Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Znalazłem stronę ze skanami z game informera. Nie wiem czy mogę się tym podzielić na forum...
 
maritimus said:
Poza tym nie podano kwartału. Jeśli zapatrują się na Q3-Q4, to zostały prawie dwa lata - IMHO dość sporo czasu.
Dokładnie jeśli premiera będzie pod koniec 2014r. to będzie ok. Poza tym to pewnie jest optymistyczna data premiery. Realnie na to patrząc Wiedźmina 3 można się spodziewać z początkiem 2015r. :)
maritimus said:
Poza tym engine jest gotowy (a to ponoć sporo zżarło przy W2), a zespół dużo większy.
Jeśli to potwierdzona informacja to jest OK. Szczególnie, że w W2 był RedEngine2 a tutaj 3 :D
 
Ja mam pewne obawy co do podpunktu mówiącego, że grę da się przejść wyłącznie idąc wątkiem głównym. Czy w takim wypadku gra nie będzie zbyt łatwa do przejścia? Przecież też właśnie po to robi się zadania poboczne - żeby podskillować postać i dać radę przejść trudniejsze misje główne?
 
mkrol07 said:
Ja mam pewne obawy co do podpunktu mówiącego, że grę da się przejść wyłącznie idąc wątkiem głównym. Czy w takim wypadku gra nie będzie zbyt łatwa do przejścia? Przecież też właśnie po to robi się zadania poboczne - żeby podskillować postać i dać radę przejść trudniejsze misje główne?

No ale kto Ci broni robić wątki poboczne?

Dziwnym byłoby, gdybyś nie mógł zrezygnować z misji pobocznych w końcu to misje... poboczne.
 
mkrol07 said:
Ja mam pewne obawy co do podpunktu mówiącego, że grę da się przejść wyłącznie idąc wątkiem głównym. Czy w takim wypadku gra nie będzie zbyt łatwa do przejścia? Przecież też właśnie po to robi się zadania poboczne - żeby podskillować postać i dać radę przejść trudniejsze misje główne?
To taki ukłon w stronę gracza nastawionego na fabułę bardziej, aniżeli na eksplorację czy tego typu rzeczy. Tak samo w dwójce gdzie na najniższym poziomie było bardzo łatwo ale poziom dark mode na przykład dawał popalić przynajmniej dla mnie
 
Jak widzę, nowi użytkownicy całkiem zdezorientowani, zadają te same pytania w dwóch tematach <zerka w stronę admiralicji>.
 
Z tych materiałów od szanownego użytkownika dani1234 (nich Ci bóg lub bogowie w dzieciach wynagrodzą) mowa jest o fast travel. Nie podoba mi się to. Prawdopodobnie jestem jedyną osobą na forum mająca zainstalowanego moda usuwającego fast travel w Skyrim, używam tylko koników i wozów.
 
Nars said:
Jak widzę, nowi użytkownicy całkiem zdezorientowani, zadają te same pytania w dwóch tematach <zerka w stronę admiralicji>.

Też Ci się wydaje, że powinni połączyć oba tematy?
 
Niedwiedzioak said:
Z tych materiałów od szanownego użytkownika dani1234 (nich Ci bóg lub bogowie w dzieciach wynagrodzą) mowa jest o fast travel. Nie podoba mi się to. Prawdopodobnie jestem jedyną osobą na forum mająca zainstalowanego mada usuwającego fast travel w Skyrim, używam tylko koników i wozów.
Fast travel ale podobno tylko do wcześniej odwiedzonych miejsc. A poza tym pewnie będzie wybór konno, łodzią lub "fast travellem" Moim zdaniem nie ma się czego bać
 
Top Bottom