Wygraj wiedźmińskie puzzle i koszulki w naszym Instagramowym konkursie!

+
DarekMax said:


Ale czy ktoś mówi o rozdawaniu? Ok, żartujemy sobie, że mogliby rozdać, ale chodzi nam o sprzedaż - najpierw zbierają zamówienia na X sztuk, później tyle sztuk produkują i na podany adres wysyłają. ;) Kwestia płatności czy przy odbiorze czy z góry byłaby wcześniej ustalona i gotowe... A co do części do forumowiczach to uwierz mi, że wielu z nas sporo czasu poświęciło aby pomóc REDańczykom albo aby zwiększać naszą społeczność i ułatwiać jej życie - choćby tytaniczna praca (która nie ma nic wspólnego z licencjatem :p) Nighty`ego, przy czym? Poszukaj na forum. :p
 
genNighty said:
Wszystko rozbija się o to, że nie ma sklepu Wiedźmińskiego. Gdyby takowy był, to nie byłoby narzekania.
Otóż to. Prezes Kiciński w wywiadzie dla bodajże Bankiera potwierdził, że CDPR ma prawa do produkcji i sprzedaży gadżetów. To, że jeszcze tego nie rozkręcili, może świadczyć chyba tylko o tym, że nie mają ludzi/czasu/odpowiedniego przygotowania (niepotrzebne skreślić). Do premiery W3 powinni go jednak otworzyć, bo można na tym konkretnie zarobić. Brak sklepiku to uciekająca kasa, szansa dla spekulantów i chałupników bez zezwolenia.
 
@up

Tym bardziej, że marka jest już rozpoznawalna, fani chcą kupować takie pierdoły no i oczywiście kończy się trylogia, więc to najlepszy moment na sprzedaż, potem ciśnienie może opadać i wyjdzie to już gorzej
 
Dobra, mam zdjęcie z lodowym gigantem ... dostanę koszulkę? :p

 
Dobra, nikt nie chce mi dać koszulki to spróbuję sam ją sobie zrobić :) mam nadzieję, że Redzi mnie nie posądzą o jakieś prawa autorskie itd :) chcę tylko 1 sztukę dla siebie, nie będę handlować :)

Ciekawe ile osób mnie teraz zjedzie :p
 
Karesh said:
Dobra, nikt nie chce mi dać koszulki to spróbuję sam ją sobie zrobić
mam nadzieję, że Redzi mnie nie posądzą o jakieś prawa autorskie itd
chcę tylko 1 sztukę dla siebie, nie będę handlować


Ciekawe ile osób mnie teraz zjedzie

Kupić nie ma gdzie, po koszulki jechać trzeba 500km... to normalne że w takich chwilach się zaczyna robić 'na boku'

Więcej takich postów to może w końcu dostaniemy sklepik

Geniusz zła
 
Myślę, że Redania doskonale zdaje sobie sprawę, że kasa przechodzi im koło nosa. IMO powinien się tym zainteresować prezes Kiciński - puzzle czy planszówka nie wszystkim musi przypaść do gustu, ale praktycznie każdy lubi ładny T-shirt. Poza tym to świetne narzędzie marketingowe. Tym niemniej trzeba też pamiętać, że taki sklepik to sporo wyzwanie logistyczne, zwłaszcza jeśli od samego początku uwzględniano by paczki zagraniczne.
 
Przeczytałem tytuł. Fajnie myślę, można wygrać koszulkę i puzzle.
Niestety trzeba jednak pojechać na targi

Oj przydałby się ten sklepik
 
Tymbardziej, że CDP ma już swój mały sklepik z puzzlami. Uogólnić to do sklepu z GBP i gadżetami. I już jest, nie trzeba nic więcej.
Aha, i nie chciałbymżeby mnie zle zrozumiano. Jak najbardziej popieram darmowe koszulki, to jest świetna akcja
.
I naprawd bardzo się cieszę, że tyle ludzi będzie mogło czerpać radość z wieśkowych koszulek. Po prostu wszyscy tu jesteśmy Waszymi fanami i trochę... zazdrościmy
 
ee tam jak kulą w płot z tym sklepikiem... dziś siedzę w nocy w pracy więc dopiero jutro wrzucę efekt moich prac ale jeśli uda mi się wykonać to co mam w głowie to nawet Redzi będą zazdrościć takiej koszulki :p
 
Może do kolekcjonerki będzie jakaś specjalna koszulka... Czy na przyszłorocznych targach też gdzieś się Wiedźmin pojawi?
 
CzerwonyKarczmarz said:
Tymbardziej, że CDP ma już swój mały sklepik z puzzlami. Uogólnić to do sklepu z GBP i gadżetami. I już jest, nie trzeba nic więcej.
Aha, i nie chciałbymżeby mnie zle zrozumiano. Jak najbardziej popieram darmowe koszulki, to jest świetna akcja
.
I naprawd bardzo się cieszę, że tyle ludzi będzie mogło czerpać radość z wieśkowych koszulek. Po prostu wszyscy tu jesteśmy Waszymi fanami i trochę... zazdrościmy

Pamiętajmy jednak, że cdp.pl i CD Projekt RED to dwie osobne firmy. Myślimy nad sklepikiem - jak tylko coś będzie wiadomo, to dowiecie się jako pierwsi - obiecuję.
 
Top Bottom