Emotikony na wiedźmińskie forum - Konkurs

+
undomiel9 said:
Ekhm

Zacząłem pisac przed Twoim upomnieniem. :) Wyedytowałbym, gdyby edytor postów nie był zbugowany.

Wracając do tematu. Co z animowanymi emotami? Też moga być jako gify?
Żal by było przeoczyć podobne cuda jak to poniżej :D
 
MM360 said:
Większe niż standardowe. 80x80, być może mniejsze. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale na pewno będą:)/>


To będzie ciekawie. :) Ale tym razem nam forum nie odbierzecie na jakiś czas jak to było przy problemach z tym...? (na 99% tym, mogło to być poprzednie ale bardzo mało prawdopodobne)
 
Moim zdaniem wprowadzenie emotów prosto z gry jest trochę nie trafione. Po pierwsze byłyby dość nieczytelne. Po drugie mimika w obu grach Wiedźmina była najsłabszą stroną oprawy graficznej.
Osobiście uważam, że powinniśmy pozostać przy standardowych emotach ucharakteryzowanych na postacie z gier.
Przykładowy emot - pomysł mój, rysował Celos666

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
 

Yngh

Forum veteran
Jestem za. Fajna emotka :D. Również uważam, że emotki "growe" mogą być bardzo nieczytelne.
 
czernobyl10 said:
W jkaim programie wycinać te głowy, wystarczy paint czy trzeba instalowac jakis program?
W paincie przezroczystego tła nie zrobisz. Polecam Gimpa, jest stosunkowo łatwy do opanowania, no i darmowy.
 
SMiki55 said:
Polecam Gimpa, jest stosunkowo łatwy do opanowania, no i darmowy.
Również polecam. Powyższy projekt emotu zrobiliśmy szybko właśnie za pomocą tego programu.
 
@wsad3a - pomysł bardzo fajny, sama dałam plusa ;) Ale przypominamy, że to temat o REDowym konkursie na coś innego, więc, jakby, no...
Powodzenia życzymy wszystkim polującym na udane ujęcia z gry :)
 
undomiel9 said:
@wsad3a - pomysł bardzo fajny, sama dałam plusa ;) Ale przypominamy, że to temat o REDowym konkursie na coś innego, więc, jakby, no...
Trzeba było szybko zareagować, bo mogliśmy zostać z bezużytecznymi i nieczytelnymi emotami na nowym forum. Specjalnie wybrałem przykładowego Rochea do stworzenia tego emota gdyż to pokazuje, że jeden pomysł nie wyklucza drugiego. Chciałem pokazać jak szybko i łatwo można przerobić obrazki, które wygrają w konkursie na czytelny emot.
undomiel9 said:
Powodzenia życzymy wszystkim polującym na udane ujęcia z gry :)
Jak najbardziej przyłączam się do życzeń.
 
wsad3a said:
Specjalnie wybrałem przykładowego Rochea do stworzenia tego emota gdyż to pokazuje, że jeden pomysł nie wyklucza drugiego.


A ja myślałem, że to kobieta w żałobie...
 
Moze w takim razie warto zmodyfikowac nieco zalozenia konkursu dopoki nie jest jeszcze w fazie niesprzyjajacej zmianom.
 
Chcesz powiedzieć, że RED nie przemyślał konkursu, więc chętnie teraz wszystko zmieni, skoro się użytkownikom nie podoba? Hm... ;)

A może po prostu potraktujcie to jak każdy inny konkurs na każdej innej stronie, portalu czy gazecie i weźcie udział albo nie? Czy tam też będziecie słać swoje pomysły modyfikacji? :D

Znaczy tak serio, to nie do końca rozumiem problem: jest konkurs, coś się dzieje. Wiadomo, każdy ma własne zdanie na temat tego, co jest ładne, a co ładniejsze, co fajne, a co fajniejsze, ale w ten sposób do niczego nie dojdziemy.

Konkurs jest, jaki jest i CDPR w osobie Marcina zaprasza chętnych do udziału. Czy możemy już zakończyć etap poprawiania, napominania i krytykowania? Byłoby miło, dla obydwu stron.
 
Niech Redzi zrobią konkurs na najlepsze modele gnomów i niziołków, które znajdą się w grze! :D
 
I ślicznie, tylko przypomnę zasady:
Upewnijcie się, że plik zapisany jest w formacie .png. Jego rozmiar ustawiony do wymiarów 80x80px, a rozdzielczość 72 DPI. Wycięte twarze nie mogą mieć żadnego tła.

3. Gotowy zestaw ikonek (kolekcja powinna zawierać od 3 do 10 twarzy) wyślijcie na adres contest@cdprojektred.com do 07.10.2013. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14.10.2013.
 
AndersonSilva said:
Jestem miszczem painta.
Przykro mi, ale one wyglądają identycznie...

BTW: Miało być przezroczyste tło. I obrazek miał być wysłany pocztą, nie na forum...
 
Top Bottom