Rozpoczęła się Podróż Regisa!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Tym razem historię przedstawi nam Dettlaff van Eretein. Opowie, jak po starciu wampira z Vilgefortzem przywrócił Regisa do życia i stopniowo się z nim zaprzyjaźnił.

Nowa Podróż będzie dostępna na wszystkich wspieranych platformach przez kolejne 3 miesiące.

Dowiedz się więcej.
 
Last edited:
Mam mieszana uczucia do części bibelotów, skórek Regisa i dodatków do nich. Zamiast kart zmieniających się z dodatku "Pana Lusterko" wolał bym tematycznie zobaczyć karty Regisa, innych wampirów lub karty z Regisem powiązane. Liczyłem na rewersy w nieco innym stylu z większą dawką Regisa w ludzkiej postaci i zobrazowanych książkowych wydarzeń.
Na plus sama postać Regisa i historia w podróży która zapowiada się ciekawie. Chyba dowiemy się co działo się z Regisem po odratowaniu go przez Detlafa. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie po pierwszej części tej opowieści.
 
Last edited:
Z jakiegoś powodu poznikały wszystkie kontrakty z Podróży Aretuzy. Zarówno te wykonane jak i nieukończone. Mam nadzieję że to niedopatrzenie a nie zamierzone działania.
 
Musze pochwalić!
No Pany Redy, dobrze!
Podróż czyta się z zaciekawieniem, widok na grę z Saovine, sezonem, podróżą, wszystkimi możliwościami, no bogato! Aż miło zmar... zainwestować trochę czasu w rozrywkę ;)
No i wreszcie wydarzenie, mjut :]
 
Last edited:
Hej, czy ktoś ma ten problem, że zadania podróży oraz zwycięstwa rundy czy walki nie naliczają mu punktów podróży Dokupiłem 100 poziom i po nim też powinno się naliczać, a tu nic :/
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Hej, czy ktoś ma ten problem, że zadania podróży oraz zwycięstwa rundy czy walki nie naliczają mu punktów podróży Dokupiłem 100 poziom i po nim też powinno się naliczać, a tu nic :/
Serio kupiłeś 100 poziom podróży zaraz na samym jej początku? o_O Możliwe, że z tym powiązany jest jakiś nieprzetestowany błąd, ale chyba nikt z forumowiczów do tej pory tego takiego zakupu nie robił, więc wątpię czy ktoś Ci coś odpowie.
 
Serio kupiłeś 100 poziom podróży zaraz na samym jej początku? o_O Możliwe, że z tym powiązany jest jakiś nieprzetestowany błąd, ale chyba nikt z forumowiczów do tej pory tego takiego zakupu nie robił, więc wątpię czy ktoś Ci coś odpowie.
Tak, ostatnio przy Aretuzie też kupiłem, bo chciałem nadgonić zbieranie kluczy żeby mieć wszystkie karty do decków.
Bez problemu dobiłem do 190 poziomu Aretuzy i po 100 poziomie podróży punkty naliczały się normalnie co poziom przyznawane były 2 klucze.
Teraz coś się spsuło niestety, a napisałem, bo liczyłem, że może ktoś z twórców sprawdza i zgłasza problemy przy okazji.
 
"Cyrulik nie poruszył się. A Milva nagle z przerażeniem dostrzegła to, co powinna była dostrzec już dawno, Regis nie rzucał cienia."

Nie żebym się czepiał, ale Regis jako lider rzuca cień i to było pierwsze co mi się rzuciło w oczy;)
Jest szansa, że to w przyszłości zmienicie? To tylko kosmetyczny szczegół ale w końcu jesteście znani, z tego że pamiętacie o takich smaczkach :)
 
Tak, ostatnio przy Aretuzie też kupiłem, bo chciałem nadgonić zbieranie kluczy żeby mieć wszystkie karty do decków.
Bez problemu dobiłem do 190 poziomu Aretuzy i po 100 poziomie podróży punkty naliczały się normalnie co poziom przyznawane były 2 klucze.
Skoro nabiłeś aż 190 poziom to oznacza, że bez problemu bez zakupu wbiłbyś 90 - wystarczyłoby więc abyś np. kupił podróż premium, bo tam chyba jest darmowych 25 poziomów.

