Nowy materiał wideo “Zabójca Potworów” pokazuje realia wiedźmińskiego świata

+
I grała w Plebanii :D

tr3buh - ahh, nie zliczę dyskusji o tym. Dialog był modyfikowany do niemal ostatniej chwili. Zauważ, że Wiedźmin nie wtrąca się w wykonanie wyroku. Wtrąca się dopiero kiedy wyrok zamienia się w sadystyczną zabawę. Ale, tak, wiemy, że to było na śliskiej i delikatnej granicy rozgrywane i pewnie można by rozegrać to jeszcze lepiej. Każda produkcja to gra kompromisu.
 
Baggins said:
Dialog był modyfikowany do niemal ostatniej chwili. Zauważ, że Wiedźmin nie wtrąca się w wykonanie wyroku. Wtrąca się dopiero kiedy wyrok zamienia się w sadystyczną zabawę. Ale, tak, wiemy, że to było na śliskiej i delikatnej granicy rozgrywane i pewnie można by rozegrać to jeszcze lepiej. Każda produkcja to gra kompromisu.

Cytat przytoczony wyżej przez Michaxa potwierdza moją teorię, tralala :p
 




MNIAM :D Czytałem fajny komentarz o Niej :p

Na jej widok jaram się jak flota Stannisa haha :D

zi3lona: Myślę że Geralt nie wróciłby się gdy ją zabili szybko. Ale że się znęcali noo puściły mu nerwy :D
 
Hostile said:
Tzn. może i jest kompletny, ale taki jakby... mocno rozpięty i sporo odsłaniający ;P Jakby wcześniej ktoś próbował go zedrzeć ;P

Wiesz, chyba nie ma co do tego przywiązywać wagi, bo jakby to było zaplanowane i przemyślane przez ekipę, to po pierwsze tego stanika tam w ogóle nie powinno być :) No chyba, że setting Sapkowskiego to średniowiecze + staniki, ale nie przypominam sobie nic takiego z książki ;P

Dorabiamy już interpretacje do szczegółów, które powstały najprawdopodobniej zupełnie przypadkowo ;P W tym tempie nieuniknione jest znalazienie prędzej czy później potwierdzenia Half-Life 3 w tym trailerze. Ja myślę, że moderatorzy już tylko na to czekają. Wtedy będą mogli zgodnie z prawem oficjalnie zamknąć temat :)
 
Fanowski, rosyjski dubbing "Killing Monster".

Całkiem zgrabnie wyszło, info ze strony kaermorhen.ru.
 
Zrobiłem trochę lepsze zdjęcie Maryśki w całej okazałości, looks like she is really enjoying it ;P



Natomiast o wiele bardziej makabryczne jest to ujęcie:





LOL xP
 
Hostile said:
Zrobiłem trochę lepsze zdjęcie Maryśki w całej okazałości, looks like she is really enjoying it ;P

Hostile, zakochałeś się w psychopatce :D/> . Miłość nie wybiera...

E:@ser-ek xD To wiele wyjaśnia...
 
Haha ta kobieta to zło ;p ja zauważyłem jej złowieszczy uśmiech na końcu filmu Bagińskiego i ten obrót głowy w strone wiszącego nilfgardczyka />

To pokazuje, że w świecie W3 każdy człowiek może być zły i każdy może okazać się potworem, to od naszych decyzji zależy które zło wybierzemy.

Świetna reklama gry
 
Lol, przypomniało mi się, że sześć lat temu też miałem włosy ;P

W ostatniej scenie dziewczyna spojrzała na wiszącego Nilfgaardczyka jak na potencjalną wędzoną szynkę ;P
 
Michax said:
MNIAM :D/> Czytałem fajny komentarz o Niej :p/>


A co to za dziewoja? :confused:


Ale żeby off-topu nie było to ta psychopatka idealnie wyszła na CGI - w pierwszej chwili myślałem, że to niewinna kobieta ale ten uśmiech... aż dreszcz przeszedł. :p
 
Mniam, na http://thewitcher.com/killingmonsters/ dodano naprawdę smakowitą tapetę związaną z trailerem:

http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/media/tree_1920x1200.jpg

Brawo za budowanie klimatu ;)

NapoleonPL said:
A co to za dziewoja? :confused:

Ostatni post na poprzedniej stronie tematu.
 
Widać, że Cinematic się podoba... w 3 dni dogonił oglądalność Debut Gameplay (premiera 2 miechy temu) ;) Na liczniku już 1.3 mln :) Brawo :)
 
Usmiech jak usmiech, tez bym mial radoche gdyby na galaz trafil facet probujacy mnie przed chwila zabic. Troche radosci sie kazdemu nalezy. Lepsza jest mina samego zolnierza, jak smutny spaniel.
 
Top Bottom