CD Projekt RED na targach gamescom 2013 - materiał zakulisowy

+
Może być tak, że kupując kartę, otrzymamy grę na steamie. Jak z ACIII, Arkham Origins, Metro LL.
 
Redzi dajcie namiary na tę brunetką w 1:37 :D Ja się nią zajmę niech napisze do mnie na forum :D
 
Oj chętnie bym pucle przygarnęła. I koszulkę też, panie bardzo ładnie się w nich prezentują. :p

Na następnym gamescomie może być podobnie? Tzn czy będą takie właśnie akcje dla fanów... W sumie to powinny być chyba jeszcze lepsze "atrakcje", bo w końcu będzie bliżej premiery.
 
Petycyjka, petycyjka... A może chociaż jakiś konkurs? Kaman, REDzi, nie mówcie, że wam żaden egzemplarz pucli albo parę koszulinek nie zostało!
 
#1
Gregmastergruda said:
"Hidden massage" hehe />/>/>/>/>/> zawsze mieliście fajne poczucie humoru :)/>/>/>/>/>
Jak brzmi ta ukryta wiadomość, proszę wyślij mi na PW, bo ja nie nadążam, żeby spauzować film w odpowiednim momencie.
#2
A poza tym premiera gry to prawdopodobnie 4 kwartał 2014, ci co oglądaj wywiady na bieżąco to raczej o tym wiedzą.

#3
Gregmastergruda said:
Jak brzmi ta ukryta wiadomość, proszę wyślij mi na PW, bo ja nie nadążam, żeby spauzować film w odpowiednim momencie.

Albo ktoś inny niech napisze, bardzo proszę.

Scaliłam.
Bardzo proszę stosować się do Regulaminu i nie pisać kilku postów pod rząd. Od dopisków jest przycisk "edytuj". Jeżeli masz problem z opanowaniem jego funkcjonalności, zapraszam do lektury Samouczka.
zi3lona
 
MateuszGraczyk said:
Jak brzmi ta ukryta wiadomość, proszę wyślij mi na PW, bo ja nie nadążam, żeby spauzować film w odpowiednim momencie.

Prosze bardzo ! hehe

 
Gregmastergruda said:
Prosze bardzo ! hehe

Spodziewałem się czegoś lepszego, a także tego, że zamiast materiału jak rozdają durne gadżety, udostępnią w końcu ten gameplay co filmik z niego wyciekł i został usunięty YouTuba.
 
DURNE GADŻETY? Część ludzi z forum by se dała palec uciąć za pucle czy koszulkę.
 
PATROL said:
DURNE GADŻETY? Część ludzi z forum by se dała palec uciąć za pucle czy koszulkę.
Nie miałem na myśli gadźetów samych w sobie, gadżety są fajne, ale tego, że udostępnia się filmik jak się je rozdaje. Powtórzę liczyłem, że udostępnią ten gameplay co fragment go ktoś nagrał po kryjomu, a REDzi kazali go usunąć z YouTube.
 
Mi tam filmik się bardzo podoba, pokazuje devów od ludzkiej strony. No to formułuj wypowiedź poprawnie, durny film, a nie durne gadżety.
 
Filmik pokazuje jaki zajebisty klimat tam był ! i widać że było duże zainteresowanie W3
Więc bardzo fajnie ,ale cóż narzekający zawsze się znajdą ;)
 
PATROL said:
Mi tam filmik się bardzo podoba, pokazuje devów od ludzkiej strony. No to formułuj wypowiedź poprawnie, durny film, a nie durne gadżety.
Następnym razem zastosuję się bardziej do zasad poprawnego formułowania zdań tak, żeby moja wypowiedź była idealnie zrozumiana i mówiła dokładnie to co mam na myśli.
 
Taki przecież jest cel każdej naszej wypowiedzi, nieprawdaż? Nowy jesteś, to i się wybacza takie sprawy. :p
 
Na pewno, gdyby wypuścili chociaż 500 sztuk puzzli, to by im poszły jak świeże bułeczki. Co jak co, ale takiego Geralta to na puzzlach tych do kupna nie ma. A idealnie wpasowałby się w środek, po bokach Draug i Triss, u Góry Dziki Gon, a na dole Smok.
 
A dalej jeszcze Yennefer w stylu Triss, coś z Ciri, parę innych artów... Cały dom wytapetować puclami.
 
Top Bottom