Macie pytania dotyczące Wiedźmina 3? Game Informer ma dla Was odpowiedzi!

+
Czarek3336 said:
Czy mógłby ktoś to jakoś wyjaśnić? Co to oznacza że Zoltan będzie osobą niepożądaną? Bo tak jak rozumiem ten zwrot. Czy padło to słowo w filmiku, czy to tylko interpretacja autora tłumaczenia? Ja także nie mogę teraz obejrzeć filmiku, dlatego pytam :)/>/>
Artykuł z GameInformera:

The empire of Nilfgaard has no love for dwarves, especially mercenaries who have taken up arms against its agression in the past [...]
 
Witam. Mam takie jedno uciążliwe pytanie co z Shani postacią która była w pierwszej części Wiedźmin. Bo ani w drugiej części jej nie ma ani jak słyszałam nawet w trzeciej części nie będzie. Tylko ta wiedźma Tris. Prawdzie mówiąc to ona psuje praktycznie całą grę.. Każdy pisze na innych forach że wolą wybrać Shani niż Tris. Bo jak ja przechodziłam tą pierwszą część to nic o niej nie jest wytłumaczone na samym końcu co z nią jest. Myślałam ze będzie chociaż w drugiej części a tu lipa. Wiec jak ktoś o tym coś wie to proszę odpiszcie.. Bo jestem ciekawa :)/> Dzięki :)/>
 
mikusia1910 said:
Witam. Mam takie jedno uciążliwe pytanie co z Shani postacią która była w pierwszej części Wiedźmin. Bo ani w drugiej części jej nie ma ani jak słyszałam nawet w trzeciej części nie będzie. Tylko ta wiedźma Tris. Prawdzie mówiąc to ona psuje praktycznie całą grę.. Każdy pisze na innych forach że wolą wybrać Shani niż Tris. Bo jak ja przechodziłam tą pierwszą część to nic o niej nie jest wytłumaczone na samym końcu co z nią jest. Myślałam ze będzie chociaż w drugiej części a tu lipa. Wiec jak ktoś o tym coś wie to proszę odpiszcie.. Bo jestem ciekawa :)/>/> Dzięki :)/>/>

Ja tam lubię Tris, a odpowiadając na Twoje pytanie to na razie nie pojawiła się żadna informacja na ten temat. Z tego co się orientuje nikt nie powiedział,że Shani się nie pojawi. Trzeba po prostu czekać. Zresztą Redzi raczej nie wypowiadają się na temat fabuły i postaci. Na dobrą sprawę to nawet nie jest potwierdzona obecność Jaskra (choć można założyć, że się pojawi).
 
mikusia1910 said:
Witam. Mam takie jedno uciążliwe pytanie co z Shani postacią która była w pierwszej części Wiedźmin. Bo ani w drugiej części jej nie ma ani jak słyszałam nawet w trzeciej części nie będzie. Tylko ta wiedźma Tris. Prawdzie mówiąc to ona psuje praktycznie całą grę.. Każdy pisze na innych forach że wolą wybrać Shani niż Tris. Bo jak ja przechodziłam tą pierwszą część to nic o niej nie jest wytłumaczone na samym końcu co z nią jest. Myślałam ze będzie chociaż w drugiej części a tu lipa. Wiec jak ktoś o tym coś wie to proszę odpiszcie.. Bo jestem ciekawa :)/>/> Dzięki :)/>/>

Shani była, tak fajna, bo Redzi "zepsuli", Triss w pierwszej części, przeszczepiając jej cechy Yen, w konsekwencji otrzymaliśmy mało porywającą mieszankę. W drugiej części czarodziejka jest dużo bliższa książkowemu oryginałowi i generalnie jest lepiej.

Wracając do oryginalnego pytania, szczerze wątpię, by było miejsce dla Shani w W3. Jak Czerwoni podkreślali w wywiadach Geralt jest już zmęczony, jest dojrzałym facetem, który ma szczerze dość, że świat uparł się wrzucać go w sam środek zdarzeń, które wstrząsają posadami kontynentu. W Wiesławie Trzecim, Biały Wilk ma się skupić na rzeczach dla niego najważniejszych - odnalezieniu najważniejszych w jego życiu osób.

