Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!

+
Ale z tym czasem na ukończenie gry to jednak troszkę naginacie rzeczywistość i nie napawa to optymizmem, bo można wysnuć wniosek, że rozgrywka w W3 zajmie nie 100 godzin tylko jakichś 60...
Prawdziwe dane na temat długości rozgrywki:
Wiedźmin 1 - mówicie że czas potrzebny na ukończenie gry to 60 godzin, faktyczna mediana dla samego głównego wątku to 40 godzin.
Wiedźmin 2 - mówicie że 55 godzin, a faktycznie - 23 godziny. Nawet odwiedzając każdy zakamarek gry, wykonując każdy sidequest i zagadując każdego napotkanego enpeca, przejście W2 zajmuje ok. 50 godzin...
 
No tak, ale to jest dla fanów, którzy nie spieszą się machaniem mieczem. Sobie chodzą i smakują widoczki, muzyczkę... Chyba, żeby jakaś paskuda wylazła.
 
NapoleonPL said:
Doprecyzuje - chodziło mi o to, że założyli konta wczoraj. :)
Zarejestrowali się, żeby wziąć udział w konkursie - pewnie wcześniej nie widzieli ku temu potrzeby, bo np. forum odwiedzali sporadycznie, czytając tylko newsy, pobieżnie przeglądając tematy.
Nie mów, że Ty się udzielasz na forum każej rzeczy, której jesteś "mega-fanem". ;p
 
Myszoskoczka said:
Zarejestrowali się, żeby wziąć udział w konkursie - pewnie wcześniej nie widzieli ku temu potrzeby, bo np. forum odwiedzali sporadycznie, czytając tylko newsy, pobieżnie przeglądając tematy.
Nie mów, że ty się udzielasz na forum każej rzeczy, której jesteś "mega-fanem". ;p

Żebyś wiedziała. Jeśli mnie coś naprawdę interesuje - tak jak AC swego czasu to jestem stałym bywalcem na forum i się udzielam, a, że do Wiedźmina mam mega sentyment choćby dlatego, że to pierwszy cykl książek jaki przeczytałem z przyjemnością to udzielam się tu więcej niż na innych forach, ale ogólnie jak coś mnie zainteresuje to udzielam się na forum takowego. :) Wyjątkiem jest żeglarstwo ale to tylko, dlatego, że wolę aktywnie żeglować. :)
 
toonczyk said:
Ale z tym czasem na ukończenie gry to jednak troszkę naginacie rzeczywistość i nie napawa to optymizmem, bo można wysnuć wniosek, że rozgrywka w W3 zajmie nie 100 godzin tylko jakichś 60...
Prawdziwe dane na temat długości rozgrywki:
Wiedźmin 1 - mówicie że czas potrzebny na ukończenie gry to 60 godzin, faktyczna mediana dla samego głównego wątku to 40 godzin.
Wiedźmin 2 - mówicie że 55 godzin, a faktycznie - 23 godziny. Nawet odwiedzając każdy zakamarek gry, wykonując każdy sidequest i zagadując każdego napotkanego enpeca, przejście W2 zajmuje ok. 50 godzin...

Ilość potrzebna na przejście danej gry jes bardzo różna w zależności od użytkownika. Jeśli chodzi o wariant 2, to sam sobie zaprzeczasz bo najpierw podajesz 23 godziny, a potem 50. Akurat podawany czas przejścia zawiera w dobie wszystkie sidequesty i tak dalej. Należy brać pod uwagę drugą z podanych liczb. Poza tym, za pierwszym razem zabiera to zawsze więcej czasu. Twierdzenie, że można przejść w 23 godziny nie mają większego sensu, pewnie że można nawet i krócej ale nie jest to średnim wyznacznikiem czasu przejścia. Nie dawno widziałem wideo, w którym koleś przeszdł pierwszego half-life w czasie poniżej 30 minut. Nie znaczy to, że czas przejści gry to pół godziny.
 
@Napoleon
No to widzisz, może te osoby nie udzielają się na forum o wiedźminie, bo wolą "aktywnie wiedźminować." :p

Ale serio, nie można oceniać, czy ktoś jest lepszym/gorszym fanem patrząc na to, jak się udziela w fanowskiej społeczności (Ja chociażby, nie jestem zarejestrowana na forum mojego ulubionego zespołu, bo jakoś nie czuję potrzeby - wystaczy mi, że śledzę newsy, materiały, muzykę. A niech ktoś tylko spróbuje powiedzieć, że nie jestem przez to tró fanką... ;> )
 
Myszoskoczka said:
@Napoleon
No to widzisz, może te osoby nie udzielają się na forum o wiedźminie, bo wolą "aktywnie wiedźminować." :p/>

Ale serio, nie można oceniać, czy ktoś jest lepszym/gorszym fanem patrząc na to, jak się udziela w fanowskiej społeczności (Ja chociażby, nie jestem zarejestrowana na forum mojego ulubionego zespołu, bo jakoś nie czuję potrzeby - wystaczy mi, że śledzę newsy, materiały, muzykę. A niech ktoś tylko spróbuje powiedzieć, że nie jestem przez to tró fanką... ;> )


Próbuje... :D A poważnie to po prostu denerwuje mnie - i nie tylko tutaj, że jak tylko jest konkurs dla forumowiczów to nagle pojawia się tryliard osób które w większości już nigdy nie napiszą. I nie chodzi mi o nagrodę tylko o swoiste wyrachowanie.
 
