Wesołych Świąt!

+
Wesołych forumowa rodzino, w głębi duszy wszyscy się kochamy mimo licznych minusów, kłótni i aktów terroryzmu! :p
 

Guest 3669645

Guest
A ja życzę Wam (i w sumie tym samym jednocześnie sobie) szybkiego ujrzenia gameplay'u z W3 :D

Wesołych Świąt chopy ;)
 
Życzę Wam wszystkim, aby dużo koron i florenów naleciało podczas eksplorowania hobbicich wiosek i gnomich warsztatów w becie... której życzę, by nadeszła jak najszybciej!
 
Wybił mi właśnie rok stażu na forum. Dokładnie rok temu dostałem pod choinkę grę Wiedźmin 2 i tego samego dnia zarejestrowałem się tutaj :)

Wesołych Świąt!
 
Życzę Wam, abyście spędzili te święta w miłym i ciepłym gronie rodzinnym!
No, i żebyście nie musieli czekać długo na następnego Wiedźmina!

Wesołych Świąt!
 
Wesołych Świąt przede wszystkim zdrowia bo to jest najważniejsze, a docenia się to tylko wtedy kiedy tego zdrowia nie ma.
 
Z okazji na stałego niebagatelnego dla ludzkości czasu pragną bym życzyć forumowiczom,moderatorom,obserwatorom i Redańczykom/REDzi/twórcom Wiedźmina i ich rodzinom spokoju w okresie świąt i cierpliwości w trakcje produkcji, sukcesów w życiu prywatnym, twórczym i zawodowym.Spokoju duch po powrocie do normalnego trybu życia i nasileniu produkcji, owocnych wyników codziennych starań i zmagań, spokoju ducha i przede wszystkim Zbawienia!

Wesołych Świąt!!!
 
Wesołych i spokojnych Świąt - oby Was nie nawiedzał Gon mknący po nieboskłonie . Byście po świąteczno - noworocznej przerwie ze wzmożonymi siłami mogli przystąpić do zwycięskiego szturmu na kolejną literę greckiego alfabetu.
Życzę Wszystkim (zarówno REDom, jak i fanom Geralta), by "Dziki Gon" pobił wszelkie rekordy popularności, sprzedał sie w kilku(nastu) milionach w przeciągu pierwszych 24 godzin od premiery, a ocena na Metacritic oraz końcowa ilość zdobytych nagród była nieosiągalna dla gier konkurencji przez długie lata.
 
Kto pamięta czasy wysyłania normalnych (nie cyfrowych) kartek świątecznych od Redów do naszych mieszkań? :)

Szkoda, że zaprzestaliście tego, chociaż wiem, że to ogromne przedsięwzięcie i teraz ilość fanów jest zdecydowanie większa niż kiedyś.

Czy możecie zdradzić nam ile sztuk kartek wysyłaliście kiedyś do nas ? :) fajna ciekawostka :)
 
Top Bottom