Shani była dla wiedźmina raczej przygodą/etapem, niż partnerką do końca życia. Tym bardziej, że Geralt już w W1 dał do zrozumienia, że nie może dać Shani rzeczy, o których ta marzy.
 
mikusia1910 said:
Każdy pisze na innych forach że wolą wybrać Shani niż Tris.


piszą tylko ci, którzy są niezadowoleni i ci, którzy nie maja nic lepszego do roboty...to naturalne, wynika z psychiki ludzkiej:) myślę, ze większość preferuje właśnie triss. Ja osobiście shani nie cierpiałem, z wyjątkiem wizyt u babci i imprezy z zoltanem i jaskrem. Za to nie mam nic przeciwko, ze by się pojawiła we wspomnianym oxenfurcie:D
 
Ma być wojna, więc szpital polowy może być dobrym miejscem dla Shani, ale tylko jako postaci drugoplanowej w grze. Jednak obawiam się że tym razem Geralt nie będzie miał sposobności do tak bliskiego podejścia do wojny, żeby dane mu było zawadzić o jakąś bitwę.
 
loonyjoe said:
piszą tylko ci, którzy są niezadowoleni i ci, którzy nie maja nic lepszego do roboty...to naturalne, wynika z psychiki ludzkiej:) myślę, ze większość preferuje właśnie triss. Ja osobiście shani nie cierpiałem, z wyjątkiem wizyt u babci i imprezy z zoltanem i jaskrem. Za to nie mam nic przeciwko, ze by się pojawiła we wspomnianym oxenfurcie:D

Jakim Oxenfurcie? Przecież nie będzie tego miasta... Ma być z północnych metropolii tylko Nowigrad (Nowigard? Myli mi się zawsze.) i może jakieś miasto z Wysp Skellige...
 
Novigrad :). Dokładnie tak jak pisze Napoleon w żadnym opublikowanym do tej pory materiale nie ma informacji o Oxenfurcie. Także na Shani raczej bym w W3 nie liczył.
 
wiem, ze nic jeszcze nie wiadomo o oxenfurcie(pisząc 'wspomnianym' miałem na myśli 'wspomnianym wyżej'), jednak jest to małe miasteczko (nie metropolia) położone w pobliżu novigardu i nie byłoby niczym dziwnym, gdyby się w grze pojawiło(czego sobie i wam życzę:)/>) do tego daje dużo możliwości fabularnych: uniwersytet, elfie ruiny, port, no i katedra historii najnowszej czy jak to dijskra zwał...
 
loonyjoe said:
wiem, ze nic jeszcze nie wiadomo o oxenfurcie(pisząc 'wspomnianym' miałem na myśli 'wspomnianym wyżej'), jednak jest to małe miasteczko (nie metropolia) położone w pobliżu novigardu i nie byłoby niczym dziwnym, gdyby się w grze pojawiło(czego sobie i wam życzę:)/>/>) do tego daje dużo możliwości fabularnych: uniwersytet, elfie ruiny, port, no i katedra historii najnowszej czy jak to dijskra zwał...

A ja nie życzę... i imiona z dużej piszemy. ;) Lepiej niech jakieś Nilfgardzkie miasteczko pokażą, bo ciekawy jestem jak sobie tą infrastrukturę REDańczycy wyobrażają..
 
NapoleonPL said:
A ja nie życzę... i imiona z dużej piszemy. ;) Lepiej niech jakieś Nilfgardzkie miasteczko pokażą, bo ciekawy jestem jak sobie tą infrastrukturę REDańczycy wyobrażają..
Natomiast przymiotniki piszemy z małej litery - "nilfgaardzkie" :D
 
 
No wszystko we własnym interesie. Ja, na przykład, jestem wzrokowcem i wkurza mnie, że się potem zastanawiam, jak coś napisać, bo w co trzecim poście czytam, że "na prawdę mnie interesuje czy Rozdziały coś tam coś tam"
I zastanawiam się, skąd ten dziwny zwyczaj losowego pisania niektórych wyrazów wielką literą? Że o "na prawdę" nie wspomnę.

