Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

+
Obstawiam finał AC3 kontra ME3, ale oczywiście oddałem głos na Wiesia, może tylko dlatego, że narazie nie grałem w Assassina.
 
Diablo, diablo, co to za konkurent ten diablo?
"Ano, tak. Wyglada on to, panie, jak diabol, wypisz wymaluj diabol. Skad sie wzial? Ano znikad. Bec, trzask, prask i patrzym: diabol. A przeszkadzac, to on nam po prawdzie nie zanadto przeszkadza. Bywa nawet, ze pomaga...grunt uzyźnia, glebe wzrusza, krety tepi, ptaki ploszy, rzepy i burakow doglada. A i liszke, co sie w kapuscie legnie, zjada. Ale kapuste takoz po prawdzie zjada. Nic, ino by zarl. Jak to diabol."
 
Najtrudniejszy pojedynek będzie czekał Wiesława zapewne w potyczce półfinałowej z Connorem z Assassin's Creed 3 ;)
 
uzielone said:
Najtrudniejszy pojedynek będzie czekał Wiesława zapewne w potyczce półfinałowej z Connorem z Assassin's Creed 3 ;)/>

Moim zdaniem największą z bitew będzie mimo wszystko starcie z Borderlands 2.
Gra zbiera naprawdę sporo głosów, pomimo że rywali nie miała wcale 'lekkich'.
Póki co ma potężną pozycję - chyba ma dobre community ;)


Moja ćwierćfinałowa czwórka:
1 grupa - The Walking Dead
(chyba trzeba kupić bo z tego co oglądam wygląda wspaniale i nie kosztuje zbyt dużo)
2 grupa - Dishonored
3 grupa - Wiedźmin 2 (wierzę bardzo mocno /> )
4 grupa - Assasins Creed III
(nigdy Assassinem się nie intereowałem, ale zacząłem grać w II i jak się spodoba, spróbujemy może /> )
 
Panowie i Pani też ;)
Dziś po 19:00 mobilizacja ! Jak nasz Wiesław ma wygrać z Burdelandem, to nie ma zmiłuj, głosować !
 
Wygrywamy z Borderlands! Jesteśmy w najbardziej aktywnych pojedynkach(chociaż zostały 4 otwarte, ale nieważne :) )!
Jeżeli pokonamy Bordrelands to wygramy praktycznie na pewno.
 
Przegramy z AC3. Niestety Asasyn jest świeży, ludzie (w tym ja) ciągle w niego grają. A Wiesio już leciwy nieco, część ludzi zapomniała, że grała. :(

Ale ciągle głosuję i trzymam kciuki, więc bez flejma! Dziękuję :>
 
bassiunia said:
Przegramy z AC3. Niestety Asasyn jest świeży, ludzie (w tym ja) ciągle w niego grają. A Wiesio już leciwy nieco, część ludzi zapomniała, że grała. :(/>

Ale ciągle głosuję i trzymam kciuki, więc bez flejma! Dziękuję :>


bassiunia said:
Niestety taka prawda. Jednakże głos oddany :p/>

Biadloenie!!!! ludzie zamiast narzekac glosujcie na Darksiders 2 a nie AC3...
 
Zaprosiłem znajomych do głosowania i wbiliśmy kolejny % dla Wiedźmina 2 (ten 69-ty to nasz
) starciu z Borderlands. Jest póki co nieźle. Są szanse, ale nikt nie mówił że będzie łatwo
 
Top Bottom