CENEGA dystrybutorem gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech

+
Vakliv said:
Właśnie ta nadinterpretacja odrobinkę mnie stresuje, mówiłem ogólnie o forum, przepraszam, ze odniosłem się akurat do twojego postu. Ja będąc Czechem chciałbym aby gra była w pełnej lokalizacji. Szczególnie, że "Zaklinac 1" był spolszczony w pełni. Tak samo u nas jest na przykład z Assassin's Creed. Jedynka miała napisy i dialogi po polsku, była w pełni spolszczona, a następne części miały tylko napisy ;(. Smutek. I ja nie walczę o czeskie głosy jak o niziołki, tylko się dziwię, że nie będą mieli dubbingu. Tylko tyle.

Ale... kinówka to najlepsze co mogło spotkać polskie wydanie AC... To pełne spolszczenie niszczyło klimat jedynki. :p


Ps. Skończysz z prowokowaniem innych? Bo potem udajesz świętoszka...
 

Arraqnz

Guest
NapoleonPL said:
Ale... kinówka to najlepsze co mogło spotkać polskie wydanie AC... To pełne spolszczenie niszczyło klimat jedynki. :p/>


Ps. Skończysz z prowokowaniem innych? Bo potem udajesz świętoszka...
Sprowokowałem cię? Przeprosiłem? Co ma jeden temat do drugiego? Nie patrzę na nazwy użytkowników i potem: "nie, temu to już nic nie pisze, bo się obraził przed chwilą".

Odnoszę się do tego co napisałeś, jak ci się nie podoba to zreportuj albo jak to było w "jednym kabarecie" - "zluzuj majty".
 
Napoleonie, czyżbyś przeszedł na jasną stronę mocy i skończył ze swoim beznadziejnym zachowaniem na forum?
 
Panowie, wzajemne osobiste uwagi wysyłajcie sobie na PW.

Vakliv, staraj się pisać w mniej zaczepny sposób.

E:

RoleQ, to samo Ty, bez osobistych wycieczek proszę.

Kolejne posty nie na temat będą usuwane, a ich autorzy odpowiednio "nagradzani".
 
Teraz to już Cię w ogóle nie rozumiem:

Vakliv said:
[...] Ja będąc Czechem chciałbym aby gra była w pełnej lokalizacji.
Ok.


Vakliv said:
[...] Szczególnie, że "Zaklinac 1" był spolszczony w pełni.
Wcale nie. "Zaklinac" był po czesku. Po polsku był "Wiedźmin".


Vakliv said:
[...] I ja nie walczę o czeskie głosy jak o niziołki, tylko się dziwię, że nie będą mieli dubbingu. Tylko tyle.

To w końcu chodzi Ci o spolszczenie "Zaklinaca", czy "zczeszczenie" (dobrze napisałem ;) ?) "Wiedźmina"?

Ed. do S.P. Moderacji:
To są jedynie pytania mające na celu wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Nie chciał bym, aby z powodu błahych nieporozumień użytkownicy wdawali się w jakieś słowne utarczki.
 

Arraqnz

Guest
Wroobelek said:
Teraz to już Cię w ogóle nie rozumiem:


Ok.



Wcale nie. "Zaklinac" był po czesku. Po polsku był "Wiedźmin".




To w końcu chodzi Ci o spolszczenie "Zaklinaca", czy "zczeszczenie" (dobrze napisałem ;)/> ?) "Wiedźmina"?

Ed. do S.P. Moderacji:
To są jedynie pytania mające na celu wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Nie chciał bym, aby z powodu błahych nieporozumień użytkownicy wdawali się w jakieś słowne utarczki.
Mhm.
 
Może porzucając tą dyskusję przerzucimy się na coś lepszego, czyli pisaniu sensownych rzeczy na forum maybe :p
 
Ktoś pewnie pomyśli, to pewnie będzie pięć :) Potem MM360 wyjaśni, że chodziło Mu o rękę ofiary wybuchu petardy w dłoni.
 
Eee, ja tam wierzę jednak że Marcin nam coś przemyci :p Powiedzmy że wystarczą 4 fotki...
 
PATROL said:
Ktoś pewnie pomyśli, to pewnie będzie pięć :)/> Potem MM360 wyjaśni, że chodziło Mu o rękę ofiary wybuchu petardy w dłoni.
Albo o dłoń geraltowej Płotki .
 
Nie no ale w Europie środkowej cdp mógłby wydawać wiedźmina sam ( jeszcze nie daj boże dojdzie do tego że w Polsce wiedźmina będzie wydawał Ubisoft albo EA )
 
krenko said:
Nie no ale w Europie środkowej cdp mógłby wydawać wiedźmina sam ( jeszcze nie daj boże dojdzie do tego że w Polsce wiedźmina będzie wydawał Ubisoft albo EA ) />
Co ma piernik do wiatraka?
 
krenko said:
Nie no ale w Europie środkowej cdp mógłby wydawać wiedźmina sam
Pewnie mógłby, ale byłoby to zbyt kosztowne i czasochłonne, stąd zlecono to Cenedze. W Polsce jest CDP.pl, które specjalizuje się w sprzedaży gier, więc to zupełnie inna para kaloszy.
 
krenko said:
Nie no ale w Europie środkowej cdp mógłby wydawać wiedźmina sam ( jeszcze nie daj boże dojdzie do tego że w Polsce wiedźmina będzie wydawał Ubisoft albo EA ) />

Nie mogli, bo wycofali się z innych rynków skupiając się na GoG i tworzeniu gier. :) No i dystrybucja w Polsce, wiadomo.
 
Widzę, że CDP oddaje pole rywalom i powoli odpuszcza dystrybucję, bo z tego co pamiętam to mieli kilka oddziałów w Europie Wschodniej.
 
Odpuścili już jakiś czas temu rynki zagraniczne, by ratować się finansowo i by mieć za co ukończyć W2, do tego sprzedali swoje udziały w sklepie internetowym gram, kolejnym przykładem tamtych kłopotów finansowych CDP jest odpuszczenie z finalnej gry doliny kwiatów. Także wówczas było naprawdę nieciekawie, ale na szczęście wyszli cało między innymi dzięki dobrej sprzedaży W2 i platformie gog.
 
Top Bottom