cdp.pl polskim dystrybutorem tytułu Wiedźmin Gra Przygodowa

+
czempion9 said:
Wygląda super
Czy wersja na tablety i smartfony będzie również o polsku?

Planujemy tylko wersję na tablety (nie na smartfony) i będzie ona po polsku:)
 
MM360 said:
Planujemy tylko wersję na tablety (nie na smartfony) i będzie ona po polsku:)

Dziękuję za odpowiedź. Tam myślałem, ale bałem się zapytać żeby nie zapeszać :D
Czekam na dalsze info na temat planszówki :)
 
Tak jak Wiedźmin był moją pierwszą oryginalną grą, tak ta planszówką będzie moją pierwszą planszówką, którą kupię:)
 
dazz007 said:
Tak jak Wiedźmin był moją pierwszą oryginalną grą, tak ta planszówką będzie moją pierwszą planszówką, którą kupię:)/>

Uważaj, bo przyznawanie się za piractwa jest baaardzo kosztowne. :p
 
Booraz said:
A przy okazji, jak wygląda sprawa nowego forum?

Już niedługo. Nawet bardzo niedługo powiedziałbym. Jesteśmy w fazie wewnętrznych testów - jak tylko się skończą, będzie start:)
 
MM360 said:
Już niedługo. Nawet bardzo niedługo powiedziałbym. Jesteśmy w fazie wewnętrznych testów - jak tylko się skończą, będzie start:)


Czyli, że klasyczne Soon? Ale przed sesją czy już po? :D
 
MM360 said:
Już niedługo. Nawet bardzo niedługo powiedziałbym. Jesteśmy w fazie wewnętrznych testów - jak tylko się skończą, będzie start:)

I to jest wiadomość dnia.

Tylko żeby to "bardzo niedługo" nie było takim samym "niedługo", jak to z Nocy Św. Bartło...

Sory, z Nocy Premierowej Wiedźmina 2. :D
 
NapoleonPL said:
Czyli, że klasyczne Soon? Ale przed sesją czy już po?

Zależy kiedy kto ma sesje:p Jako, że ja już od paru dobrych lat nie jestem studentem, to niezbyt pamiętam dokładne daty. Może podczas?:)
 
Parachrist said:
Ładna planszówka, pięknie narysowana, ale... kiedy newsy o W3 :mad: ;)

Ano, właśnie. Planszówka jest śliczna, wszystko spoko i w ogóle, ale jako że wśród znajomych nie ma amatorów takowych musiałbym weń grać sam ze sobą, co jest cokolwiek bezcelowe. Co za tym idzie nie jestem zainteresowany zakupem i traktuję tę inicjatywę bardziej w ramach ciekawostki.
Wieści mało, a jak już się człek "njusa" doczekał, to nie o tym, co faktycznie go interesuje. Zaraza...
 
MM360 said:
Zależy kiedy kto ma sesje:p Jako, że ja już od paru dobrych lat nie jestem studentem, to niezbyt pamiętam dokładne daty. Może podczas?:)/>

Sesja to zwykle przełom stycznia i lutego. :) Więc ograniczyłem Ci pole do Soon do mniej niż miesiąc albo więcej niż miesiąc, czyli już nie Sooon.
 
SiulnityMario said:
I to jest wiadomość dnia. />

A wówczas wszystkie posty i oreny pójdą się...

A odnośnie planszówki - dobrze, że uniwersum Wiedźmina się rozrasta (gra przeglądarkowa, komiksy, puzzle ( ), planszówka).
 
eustachyJ23 said:
Planszówka jest śliczna, wszystko spoko i w ogóle, ale jako że wśród znajomych nie ma amatorów takowych musiałbym weń grać sam ze sobą, co jest cokolwiek bezcelowe.
Planszówki przeżywają w Polsce renesans. Być może warto przekonać do nich swoich znajomych? Niekoniecznie zaczynając akurat od Wiedźmina. Jest mnóstwo gier wprowadzających (gateways), które zaraziły do tego hobby więcej osób niż można by przypuszczać. Gier jest ogromny wybór i każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Co do newsa - na to czekałem! ;DDDD
 
Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć ciut więcej, polecam mój miniwywiad nagrany specjalnie dla Was na festiwalu Gratislavia:

http://www.youtube.com/watch?v=rdAz3iVjl0Q

Wiedźmińskiej planszówki dotyczy pierwsza część wypowiedzi; druga to zapowiedzi gier Portalu, które oczywiście już się ukazały, więc nie są żadną nowinką w tej chwili.
 
Top Bottom