Tak, wiem, że powyżej 100 poziomu wpadają klucze (po 2 na poziom) ale z mojej perspektywy uważam, że to nie jest warte zachodu, bo klucze po pewnym czasie staja się kompletnie bezużyteczne - mam wypełnione wszystkie drzewka i nawet zadania dzienne z kluczami wymieniam na te ze złotem.

Teraz coś się spsuło niestety, a napisałem, bo liczyłem, że może ktoś z twórców sprawdza i zgłasza problemy przy okazji.
Możesz oficjanie przyznać sobie tytuł wybrańca - zdradź nam jaki jest Twój sekret?
Wystarczy przejrzeć inne tematy i widać jak "często" (wcale?) twórcy ostatnio angażują się w problemy forumowiczów.
 
Tak, wiem, że powyżej 100 poziomu wpadają klucze (po 2 na poziom) ale z mojej perspektywy uważam, że to nie jest warte zachodu, bo klucze po pewnym czasie staja się kompletnie bezużyteczne - mam wypełnione wszystkie drzewka i nawet zadania dzienne z kluczami wymieniam na te ze złotem.

No to gratuluję. Albo grasz naprawdę sporo, albo masz wykonanych większość kontraktów... Ja gram w Gwinta od początku. Beta itp, gram dosyć regularnie, po tych kilka gier dziennie staram się robić, a kluczy brakuje wciąż. Drzewek mam zrobionych może tak z połowę.

Możesz oficjanie przyznać sobie tytuł wybrańca - zdradź nam jaki jest Twój sekret?
Wystarczy przejrzeć inne tematy i widać jak "często" (wcale?) twórcy ostatnio angażują się w problemy forumowiczów.
Osoby kupujące podróż na dzień dobry do 100 poziomu mają względy ;)
 
No to gratuluję. Albo grasz naprawdę sporo, albo masz wykonanych większość kontraktów... Ja gram w Gwinta od początku. Beta itp, gram dosyć regularnie, po tych kilka gier dziennie staram się robić, a kluczy brakuje wciąż. Drzewek mam zrobionych może tak z połowę.
Dzięki. ;)

Ja gram od HC i najpierw dziennie zwykle grałem daily do pierwszego poziomu, a ostatnio (odkąd za daily są korony, a nie klucze) to grałem do uzyskania tych 14 koron.

Wydajesz klucze na bieżąco? Ja nie wydawałem i trochę mi się ich uzbierało - w drzewkach miałem "mnóstwo niedoborów", ale jak usiadłem i ręcznie je podliczyłem to okazało się, że starczy mi na wszystko. Nie wiem czy zrobiłem głupotę czy nie (bo w końcu CDPR czasem zmienia wartości nodów, więc może zmieni na jakieś korzystniejsze?), ale mam ten etap za sobą.

Osoby kupujące podróż na dzień dobry do 100 poziomu mają względy ;)
Aaa... No to wszystko jasne.
 
Ja też nie wydawałam ostatnio kluczy i tez mi się uzbierało ok 5800 (y)
Zakładając, że masz już jakieś postępy w księdze, to pewnie masz już na jej wypełnienie. Cała księga to ponoć około 7000 kluczy.
 
Heh, ja mam już całą księgę uzupełnioną i zbliżam się do 2000 kluczy ;)

Ucieszyłem się, że dodali tą stronę samouczka, to przynajmniej mogłem sobie wydać trochę punktów nagród :D nie żeby to było potrzebne, ale zawsze parę tytułów wpadnie do kolekcji!
 
