Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
NivelIen said:
Ja obstawiam, że dadzą ten wycinek świata który zaznaczyłem na mapie />

Bo w sumie Ciri na miotle chyba nie przyleci :p a o łączeniu tematów mówiłem już x stron wcześniej :)
 
Yrpen999 said:
A co do Kear Morhen, to można by je właśnie na nowo zasiedlić, sprowadzić czarodzieja, usprawnić mutageny...
Taaa najlepiej niech zrobią z Kaer Morhen twierdzę w stylu tej z Baldur's Gate 2 czy Neverwinter Nights 2. A jak weźmiemy ślub z Yen / Triss to ona będzie się tam krzątać koło kuchni. Tylko gromadki dzieci nie będzie bo Geralt w tej sprawie dysfunkcyjny jest...
 
Baardzo ale to baaardzo dobre wieści, już od kilku dni zamiast sesją to żyję tym newsem :)
Redsi, tylko błagam was, niech to wyjdzie faktycznie w jednym czasie i na konsole i na PC :) Na grę poczekam i do 2015 byle by była przez was dopieszczona :)
 
Zdecydowanie zgadzam się z Garramem co do wielkości świata. ;) A teraz do wielu osób które nie potrafią czytać ze zrozumieniem ŚWIAT BĘDZIE O 20% WIĘKSZY OD TEGO SKYRIM, A NIE OTWARTY W GAMEPLAY`OWYM STYLU SKYRIM! Nie będzie tu kupowania chatek, grania BÓG wie ile i robienia z Geralta skrytobójcy który na zawołanie robi się niewidzialny! To cały czas RPG opierający się na fabule, a otwartość świata to dodatek, NIE ODWROTNIE! Jak już czytacie, to czytajcie dokładnie... Ja od W3 wymagam tylko fabularnego pierdo..., przyjemnego ale wymagającego gameplay`u i przede wszystkim PRZYJEMNEJ ROZRYWKI i że REDańczycy znowu zaskoczą nas ceną i jakością EK i nie zapomną o Polakach i PCtowcach (i tak pewnie się zawiodę, bo to WIEDŹMIN, a do tego uniwersum mam w zwyczaju wymagać bardzo, bardzo dużo...).
 
Niepotrzebny sarkazm Nivellen, przecież mi chodzi o trenowanie wiedźminów, a nie robienie z Warowni gospody. Chociaż może rzeczywiście trochę mnie poniosło z tą odbudową.
 
Niedwiedzioak said:
Prawdopodobnie jestem jedyną osobą na forum mająca zainstalowanego moda usuwającego fast travel w Skyrim, używam tylko koników i wozów.
To ja jestem drugi. Jeśli już musi być szybka podróż, chciałbym by była możliwość wyboru przed rozpoczęciem rozgrywki, czy chcemy ją uaktywnić czy nie.
 
Bardzo dojrzała decyzja, a propos ostatecznego zakończenia. Cieszę się, że to polska marka jako pierwsza zdecydowała się na taki krok. Nie jak inne zagraniczne firmy, patrz Bioware, wloką i niszczą to co napiękniejsze w grach. Jestem z Wami. Obie części Wiedźmina były absolutnie epickie i żadne RPG nie może się z nimi równać, tylko błagam(poważnie, na kolanach) nie popełnijcie tego samego błędu co BioWare. Pozdrawiam.
 
Każdy martwi się o wygląd i fabułę gry ale Redzi na pewno nie spartaczą roboty wystarczy spojrzeć na ich poprzednie części gry
 
Parachrist said:
To ja jestem drugi. Jeśli już musi być szybka podróż, chciałbym by była możliwość wyboru przed rozpoczęciem rozgrywki, czy chcemy ją uaktywnić czy nie.
Skoro REDzi zapatrzyli się na Skyrim przy robieniu Wiedźmina 3 w sprawie wielkości i otwartości świata to niech aspekty podróżowania czerpią pełną garścią z Morrowinda!
Tam była prawdziwa sieć komunikacyjna! Łódź, łazik, magowie od teleportów, odpowiednie zaklęcia oraz sieć teleportów w takich starożytnych ruinach.
Dzięki temu podróż też była szybka i klimatyczna!

