Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
limak said:
Z tego co mi się udało rozszyfrować to na obrazku widnieje data : 19.4.XVI lub 9.4.XVI

Przed 9 coś jeszcze jest więc... :)

Strasznie nabazgrane, Redzi mogliście się bardziej postarać, a nie tak utrudniać :D
 
SMiki55 said:
Przed dziewiątką jest chyba jedynka.

E:
@Michax
O dacie pierwszej zapowiedzi czwórki

Coś Ty się czepił tej 4 :D
 

Arraqnz

Guest
hugomocnik said:
mam wersje ściągniętą od Redów i wiem że twarz jest inna, nie łudźmy się że się nic nie zmieniło bo się zmieniło, nie mówię że mi to przeszkadza, chciałem tylko znać zdanie forumowiczów :)/>
Nie powiedziałem, że się nie zmieniło, raczej zmiana jest widoczna i to na lepsze, teraz nikt nie powie, że twarz jest zbyt młoda albo bez zmarszczek, ja tam widzę nawet nową bliznę na nosie.
 
Chłopaki i dziewczyny, potrzebuję pomocy. Mam TV full hd, obsługa mpeg-4. Pobieram ten zwiastun w 1080p30, zgrywam na pendraka, podłączam i pierwsze 30sek płynnie, a potem ścina. Co jest?
 
Az sie zalogowalem zeby o tym napisac. Król Gonu wyglada JAK wskrzeszony SAURON z WLADCY PIERSCIENI No ludzie! ten kto go projektowal powinien spłonąć w piekle za taka profanacje. Bo w co my gramy? w Wiedzmina czy w Lord of the Ring? Nie ma mowy by sie te swiaty na siebie nakladaly a tym bardziej nie Sauron. Do reszty nie mam sie jak przyczepic bo wyglada bardzo dobrze tylko ten krol gonu ....
 
@ViQu zbyt duży Bitrate, mam tak z niektórymi filmami HD. Albo może za wolny pendrak, chociaż wątpię.
 
@ViQu
Miałem podobny problem na kompie. Najnowsze kodeki K-Lite i Media Player Classic załatwiły sprawę. Nie wiem czemu nie działa na innych odtwarzaczach.
 
Posłuchałem sobie troche zespołu Percival i muszę przyznać, że to współpraca z nimi to bardzo dobry pomysł, już się nie mogę doczekać :D
 

Arraqnz

Guest
ViQu said:
Chłopaki i dziewczyny, potrzebuję pomocy. Mam TV full hd, obsługa mpeg-4. Pobieram ten zwiastun w 1080p30, zgrywam na pendraka, podłączam i pierwsze 30sek płynnie, a potem ścina. Co jest?
Ja też tak mam tylko ścina jakieś 2 sekundy i potem jest normalnie />. Z "Killing Monsters" też tak miałem.

ViQu said:
Az sie zalogowalem zeby o tym napisac. Król Gonu wyglada JAK wskrzeszony SAURON z WLADCY PIERSCIENI No ludzie! ten kto go projektowal powinien spłonąć w piekle za taka profanacje. Bo w co my gramy? w Wiedzmina czy w Lord of the Ring? Nie ma mowy by sie te swiaty na siebie nakladaly a tym bardziej nie Sauron. Do reszty nie mam sie jak przyczepic bo wyglada bardzo dobrze tylko ten krol gonu ....
Tylko, że Sauron to Sauron, a Król Gonu to Król Gonu, on ma tylko pancerz (nie będę mówił kim jest, bo może sagi nie czytałeś). A Sauron to nie wiadomo co ma pod tą swoją zbrojką.
 
Nie wiem, czy zostało to już wcześniej zauważone, ale czy Redzi nie zmienili aby oczu Geralta?


Czyżby można było się spodziewać dynamicznej zmiany źrenicy naszego protagonisty? :D/>
 
mordka świetna, tylko mnie niepokoją włosy mam nadzieje że zostaną poprawione, bo wyglądają sztucznie. Zawsze był problem z włosami, liczyłem że na nowym silniku te problemy znikną. Chyba że REDzi świadomie to robią nie chcąc jeszcze mocniej obciążyć naszych PC, ale po to są ustawienia graficzne :D.
 
Sneky said:
mordka świetna, tylko mnie niepokoją włosy mam nadzieje że zostaną poprawione, bo wyglądają sztucznie. Zawsze był problem z włosami, liczyłem że na nowym silniku te problemy znikną. Chyba że REDzi świadomie to robią nie chcąc jeszcze mocniej obciążyć naszych PC, ale po to są ustawienia graficzne
.

Bardzo wiele aspektów wyglądu Geralta to wciąż WIP (w tym włosy) - na kolejnych materiałach, które będziemy publikować będziecie widzieć różnicę:)
 
ViQu said:
Chłopaki i dziewczyny, potrzebuję pomocy. Mam TV full hd, obsługa mpeg-4. Pobieram ten zwiastun w 1080p30, zgrywam na pendraka, podłączam i pierwsze 30sek płynnie, a potem ścina. Co jest?
Pff te wymagania W3 :D Muszę kupić nowy monitor :D

ViQu said:
Bardzo wiele aspektów wyglądu Geralta to wciąż WIP (w tym włosy) - na kolejnych materiałach, które będziemy publikować będziecie widzieć różnicę:)

Długo po nowym roku?
 
Bardzo wiele aspektów wyglądu Geralta to wciąż WIP (w tym włosy) - na kolejnych materiałach, które będziemy publikować będziecie widzieć różnicę:)

Na końcu okaże się że to Ciri (stąd te szarawe włosy), trolling ostateczny :D
 
Przydałaby się nam tu lista tych WIP-ów. Wiedzielibyśmy nad czym rwać już włosy z głowy, a gdzie jedynie obgryzać paznokcie.
 
Top Bottom