Wydajesz klucze na bieżąco? Ja nie wydawałem i trochę mi się ich uzbierało - w drzewkach miałem "mnóstwo niedoborów", ale jak usiadłem i ręcznie je podliczyłem to okazało się, że starczy mi na wszystko. Nie wiem czy zrobiłem głupotę czy nie (bo w końcu CDPR czasem zmienia wartości nodów, więc może zmieni na jakieś korzystniejsze?), ale mam ten etap za sobą.
Tak, wydaję na bieżąco. W pierwszej kolejności idą zawsze drzewka sezonowe, bo mają ograniczenie czasowe. Odblokowywałeś je po drodze? Pewnie gdybym ich nie robił, większość innych drzewek bym miał, ale zawsze wychodzę z założenia że te stałe nie uciekną, a te sezonowe mogą już nie wrócić.
 
Heh, ja mam już całą księgę uzupełnioną i zbliżam się do 2000 kluczy ;)
No to mam trochę więcej tych "bezużytecznych rzeczy". ;)

Ucieszyłem się, że dodali tą stronę samouczka, to przynajmniej mogłem sobie wydać trochę punktów nagród :D nie żeby to było potrzebne, ale zawsze parę tytułów wpadnie do kolekcji!
Miałem podobne odczucie!

Tak, wydaję na bieżąco. W pierwszej kolejności idą zawsze drzewka sezonowe, bo mają ograniczenie czasowe. Odblokowywałeś je po drodze? Pewnie gdybym ich nie robił, większość innych drzewek bym miał, ale zawsze wychodzę z założenia że te stałe nie uciekną, a te sezonowe mogą już nie wrócić.
Sezonowe zawsze uzupełniałem do pełna w tym samym miesiącu kiedy one wyszły i już od dawna ich nie musiałem uzupełniać, bo ostatnio tylko się powtarzały, a ja już miałem je zrobione.

Najwięcej kluczy chyba powydawałem w okresach jak zmieniali wartości pyłu w drzewkach oraz jak zmieniali koszt wytworzenia kart premium - wtedy udało mi się przetworzyć wszystkie karty legendarne jakie tylko były dostępne i ich nie miałem. Inaczej to właściwie drzewek zupełnie nie ruszałem, bo jakoś mi na skinach specjalnie nie zależało, więc klucze cały czas mi się gromadziły.

Za liczenie wartości "nodów do uzupełnienia" wziąłem się trochę z przypadku - koszt wypełnienia do końca wyszedł mi około 2400 (już nie pamiętam ile dokładnie, ale ostatecznie kilka kluczy więcej wydałem, bo przy takim liczeniu ręcznym o pomyłkę nie trudno) i szczerze wtedy zdziwiłem się, że "tylko tyle".
 
Sezonowe zawsze uzupełniałem do pełna w tym samym miesiącu kiedy one wyszły i już od dawna ich nie musiałem uzupełniać, bo ostatnio tylko się powtarzały, a ja już miałem je zrobione.

Stosowałem dokładnie taką samą zasadę, a potem gdy widziałem, że mam "naddatek" kluczy, to uzupełniałem stałe drzewka.

Miałem podobne odczucie!

Teraz chyba pozostaje czekać na nowe drzewko roczne, a kiedy dokładnie się ono pojawi to ciężko zgadywać... Ale podsumowując, od przybytku głowa nie boli, więc lepiej mieć trochę za dużo, niż za mało ;)
 
Wypowiedziało się grono graczy 9000 GG + :giveup: Nie piszcie takich rzeczy, że klucze są po jakimś czasie bezużyteczne bo jakby się tak przyjrzeć całej społeczności Gwinta, dla której nie jest on np. grą nr 1 albo po prostu nie mają tyle czasu nigdy nie będą w stanie osiągnąć takich wartości. Mówię to jako osoba, która również ma zasoby na wszystkie drzewka ale wiem ile na to trzeba czasu. Przyjdzie jakaś nowa osoba i pomyśli, że zrobienie wszysktich drzewek to bułka z masłem... jest to bardzo czasochłonne - czterocyfrowe liczby w godzinach spędzonych z grą.
 
Last edited:
Top Bottom