Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
ViQu said:
Przepraszam, że przeszkadzam w dyskusji. Mam pytanie: czy ta tajemnicza liczba zawarta w trailerze została rozszyfrowana?
Któryśtam czegośtam (20)16? Może data wydania fabularnego dodatku do trójki, albo pierwszej oficjalnej zapowiedzi czwórki?
 
SMiki55 said:
Któryśtam czegośtam (20)16? Może data wydania fabularnego dodatku do trójki, albo pierwszej oficjalnej zapowiedzi czwórki?

Wiedźmin 4 :|

(a tak sobie myślę, że to całkiem możliwe)
 
Wyślijcie to zdjęcie w mailu do MSW, z dopiskiem "To bardzo ważne, aby raz dwa odszyfrować. Podpisano : Bronisław K.".

:)
 
Polliver, wiele osób chce, byś zerknął do tego tematu:
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/25070-wiedzmin-1-powrot-bialego-wilka-community-project-watek-roboczy/page__st__3840
 
Polliver said:
Wiedźmin 4 :|

(a tak sobie myślę, że to całkiem możliwe)

Nie skazujmy Eskela i Lamberta na śmierć...

Przynajmniej pozwólmy im się przed nią zabawić/wyszaleć...

Jak wiadomo na pustynję Korath długa droga więc potencjał na przygodę chyba jest...
 
Booraz said:
Hmm, Mogłbyś doprecyzować pytanie? Nie do końca rozumiem o co dokładnie pytasz.
Pytanie pomocnicze: Czy w W2 do wszystkich broni i kurtek mogłeś instalować ulepszenia?


Booraz said:
[...] Na zasadzie, do pewnego momentu używasz zwykłych kurtek, a potem dostajesz pancerz epicki, do którego zbierasz modyfikacje. Mamy wtedy jasny przekaz dla gracza co powinien zrobić. Tylko znowu, musielibyśmy mieć troche więcej rodzaji podstawowych modeli niż 4 (nie mówię o typach)
W którym miejscu napisałem, że pancerz epicki można byłoby ulepszać? Epickie mogłyby być jedynie niemodyfikowalne komplety, znalezione albo otrzymane jako nagroda. Natomiast kompletny zestaw dobrze zmontowany przez nas od podstaw ze zwykłych elementów mógłby być równie dobry, jak epicki. Gdyby do tego wprowadzić jeszcze jakąś premię za długotrwałe noszenie tego samego pancerza (za "przyzwyczajenie się" do pancerza), to mogłoby być ciekawie. Podobnie można byłoby zrobić z bronią - włącznie z premią za "znajomość" oręża uzyskiwaną za jego długotrwałe użytkowanie.


Booraz said:
Z tego co wiem z filmu niegdyś udostępnionego na tvgry.pl, w grze mają znaleźć 3 rodzaje pancerzy: wiedźmińskie, ludzkie, "wyjątkowe";"legendarne"(?).

Jeśli każdy z tych rodzajów który zawiera powiedzmy 12 różnych pancerzy (zestawów kurtek, rękawic, butów, spodni itd.) będzie można wymieniać dowolnie to dochodzimy do tego, że już mamy system tworzenia własnego, komponowanego z różnych elementów które znajdziemy ubranka dla naszego wiedźmina.

Jeśli mamy 12 pancerzy na każdy rodzaj daje nam to 36 pancerzy. (12 rożnych kurtek wiedźmińskich, 12 różnych kurtek ludzkich, 12 różnych kurtek "wyjątkowych";"legendarnych" czyli razem 36 różnych kurtek; 12 różnych rękawic wiedźmińskich, 12 różnych rękawic ludzkich, 12 różnych rękawic ... itd.)

Każdy z tych pancerzy mogę dowolnie mieszać z tym co znajdę w trakcie gry; pancerz ludzki A, z rękawicami wiedźmińskimi C, buty ludzkie H, sznurówki wiedźmińskie D, hura, stworzyłem właśnie świetny pancerz, ubiór wiedźmina pozlepiany z różnych części tego co znalazłem nie koniecznie do siebie pasujących ale dający mi maksymalną ochronę na ten czas rozgrywki!
Właśnie napisałeś, jaki system byłby do kitu. W mojej propozycji wyraźnie opisałem co z czym można byłoby składać, by zestaw był spójny - również wyglądem. Z całego tekstu wyrwałeś pewne elementy z kontekstu i zbudowałeś potworka. Brawo, gratulacje za kreatywność .
 

Arraqnz

Guest
mbwrobel said:
Właśnie napisałeś, jaki system byłby do kitu. W mojej propozycji wyraźnie opisałem co z czym można byłoby składać, by zestaw był spójny - również wyglądem. Z całego tekstu wyrwałeś pewne elementy z kontekstu i zbudowałeś potworka. Brawo, gratulacje za kreatywność /> .

Wydaje mi się, że właśnie to co przedstawiłem pozwala ci składać i zrobić wiedźmina który sam musi tworzyć pancerz z kawałków innych pancerzy. Możesz wskazać jest jest do kitu? Serio, bo trochę nie zrozumiałem o co chodzi z ta kreatywnością, potworkiem, kontekstem i wyrywaniem .
 
