Yngh

Forum veteran
Uznaję, że są głąbami. Zwłaszcza, że w W2 Geralt sobie o Yen przypomniał, a Dziki Gon będzie centralnym punktem historii. Nie wybaczę, jak wyrzucą Yen z gry. Po prostu.
 

Yngh

Forum veteran
No, to dobrze :D. Chociaż casualom Yen może się kojarzyć z Morrigan z DA:O, ze względu na charakter i ten sam "archetyp" postaci. W sumie ciekawe, jak to rozwiążą, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że Yen pewnie też ma amnezję.
 
Yyyy....
Tja.

Będzie fajny flame, piszę się ;p

Imo byłoby sporym nadużyciem, gdyby REDzi totalnie wycięli Yen z fabuły Wielkiego Finału, jakim ma być TW3, o ile rozumiem.

Zwłaszcza, że na evencie padło pytanie - nawet chyba moje, o elementy, które finalnie nie weszły do TW2 - i zapadła taka znacząca cisza, i że jednak nie powiedzą, bo, kto wie, gdzie to wrzuca jeszcze.
Hm hm.
 

Yngh

Forum veteran
Zwłaszcza, że na evencie padło pytanie - nawet chyba moje, o elementy, które finalnie nie weszły do TW2 - i zapadła taka znacząca cisza, i że jednak nie powiedzą, bo, kto wie, gdzie to wrzuca jeszcze.
Hm hm.
Pewnie chodziło o konie ;).
 
Ani chybi.

Przez tego newsa jestem dzisiaj najbardziej nieproduktywnym pracownikiem ever. Mogłam se w sumie urlop wziąć, przynajmniej bym się wyspała, a na jedno by wyszło.
 

Yngh

Forum veteran
Macie na pobudzenie, jakby Was hype zmęczył:


EDIT: Sorry, Und, zapomniałem - klik!
 
W sumie naj-naj smutniejsze jest to, że poza kilkoma osobami reszta userów - z całą sympatią! - nie jest w stanie podzielić uwagi między tu i tam. W sensie forów. For?
Fakt, że obecnie z CP przycichło, bo brak nowego "contentu", więc siłą rzeczy dyskutuje się tam, gdzie bliżej. Ale ciekawe, co będzie, kiedy materiały zaczną spływać symultanicznie...

Hyhy, thx, Yngh (dużo "h")

Nie wytną Yen.
Yen robi Sagę ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom