Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+

Arraqnz

Guest
Nogi i talia jest cacy, co wy się czepiacie. Fakt, włosy nie są takie jak Geralt powinien mieć, kiedy pojawi się Ciri, będzie to jeszcze bardziej widoczne, no bo jak, Gerlta ma szare włosy i Ciri też? Czy może Ciri przefarbuje sobie włosy na czarne?

raisond said:
Przydałaby się nam tu lista tych WIP-ów. Wiedzielibyśmy nad czym rwać już włosy z głowy, a gdzie jedynie obgryzać paznokcie.
Zbierać na statek .
 
Bo to Ciri na tych zwiastunach, broda doklejona żeby tuszować bliznę - pamiątkę po panie Stefanie ;)
 
HuntMocy said:
Bo to Ciri na tych zwiastunach, broda doklejona żeby tuszować bliznę - pamiątkę po panie Stefanie ;)/>/>
Znam zakończenie trójki.
Serio chcesz je poznać?
Zastanów się...
Nie radzę...
Ostrzegam ostatni raz...
Jak chcecie. Otwórzcie poniższy spoiler:
Tak naprawdę, Geralt zginął podczas pogromu w Rivii. W poprzednich grach kierowaliśmy Cirillą, która po odwiedzeniu przypadkiem naszego świata w XXI wieku, postanowiła zmienić płeć. Skacząc po miejscach i czasach, w końcu dorwał ją Gon. W zemście, że dziewczy... osoba ta nie może już powić potomka, zamierzają poddać ją... jego wyrafinowanym przedśmiertnym torturom. Zaczęli od pozbawienia Jaskółki pamięci i wgrania jej/jemu wspomnień Geralta. Niestety or stety, Ciri ucieka z powrotem do Wiedźminlandu. Uderza się jednak głową o gałąź... i wspomnienia idą się chędożyć.
 

Arraqnz

Guest
Tak sobie patrzę, nic nie chce mówić, zbroja na lepsze, twarz na lepsze, oświetlenie, miecze (szczególnie rękojeść, jelec) na lepsze, oczy na lepsze, tekstury na lepsze, ogólnie otoczenie i klimacik na lepsze, ale MEDALION!!!



Za przeproszeniem ale "co za debil to tak zaprojektował"? Dla mnie to nawet już nie jest kot, z tego się gryf robi />. Może się okaże, że Geralt się ukrywał przez lata i tak naprawdę jest z cechu gryfa? Co to za maszkara to naprawdę nie wiem.

 

Arraqnz

Guest
hugomocnik said:
A mi się wydaje że stara twarz była groźniejsza. :p/>/>/>/>
Inne ujęcie (zacieniony łuk brwiowy, twarz ukazana bardziej profilowo) i na tamtym było więcej cienia. Jak dla mnie oczywiście.

Choć widać, że na starym ujęciu jest bardziej blady, a na tym nowym ma więcej kolorów. Jest bardziej zaczerwieniony jakby był zwykłym człowiekiem . Może się spocił.


ALE MEDALION !!
 
To zapewne przykład work in progress. Wygląda na low poly i w dodatku bez tekstury. Jest tak zły, że nie ma szans, by został w takiej formie. Chyba ktoś tam ma za dużo czasu, skoro się jeszcze medalionem bawi.
 
Vakliv said:
Teraz dopiero w pełni uświadomiłem sobie fatalne wykonanie nowego medalionu. Poprzedni wyglądał jak przepiękny wyrób zręcznego rzemieślnika, nowy jak produkowane taśmowo zabawki w Chińskiej Republice Ludowej.
 
Wy to się nie śmiejcie, bo CD projekt może jesze zrobić co chce, np. Geralt tak naprawdę jest krasnoludem :D.
 
Właśnie miałem pisać, że wygląda jak wklejony.

REDzi! Jak nie macie go zrobionego to nie róbcie, my wolimy stary!
 
https://24.media.tumblr.com/e340c61ae281a0511361b30a04984d32/tumblr_mxlpr9FMWJ1st0vumo2_1280.jpg
Jak tak patrze na porównanie Geralta, to jakoś bardziej podoba mi się ten z lewej, tzn. kolorystyka zbroi, bladość twarzy, cienie i jakby te blizny wyglądają naturalniej, choć już w sumie sam nie wiem który wygląda lepiej...
 
Zwiastun świetny, ale za krótki. Na końcu oglądając na żywo na VGX (sama impreza taka świetna, że z nudów odpaliłem Deluxe Ski Jumping 2 i zdobyłem po raz wtóry Puchar Świata) miałem uczucie "co to już wszystko? DLACZEGO?!". Jednak teraz tym bardziej czekam na następne nowe info o ostatniej przygodzie naszego szanownego Białowłosego wiedźmina. Novigrad mi się spodobał i ta wioska, w której jest młyn. Piękne.

A nowy medalion? ¿Por qué?
 
Shasiu said:
https://24.media.tumblr.com/e340c61ae281a0511361b30a04984d32/tumblr_mxlpr9FMWJ1st0vumo2_1280.jpg
Jak tak patrze na porównanie Geralta, to jakoś bardziej podoba mi się ten z lewej, tzn. kolorystyka zbroi, bladość twarzy, cienie i jakby te blizny wyglądają naturalniej, choć już w sumie sam nie wiem który wygląda lepiej...
Też wolę tego po lewej , nie tylko twarz , ale przede wszystkim zbroja wygląda dużo lepiej. No i medalion :)/>
 
Mnie sam kształt nowej twarzy odpowiada, chociaż z początku też nie byłem przekonany. Ale czerwoność to już nie.

REDzi mówili, że nie będzie teselacji na postaciach? To ma troszkę kanciasty naramiennik.
 
Tu nie chodzi tyle o kształt co o kolorystykę, oraz grę cieni. Zbroja jak dla mnie ma dziwny odcień, dużo lepiej wyglądała ta starsza.
 
Top Bottom