Chodzi nam przede wszystkim o stronę wizualną, która jest definitywnie lepsza w odgórnie stworzonych zbrojach. Twój system pokazał, jak tego zrobić nie należy i jak tworzyć zbrojne potworki. Mieszając kompletnie inne style, nie da się zrobić czegoś spójnego i schludnego. Będzie to ubranie Jaskra, kolorowe i błazeńskie.
 

Arraqnz

Guest
Rustine said:
Chodzi nam przede wszystkim o stronę wizualną, która jest definitywnie lepsza w odgórnie stworzonych zbrojach. Twój system pokazał, jak tego zrobić nie należy i jak tworzyć zbrojne potworki. Mieszając kompletnie inne style, nie da się zrobić czegoś spójnego i schludnego. Będzie to ubranie Jaskra, kolorowe i błazeńskie.
Nie koniecznie, każdy tworzy tak jak mu się podoba, jeśli nie chcesz, żeby twoja zbroja była zrobiona z różnych elementów to takiej nie robisz.

Lecz ja też jestem za zbrojami jednolitymi, stworzonymi normalnie w całości w jednej wizji artystycznej. Najwyżej można sobie buty albo rękawice zmienić tak jak było w W2.
 
Vakliv said:
Nie koniecznie, każdy tworzy tak jak mu się podoba, jeśli nie chcesz, żeby twoja zbroja była zrobiona z różnych elementów to takiej nie robisz.

Nie. Nie każdy tworzy "tak jak mu się podoba", a tak jak się jemu podobają statystki zyskane przez owe ulepszenia .

Tak czy inaczej, są trzy możliwości:
- ulepszenia nie będą wizualnie zmieniały zbroi, wówczas problem "koszmarków" mamy z głowy;
- ulepszenia będą dopasowane indywidualnie do każdej zbroi i ten sam kawałek "płyty", będzie wyglądał różnie w zależności od pancerza - tworzy to jednak masą roboty;
- ulepszenia będą na tyle uniwersalne, że zbytnie "koszmarki" nie powstaną;
 

Arraqnz

Guest
- Zbroje będą robinie tak jak dotychczas z podziałem na 3 rodzaje.
 
Dziki Gon ma mieć 4 przywódców. Sądzę, że jednym z nich będzie właśnie Crevan - Avallac'h. I mam przeczucie że pomimo zapewnień o braku bossów w grze, Geralt będzie musiał zabić tych czterech panów. Po kolei, w miarę przechodzenia gry. Na koniec zostanie według mnie Eredin, z którym stoczymy pojedynek na Drakkarze z paznokci lub, na co bardziej liczę, w innym świecie, wymiarze. Najlepiej Tir na Lia :)
Tylko trochę szkoda, bo w książce Avallac'ha lubiłem... Wcale nie mam ochoty go zabijać. W przeciwieństwie do Krogulca.
 
Ja też myślę, że tak to właśnie będzie: pokonanie jednego dowódcy = popchnięcie fabuły do przodu (przynajmniej w kontekście Gonu, nie zapominajmy, że mają być trzy główne wątki). Nie zakładałbym jednak od razu że na pewno trzeba będzie ich ubić ;) Przypomnijcie sobie chociażby motyw z Letho. Wątek danego dowódcy niekoniecznie musi skończyć się zabijaniem.

Swoją drogą tak mi przyszło do głowy. REDzi potwierdzili obecność trzech regionów: Ziemi Niczyich, Skellige i Novigradu, ale czy zaznaczyli wyraźnie, że nie będzie nic więcej? Mamy czterech dowódców Gonu, całkiem nieźle by pasowało gdyby każdy z nich wraz ze swoimi (nie)ludźmi wyruszył do innego regionu z misją (jaka by nie była) i przez to kolejność konfrontacji byłaby uzależniona od tego w jakiej kolejności będziemy zajmować się poszczególnymi regionami. Brakuje jednak miejsca dla jednego z dowódców :p Oczywiście to tylko taka tam teoria, a nawet jeśli okaże się słuszna to równie dobrze jeden większy region może odwiedzić dwóch różnych dowódców, ale gdybać można ;)
 
HuntMocy said:
Swoją drogą tak mi przyszło do głowy. REDzi potwierdzili obecność trzech regionów: Ziemi Niczyich, Skellige i Novigradu, ale czy zaznaczyli wyraźnie, że nie będzie nic więcej? Mamy czterech dowódców Gonu, całkiem nieźle by pasowało gdyby każdy z nich wraz ze swoimi (nie)ludźmi wyruszył do innego regionu z misją (jaka by nie była) i przez to kolejność konfrontacji byłaby uzależniona od tego w jakiej kolejności będziemy zajmować się poszczególnymi regionami. Brakuje jednak miejsca dla jednego z dowódców :p/> Oczywiście to tylko taka tam teoria, a nawet jeśli okaże się słuszna to równie dobrze jeden większy region może odwiedzić dwóch różnych dowódców, ale gdybać można ;)/>
Proste. Jeden w Novigradzie, drugi na Skellige, trzeci w Ziemii Niczyjej, a ostatni w epilogu
 
Top Bottom