WTF?
 
NapoleonPL said:
A ja nie życzę... i imiona z dużej piszemy. ;)/>/>/> Lepiej niech jakieś Nilfgardzkie miasteczko pokażą, bo ciekawy jestem jak sobie tą infrastrukturę REDańczycy wyobrażają..
ehhh, witki opadają />/> jak się kogoś czepiasz o drobnostki, to sam pisz poprawnie, a jak poprawiasz to też poprawnie: z wielkiej, nie z dużej />/>

dobra, koniec złośliwości, jak chcesz zobaczyć nilfgardzką architekturę na ziemiach królestw północy (bo jedyną niewiadomą jest ziemia niczyja, która musi zawierać się miedzy jarugą a pontarem), które zostały opanowane pół roku przed rozpoczęciem czasu gry? a ziemie na południe od jarugi- cintra i zarzecze raptem kilka lat wcześniej? Co najwyżej obozy możemy zobaczyć, ale to juz było w w2 i jakoś..były w obu częściach lepsze lokacje.

z czystej przekory dorzucę, że mnie np nie interesuje owa architektura zupełnie, ale będę się cieszył z każdej dodatkowej zaimplementowanej lokacji. a z kolei z oxenfurtu ucieszyłaby się (jak przypuszczam) znakomita większość fanów sagi, a ma ona równiez inne wymienione przeze mnie plusy.
 
hejcia ludzie. Kto twierdzi ze Wiedźmin 1 się skończyła beznadziejnie.. ?? Bo ja z moim chłopakiem się kłócimy o to cały czas i on twierdzi ze dla niego wiedźmin 1 skończyła się beznadziejnie i ze ma sensu grać w kolejne części. I że nie wiadomo co się stało z tym Alvinem i z Shani. Na mój gust Ten " ala duch" na końcu co się pokazuje to On zabiera jego duszę i już praktycznie ten Jakub" alvin" nie żyje. A Shani jak Shani ułożyła sobie życie po swojemu w innym mieście :)
 
Ale jesteś pewna, że nie chcesz podyskutować o tym w odpowiednim dziale?
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/forum/39-w1-dyskusja-o-fabule-i-questach/
 
loonyjoe said:
ehhh, witki opadają />/>/> jak się kogoś czepiasz o drobnostki, to sam pisz poprawnie, a jak poprawiasz to też poprawnie: z wielkiej, nie z dużej />/>/>

dobra, koniec złośliwości, jak chcesz zobaczyć nilfgardzką architekturę na ziemiach królestw północy (bo jedyną niewiadomą jest ziemia niczyja, która musi zawierać się miedzy jarugą a pontarem), które zostały opanowane pół roku przed rozpoczęciem czasu gry? a ziemie na południe od jarugi- cintra i zarzecze raptem kilka lat wcześniej? Co najwyżej obozy możemy zobaczyć, ale to juz było w w2 i jakoś..były w obu częściach lepsze lokacje.

z czystej przekory dorzucę, że mnie np nie interesuje owa architektura zupełnie, ale będę się cieszył z każdej dodatkowej zaimplementowanej lokacji. a z kolei z oxenfurtu ucieszyłaby się (jak przypuszczam) znakomita większość fanów sagi, a ma ona równiez inne wymienione przeze mnie plusy.


Oj tam, oj tam. :p Dobra, mój błąd - nikt nie jest nieomylny. ;P A co do fanów Sagi, to sam takowym jestem, więc wiem jak "skomplikowane" powinno być to miasto i wybacz, ale pomyśl ile czasu zajęłoby stworzenie takowego. ;) Co do nilfgardzkiej to fakt, ziemie niczyje to pewnie będzie Cintra (bo co innego między Królestwami Północy, a Nilfgardem może się pojawić? Więc, mój pomysł to też "głupia głupota"...
 
Czy nie było gdzieś wzmianki o tym, że ziemia niczyja to najechana przez Nilfgaard Temeria? Cintra jest już raczej dawno satelicko-nilfgaardzka, nie niczyja.
 
Top Bottom