Hmm chciałem dodać swoje trzy grosze i napisać jak wygląda czas przejścia gry na czasgry.gram.pl ale niestety w wypadku w1 ktoś dodał max przejścia na 800h więc z automatu wynik średni jest nieprawidłowy (~56h), za to w przypadku W2 (~34h) mniej więcej pokrywa się z moim timeingiem. Więc jeśli W3 będzie > W1 to ja będę zadowolony:)
Ponawiam swoje pytanie sprzed kilku stron: jak wygląda ilość liń kodu dla W2@PC? Zawodowa ciekawość:)/>
 
Jeśli konkurs jest impulsem dla kogoś, by się zarejestrować na forum, to należy się jedynie cieszyć. Może cześć zarejestrowanych z nami zostanie, może nie. Tak czy siak, konkurs jest dla ludzi, ilość postów i forumowy staż nie mają nic do rzeczy. Nic, a nic.
 
Nars said:
Jeśli konkurs jest impulsem dla kogoś, by się zarejestrować na forum, to należy się jedynie cieszyć. Może cześć zarejestrowanych z nami zostanie, może nie. Tak czy siak, konkurs jest dla ludzi, ilość postów i forumowy staż nie mają nic do rzeczy. Nic, a nic.

Znaczy ja w tym wypadku trochę inaczej to widzę, bo to konkurs dla forumowiczów, tak? :)
 
@Napoleon
MM360 said:
Komputerowy Wiedźmin właśnie obchodzi 6-te urodziny! Ostatnie kilka dni minęło nam w studiu na wspominkach dotyczących obu naszych gier. Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby gdybyście Wy też dorzucili do tej rocznicy swoją cegiełkę. Jesteśmy bardzo ciekawi, które momenty z pierwszego i/lub drugiego Wiedźmina zapadły Wam w pamięć najbardziej. Jakie wyjątkowe elementy lub chwile spędzone z grą sprawiły, że nigdy o nich nie zapomnicie? Czekamy na Wasze historie! Autorzy i autorki najbardziej oryginalnych/łapiących za serce/wzruszających odpowiedzi otrzymają od nas wiedźmińskie nagrody - koszulki, medaliony, kody odblokowujące Wiedźmina 1 i 2 na GOG.com oraz specjalne plakaty podpisane przez twórców gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie czekaj, podziel się z nami swoją historią zostawiając komentarz do tej wiadomości! Zwycięzców konkursu ogłosimy w poniedziałek. Nasi przyjaciele z GOG.com właśnie zakończyli swój konkurs związany z obchodami 6-tych urodzin Geralta, a jego rezultaty możecie obejrzeć http://youtu.be/NFpn8XEMpes. Gotowi? No to zapraszamy do zabawy. :)
 
Konkurs jest przede wszystkim dla graczy, nie zależnie czy to psychofani, czy gracze którym gra się tylko podobała, każdy kto grał w Wiedźmina (i nie tylko) ma prawo się zarejestrować, i opisać swoje przeżycia z grą.
 
toonczyk said:
Ale z tym czasem na ukończenie gry to jednak troszkę naginacie rzeczywistość i nie napawa to optymizmem, bo można wysnuć wniosek, że rozgrywka w W3 zajmie nie 100 godzin tylko jakichś 60...
Prawdziwe dane na temat długości rozgrywki:
Wiedźmin 1 - mówicie że czas potrzebny na ukończenie gry to 60 godzin, faktyczna mediana dla samego głównego wątku to 40 godzin.
Wiedźmin 2 - mówicie że 55 godzin, a faktycznie - 23 godziny. Nawet odwiedzając każdy zakamarek gry, wykonując każdy sidequest i zagadując każdego napotkanego enpeca, przejście W2 zajmuje ok. 50 godzin...
Dokładnie , jeśli czas na ukończenie W2 to 55h a w rzeczywistości ok 30 , to W3 przejdziemy maksymalnie w 60h. I zacznie się hejt na redów.
 
Nawet jeśli W3 da się skończyć w 60h, to eksploracja świata to znacznie wydłuży, bo raczej niemożliwe by tak duży świat był bardzo słabo zagospodarowany zadaniami.
 
Powiem tak, ja bym się nie zraził do tych 60h jeśli ten czas byłby bez sztucznego wydłużania rozgrywki i nudnych elementów. Bardziej odpowiada mi 60h gry dla której miodu i replaybility nie brakuje (jak w Gothic II) niż przykładowe 100h ale jednorazowego użytku, po których nie będę czuć potrzeby wrócenia do tytułu w przyszłości.
 
Przyznaję jestem tu od niedawna. Wiedźmina pierwszego jeszcze nie skończyłem, ale to co robią ludzie z CDP RED jest niesamowite. Odnoszę wrażenie za za kilka lat to studio prześcignie EA czy Ubisoft.

Może będzie tak jak z Blizzardem (wieści o grze - Blizzard, zapowiada się hit - gracze).

Oby tak dalej:)
 
Top Bottom