Gamescom 2013 - pocztówki z autografami twórców gry Wiedźmin 3

+
Gamescom 2013 - pocztówki z autografami twórców gry Wiedźmin 3



Uwaga wszyscy fani Wiedźmina (w szczeglności ci wybierający się na tegoroczny Gamescom)! Podczas trwania całych targw będziecie mieli okazję otrzymać od nas wyjątkową pocztwkę z gry Wiedźmin 3, podpisaną przez jej twrcw. Najpierw jednak potrzebujemy Waszej pomocy - powiedzcie nam, co powinno znaleźć się na owej pocztwce. Przez weekend możecie głosować na Wasz ulubiony wzr w specjalnej galerii, na naszym fanpejdżu na Facebooku. Ilustracja, ktra zbierze najwięcej lajkw, zostanie ogłoszona w poniedziałek rano. Jeśli odwiedzicie nasze stoisko (C-030, Hall 9.1) w Kolonii, będziecie mieć szansę otrzymać ten unikatowy gadżet.
 
Concept by był dobry, klimat aż się wylewa. Ale jak narazie zdecydowanie Geralt na koniu na najwięcej like
 
zagłosowane na króla Olch :>
Tymbardziej że Gamescom jest w Niemczech, czyli stwór z ich mitologii powinien pasować
 
Zagłosowane ;) wydaje mi się że jednak najlepszy Geralt na koniu :>
A tak wgl liczymy na nowe screeny i może jakieś video z Gamescom.
Pozdrawiam
 
iris said:
Gdzie tam jest król olch? :confused:/>
O leszego chodziło chyba. A ten kto będzie na gamescomie niech weźmie parę setek i roześle :) zamieniając odbiorcę i nadawce (za darmo :p)
 
NapoleonPL said:
A już myślałem, że takie pocztówki zostaną wysłane wyróżniającym się forumowiczom... :p/>/>

Też przyszło mi to do głowy zanim zacząłem czytać post Marcina... :)
 
No też myślałem tak 10 więcej pocztówek nikogo nie zbawi :D Jakiś konkurs może czy coś :) Nie każdy może jechać i ma $ i czemu odbierać takim osobom szansę zdobycia pocztówki :)
 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151606247444331&set=a.10151606246779331.1073741837.9659019330&type=3&theater
O moja tapeta z pulpitu
 
Nie wiem czy to moje wrażenie tylko ale Geralt na pocztówce, na której stoi z mieczem strasznie przypomina Kerrigan z SCII?
 
A nie kusi Was Redzi by wrzucić na pocztówkę jakiegoś zupełnie nowego obrazka? Ludzie lubią niespodzianki. Coś takiego aby obdarowani ze szkłem powiększającym analizowali każdy centymetr.
I jeszcze, niech podpisujący się robią to pełnym nazwiskiem czy ksywą bo na co komu podpis jak nie wie do kogo należy.
 
Top Bottom