@Yrpen999 Na moje oko troszkę się zapędziłeś ;) Z tego co pamiętam Kaer Morhen nie było jedyną szkołą wiedźminów. "Stare Morze" upadło, ale inne szkoły może jakoś ciągną - nigdy chyba nie byłą poruszana ta kwestia.
 
Parachrist said:
To ja jestem drugi. Jeśli już musi być szybka podróż, chciałbym by była możliwość wyboru przed rozpoczęciem rozgrywki, czy chcemy ją uaktywnić czy nie.

Sam nie przepadam za szybkim podróżowaniem, ale nie bardzo rozumiem po co Redzi mieliby wprowadzać taką opcję. Nie można po prostu z FT nie korzystać? Prostsze, szybsze i nie wymaga wgrywania modów :)
 
Jaszczur, a grałeś w Skyrima? Już tam idąc na piechotę wszędzie można pierd... dostać - A tu ma być jeszcze o 20% większy świat... Bez szybkiej podróży, a FT to?


@Dół Dzięki... no to Fast travel = szybka podróż, tak?

Ja rozumiem, że szybka podróż wprowadzona w W3 będzie działa na zasadzie wozów z Skyrima... No ale ta druga wersja też się może przydać - np. jakiś port napotykamy i szybko rzeczką płyniemy do miasta pobliskiego. ;)
 
@jaszczur10
Łatwo się mówi;) Niby można nie korzystać, ale ta opcja jednak czasem kusi. W Oblivionie czasem czułem się jak pewien wąsacz, nie chciałem, ale musiałem. A potem narzekałem, że nie zwiedzam bogatego świata gry. Oh jak w Morrowindzie potrafiła zaskoczyć niepozorna krypta.

@up
FT=Fast travel.
 
NapoleonPL said:
Ja rozumiem, że szybka podróż wprowadzona w W3 będzie działa na zasadzie wozów z Skyrima... No ale ta druga wersja też się może przydać - np. jakiś port napotykamy i szybko rzeczką płyniemy do miasta pobliskiego. ;)
Szybka Podróż TAK, ALE TYLKO KLIMATYCZNIE, czyli np. wóz z chłopem.
Mówimy STANOWCZE NIE szybkiej podróży z poziomu mapy. Jesteś w lesie - wyciągasz mapę, klikasz - jesteś w Wyzimie pod karczmą.
 
A ja z innej beczki: wprawdzie z "ingliszem" radzę sobie po japońsku (jako-tako ;) ), ale rad bym czytać newslettera po naszemu. Czy są jakieś perspektywy dotyczące możliwości zmiany języka, w którym będą "rozrysowane" wszelkie informacje od REDów na temat W3, zaśmiecające naszą skrzynkę pocztową?
 
Info dla ludzi, którzy wciąż nie wiedzą, jak to jest z tym końcem Wiedźmina.

Szef wszystkich szefów miał racje. Trzecia część to koniec Historii Geralta, nie koniec Wiedźminlandu.
 
Jak dla mnie super. Ale jedno mi się nie podoba.. mianowicie wiedźmin z większym zarostem, to dla mnie nie Geralt. Jak spojrzałem na screeny to wydawało mi się że to nie jest ten sam wygląd Geralta. Bardziej przypadł mi do gustu z lekkim zarostem, a nie wąsem i brodą białą jak mleko. Przy którym wygląda jak stary dziadek. Mam nadzieję że zostawią tak jak było to w W2
 
pablos17 said:
Jak dla mnie super. Ale jedno mi się nie podoba.. mianowicie wiedźmin z większym zarostem, to dla mnie nie Geralt. Jak spojrzałem na screeny to wydawało mi się że to nie jest ten sam wygląd Geralta. Bardziej przypadł mi do gustu z lekkim zarostem, a nie wąsem i brodą białą jak mleko. Przy którym wygląda jak stary dziadek. Mam nadzieję że zostawią tak jak było to w W2

Wydaje mi się, że jest to aktualny "wygląd domyślny". Czerwoni jednak zapowiedzieli, że w W3 będą cyrulicy, u których dostosujesz sobie fryz i zarost Geralta do własnych upodobań.
 
Top Bottom