Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja

+
genNighty said:


Ooo, ktoś mi uciachał rękę :D/>
Wyglądasz jak ten koleś z Areny, z którym trzeba było przeklikiwać rozmowę xD
 
Hostile said:
Wyglądasz jak ten koleś z Areny, z którym trzeba było przeklikiwać rozmowę xD

Wszystko się zgadza, przecież to Nighty siedział koło stanowiska do grania i tłumaczył meandry obsługi pada. Funkcja ta sama, tylko bardziej nowocześnie :D
 
kptwlodzimierz said:
Wszystko się zgadza, przecież to Nighty siedział koło stanowiska do grania i tłumaczył meandry obsługi pada. Funkcja ta sama, tylko bardziej nowocześnie :D/>
Więc sądziłeś, że wszyscy mieli takie wyniki jakie mieli tak sami z siebie? Pff.
Jakby ser-ek siedział bliżej, to pierwszej rundy by nie skończył :D
 
SLi said:
A gdzie Iwonexowa koszulka? Już na allegro? :p/>
Ooo, kto to się tu pojawił, powitać Miśka ;]

Wczoraj wróciłem do avatara, którego mi kiedyś podarowałeś xD
 

SaLi

Forum veteran
Hostile said:
Ooo, kto to się tu pojawił, powitać Miśka ;]

Wczoraj wróciłem do avatara, którego mi kiedyś podarowałeś xD

Ole Amigo 47!
To co, daliscie radę czy nastepnym razem starszy kolega musi przyjechać i Was podszkolić? :p
Względem powrotu do avka to gratuluje dobrego gustu.
Marynarka, krawat - CLASSE! :)
 
SLi said:
Ole Amigo 47!
To co, daliscie radę czy nastepnym razem starszy kolega musi przyjechać i Was podszkolić? :p/>
Względem powrotu do avka to gratuluje dobrego gustu.
Marynarka, krawat - CLASSE! :)/>
Czy daliśmy radę, czy też nie, twoja obecność byłaby zawsze mile widziana ;]
 

SaLi

Forum veteran
Hostile said:
Czy daliśmy radę, czy też nie, twoja obecność byłaby zawsze mile widziana ;]

Aż się zaczerwieniłem... ;)
Dzięki stary... przyjacielu :D
 

Jimp

Forum veteran


Jest i loża szyderców. Wcale się z Szypkiem z was nie śmialiśmy, no prawie wcale. Chociaż gdy ktoś umarł od ogniska, trudno było się powstrzymać.
 
Jak dacie maile, to wyśle wszystko;] ale chyba da się jakoś to ściągnąć, tylko nie wiem jak do końca...
 
dogmeat said:
Jak dacie maile, to wyśle wszystko;] ale chyba da się jakoś to ściągnąć, tylko nie wiem jak do końca...
No trza zainstalować sobie picassę na kompie. Wtedy wszystko się ściągnie za jednym razem.
 

'
Hahaha, jest i Szpieg z Krainy Deszczowców, wszędzie próbował wściubić swój nos, by jakieś przecieki o nowych projektach zdobyć xD

Jimp said:
Jest i loża szyderców. Wcale się z Szypkiem z was nie śmialiśmy, no prawie wcale. Chociaż gdy ktoś umarł od ogniska, trudno było się powstrzymać.
Jakieś żaluzje? xD


Nie no, zdjęcia przewypas
 
Top Bottom