Odwiedź nasze stoisko na targach gamescom 2013 i odbierz darmową koszulkę!

+
CzerwonyKarczmarz said:
nikt nie przewidywał darmowych koszulek
Yyyy... żartujesz, prawda?

Naprawdę uważasz, że do Kolonii warto jechać dla samej koszulki? Przecież chodzi o spotkanie z Redanią i święto graczy jakim są te targi. Koszulka to tylko miły bonus, a nie sztaba złota.
 
Chętnie bym wpadł :)/>/> Taka koszulka to nie lada gratka i warto ten kawałek przejechać się po nią :)/>/> ale .. jak wygląda sprawa z wejściem na targi i czy stoisko czynne calutki dzień jest?

WAŻNE!
Z tego co wyczytałem to wstęp dla wszystkich jest dopiero od czwartku (22 sierpnia).
 
MM360 said:
Zapraszamy:) Koszulek mamy masę, więc powinno wystarczyć też do weekendu:)

Gdybyście jakimś cudem nie rozdali wszystkich (zawsze możecie schować kilka sztuk "pod ladę" ;)) to może by tak zorganizować forumowe rozdawanie koszulek pt.
"Gameplayu nie ma, ale też jest zajebiście"

Wilk byłby syty, a i owca cała (przynajmniej chwilowo )
 
Tuczyk said:
Gdybyście jakimś cudem nie rozdali wszystkich (zawsze możecie schować kilka sztuk "pod ladę" ;)/>) to może by tak zorganizować forumowe rozdawanie koszulek pt.
"Gameplayu nie ma, ale też jest zajebiście"

Wilk byłby syty, a i owca cała (przynajmniej chwilowo />)

O toto - popieram.
Ja mam już takie szczęście, że zawsze mnie coś omija. :(
 
AndersonSilva said:
Mam pewien pomysł... Może weź ze sobą jakieś okulary/doklejane wąsy/cokolwiek, po czym stój w kolejce po koszulkę kilka razy, a ich nadmiar rozdaj/odsprzedaj forumowiczom />

Ewentualnie stopniowe obcinanie włosów do stanu zero... Włosy odrosną, a uciechy forumowiczów będzie masa z koszulek. :)
 
Protetyka twarzy a la Holyłud byłaby w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. No i ubiór ogólny, coby nikt się nie skapnął. :p
 
Szkoda , że mam kawał drogi na targi ;/ . Mam nadzieję , że jakieś koszulki będzie można zakupić później ;) .

Ciekawy jestem czy na targach REDzi zaprezentują coś o Wiedźminie 3 , kolejny trailer , może jakiś gameplay
 
Kurczaczek teraz się dowiedziałem, że autko będzie stało nie użytkowane przez tydzień... :/
Wziena by się namiot, może by nas nie okradli :p
 
Polliver said:
Kurczaczek teraz się dowiedziałem, że autko będzie stało nie użytkowane przez tydzień... :/
Wziena by się namiot, może by nas nie okradli :p/>

W autku też można się wygodnie przespać. :p
 
Dzięki Redzi :) Dotarłem, co prawda nie rowerem, tylko pociągami i autobusami. Co prawda kosztowało mnie to parę dni harowania, ale warto było :D Wraz z dziewczyną spędziliśmy mile czas, dostaliśmy po koszulce i ekspresowo wróciliśmy do Holandii ;p Co prawda wszystko na wariackich papierach, ale udało się:)
 
A może jak REDom zostały jakieś koszulki to na polconie przy warsztatach z REDkita byście coś niecoś rozdali? :D
 
Darji92 said:
A może jak REDom zostały jakieś koszulki to na polconie przy warsztatach z REDkita byście coś niecoś rozdali? :D/>

To pytanie padło na samym początku i jest już kolejka po takowe...
 
Top Bottom