REDkit – Beta wciąż trwa

+
SMiki55 said:
Swoją drogą, ciekawe, czy we wszystkich lasach Wiedźminlandu rosną takie drzewiszcza...
No raczej nie we wszystkich, skoro koło Loc Muinne las był taki w miarę normalny.
 
SMiki55 said:
Swoją drogą, ciekawe, czy we wszystkich lasach Wiedźminlandu rosną takie drzewiszcza...

A niby z czego budują takie lokacje, jak Obóz Henselta. :D
Palisady itp... ;)
Trochę surowca trzeba.
 
Mario092m said:
A niby z czego budują takie lokacje, jak Obóz Henselta. :D
Palisady itp... ;)
Trochę surowca trzeba.

Właśnie się rozmarzyłem, myśląc o RTS w świecie wieśka :)

Mario092m said:
Lepsze takie lasy, niż Brokilon wyglądający jak drzewka o ogródku serka :p

Czyżbym przegapił jakąś przygodę do jedynki rozgrywającą się w Brokilonie?
 
Wy tu gadu gadu ,niczym stare baby na targu, a na YT ponownie "straszy" ...

Więc jak ktoś wcześniej nie widział "ducha" niech się śpieszy ( ) .
 
IwaN said:
Wy tu gadu gadu ,niczym stare baby na targu, a na YT ponownie "straszy" ...

Więc jak ktoś wcześniej nie widział "ducha" niech się śpieszy ( ) .

Nie ma co się spieszyć. Za jakąś godzinkę filmik pojawi się na pewnym serwisie :p

IwaN said:
Miałem na myśli las z serialu :p

Zaliczanie serialu do kanonu nie jest zbyt mądrym pomysłem :p
 
chyba nikt tego nie napisał bo raczej już nikt o tym nie myśli. Wiem o tym że byłby to krok do tyłu, albo też raczej dreptanie w miejscu, ale marzyłoby mi się gdyby 5 lutego oglosili date wyjscia "powrotu białego wilka" na ich autorskim silniku, jeszcze na konsole tej generacji :p, niestety to niemozliwe.
 
hugomocnik said:
chyba nikt tego nie napisał bo raczej już nikt o tym nie myśli. Wiem o tym że byłby to krok do tyłu, albo też raczej dreptanie w miejscu, ale marzyłoby mi się gdyby 5 lutego oglosili date wyjscia "powrotu białego wilka" na ich autorskim silniku, jeszcze na konsole tej generacji :p/>, niestety to niemozliwe.
Może jak skończą już całą serię wiedźmińską, to wtedy zabiorą się za remake. Wcześniej - wątpię.
 
ser-ek said:
Na cholerę mi następne? Jadę, wycinam jedno drzewo i mam opał do końca życia. A i pewnie jeszcze coś by zostało :p

Drewno to nie kamienie, nie można go składować w nieskończoność - przez te kilkadziesiąt lat dobrałyby się do niego robale ;)
 
kptwlodzimierz said:
Drewno to nie kamienie, nie można go składować w nieskończoność - przez te kilkadziesiąt lat dobrałyby się do niego robale ;)
No racja. Ale jakby tak złożyć gdzieś w piwnicy, to przy odrobinie szczęścia by drzewo wytrzymało :p
 
Top Bottom