Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Szkoda że to będzie ostatnia część ale to było do przewidzenia. Wszystko dobre kiedyś się kończy, "Coś się kończy coś się zaczyna". Całe szczęście Wiedźmin jest grą do której można powracać dziesiątki a nawet setki razy i się nie nudzi. Zawsze znajdzie się coś nowego, inne lepsze rozwiązanie danej sytuacji. Mnie najbardziej ciekawi jak zostanie rozwiązana sytuacja z Triss i Yennefer oraz jak cała seria się zakończy. Żałuję tylko jednego że nie mam do kompletu zabraknie mi kolekcjonerki W1 ale może kiedyś uda się zdobyć gdzie okazyjnie ;)
 
Zauważyliście że na obrazku gdzie Geralt jedzie na koniu z jakąś osobą to ta osoba ma długie włosy i te włosy są jasne a nie np. rude lub kruczoczarne. Może to być Ciri?
 
Przez najbliższe dni zachęcam do częstego odwiedzania strony Game Informera - tam będzie mnóstwo ekskluzywnych wywiadów oraz innych materiałów:)
 
Mogliby zrobić tak jak w książce, czyli pozostawić tak, że niby już wszystko się skończyło, ale można jeszcze w przyszłości historię pociągnąć dalej... Tak jak to zrobił Sapkowski w swojej książce. To by było chyba najlepsze rozwiązanie :)
 
CzerwonyKarczmarz said:
Hm... w czeskim title reveal na końcu troszkę inny motyw muzyczny...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=8tndem5CRoA[/media]
Ten również brzmi super ;) Bardziej swojsko, czyli lepszy klimat
 
Z przykrością muszę stwierdzić, że wersja czeska podoba mi się bardziej. Czemu dwie wersje (a może jest więcej). Czym sobie na to zasłużyli?
 
Scyzor87 said:
Zauważyliście że na obrazku gdzie Geralt jedzie na koniu z jakąś osobą to ta osoba ma długie włosy i te włosy są jasne a nie np. rude lub kruczoczarne. Może to być Ciri?

Też to zauważyłem i podobny wniosek wysnułem. Może być, że Redzi szykują nową bohaterkę kolejnych części... ;)/>
 
Ciri pasowałaby do wątku z Yen, dodatkowo - jaka inna dziewczyna miałaby wiedźmiński miecz? :p
 
Scyzor87 said:
Zauważyliście że na obrazku gdzie Geralt jedzie na koniu z jakąś osobą to ta osoba ma długie włosy i te włosy są jasne a nie np. rude lub kruczoczarne. Może to być Ciri?
Od rana na forum trwa dyskusja miedzy innymi na ten temat. 99% osob jest swiecie przekonanych, ze to Ciri. Ten pozostaly jeden procent stawia na szczuplego, bialowlosego elfa.

A ja osobiscie nie widze potencjalu w kontynuowaniu tego swiata bez Geralta i innych bohaterow z sagi. Przeciez to dla nich w to gralismy i to z nimi chcemy sie ponownie zobaczyc a nie z anonimowym, stworzonym przez programistow wiedzminem. Dla mnie to jest swiat Geralta, Ciri, Yennefer, Jaskra, Yarpena i wielu innych niesamowitych postaci. Bez nich to juz jest kolejny swiat fantasy, rownie mi obojetny co dziesiatki innych gdzies tam sobie funcjonujacych.
 
jaszczur10 said:
Bo IMO żadna inna postać w Sadze zwyczajnie nie nadaje się do tego, by była głównym bohaterem RPGa. Nawet Ciri.
A IMHO Ciri znakomicie się do tego nadaje. Pod warunkiem, że postaci z Sagi (wt. Geralt) w jakimś stopniu pozostaną NPC-ami (niekoniecznie jako towarzysze w walce czy członkowie drużyny). Ogólnie - da się to zrobić.

jaszczur10 said:
Również jestem za wykorzystywaniem świata Wiedźmina - gra innym, młodym wiedźminem, którego w pewien sposób sami ukształtujemy, w zależności od tego, jak będziemy sobie radzić w Kear Morhen. To by było coś wspaniałego - życie w Warowni Starego Morza: wahadła, grzebień, Mordownia, wiatrak... Coś w stylu QTE w czasie Próby Traw i Zmian? Poza tym uważam, że gra Ciri też byłaby fajna, ale nie dawałaby takich możliwości, jak "tworzenie" nowego wiedźmina.
A moim zdaniem to właśnie takie rozwiązanie nie daje możliwości fabularnych. Epicką fabułę z Geraltem w roli głównej dało się skonstruować dzięki temu, że to postać legendarna. Taki potencjał posiada również Ciri, jako Dziecko-Niespodzianka oraz Starsza Krew. A jakiś wiedźmin no-name? Śmiechu warte...
 
CzerwonyKarczmarz said:
Hm... w czeskim title reveal na końcu troszkę inny motyw muzyczny...
[media]http://www.youtube.com/watch?v=8tndem5CRoA[/media]

Szczerze to ten title reveal, teaser czy jak to się tam zwie jest lepszy. Taki bardziej... "tajemniczy". Oryginalny jest nastawiony na Amerykę, na akcję. To słychać od razu. W czeskim jest większa nutka swojskości, podoba mi się bardziej :)/>
 
raisond said:
A ja osobiscie nie widze potencjalu w kontynuowaniu tego swiata bez Geralta i innych bohaterow z sagi. Przeciez to dla nich w to gralismy i to z nimi chcemy sie ponownie zobaczyc a nie z anonimowym, stworzonym przez programistow wiedzminem. Dla mnie to jest swiat Geralta, Ciri, Yennefer, Jaskra, Yarpena i wielu innych niesamowitych postaci. Bez nich to juz jest kolejny swiat fantasy, rownie mi obojetny co dziesiatki innych gdzies tam sobie funcjonujacych.

Może się mylę, ale nikt raczej nie napisał, że tych postaci nie będzie. Myślę, że to całkiem niezły pomysł, stworzyć tytuł oddając graczom możliwość wykreowania głównej postaci, by następnie rzucić ją w świat znany z trzech poprzednich części, wliczając w to znane już postacie z którymi gracze ci mieliby wchodzić w interakcje. W przypadku W1 było to problematyczne, osoby nieznające Sagi (czyli pewnie z 90% graczy) mogły poczuć się zagubione. Natomiast teraz, po setkach godzin spędzonych na kierowaniu Geraltem jest to już w pełni wykonalne i całkiem sensowne.
 
Ja trochę hiperbolizuje teraz, ale w moim przekonaniu, Ciri winna dostać swoją pełnokrwistą trylogię, a po jej zwieńczeniu, protagonistą winien być jej potomek i w tej "trzeciej" trylogii widzę potencjał na stworzenie swojej postaci "od podstaw".

Edit:

Można prosić moderatorów, o scalenie wątków, bo w dwóch wiadomych wątkach piszemy zasadniczo o tym samym.
 
@jaszczur10
Ale te postacie sa wazne i istotne tylko dla Geralta i jego najblizszego otoczenia. Wprowadzanie jakiegos nowego, surowego, nie posiadajacego zadnej historii bohatera i wrzucanie go w relacje z nimi nie ma moim zdaniem sensu. Bardzo naciagana koncepcja.
 
Top Bottom