8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
ser-ek said:
Oj tam, ja w 4 lata mam z 3 warny chyba. Też nie za dużo.


P.S: Są gdzieś widoczne moje "staty"? Jak tak to proszę o publikację xD

Warny? Każdy powinien widzieć swoje - taki pasek pod avatarem.
 
Keth said:
Warny? Każdy powinien widzieć swoje - taki pasek pod avatarem.
Jeśli takie coś miało być, to nigdy nie działało :p


@UP
Nie wszystkie. Część została.
 
ser-ek said:
W 8 lat tylko 195 postów??!!

Wstydź się!!
Ale wiele postów leży pewnie na nieistniejącym już cmentarzysku (cały dział dawnych Aktualności) i nie są już wliczane do ogólnego stanu postów. Jeżeli wierzyć wyliczeniom z danych wewnątrz profilu to powinno być ok. 435 postów (170 / 39%) ;P


Ja za to powinienem mieć nie 2675, tylko ok. 4016 postów ;P Ukradli cały mój dorobek spamu (pierwsze filmowe quizy!) na tym forum ;P
 
kptwlodzimierz said:
Jak ten cytat to raczej



a sory, batman to mi rybka totalnie więc nie skumałem powiązania, a znajomość francuskiego automatycznie wykreowała mi inny obraz w mózgu
 
Co powiecie na mały przegląd najlepszych tematów 8 lat? Mój pierwszy kandydat: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/19989-wiedzmin-zwiastun/ :D

E: I drugi: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/14352-maspingon-tworzy/
 
ser-ek said:
Jeśli takie coś miało być, to nigdy nie działało :p


@UP
Nie wszystkie. Część została.

U mnie wszystkie poleciały a miałem ich ponad 500 ciułałem i ciułałem i oo od nowa :p
 
genNighty said:
Działało pobieżnie. Szkotowi nienażarte forum skonsumowało około 2k postów, mi praktycznie 1k.
Ale to moje zdanie tyczyło się warnów^^

EDIT: Z racji braku możliwości przeanalizowania mych warnów proszę o ich publikację.
Najlepiej w osobnym wątku stworzonym do tego celu, założonym przez REDa. Moim warnom należy się przecież specjalne traktowanie, nie?
 
kptwlodzimierz said:
Co powiecie na mały przegląd najlepszych tematów 8 lat? Mój pierwszy kandydat: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/19989-wiedzmin-zwiastun/ :D

E: I drugi: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/14352-maspingon-tworzy/


to mi przypomniało, że na dysku mam dokładnie 32 klipy (łącznie 1,20gb) nt wiedźmina, oczywiście jedynki.

najstarszy z e3 2004, kiedy jeszcze nie było Geralta

o matko hahahahaah
 
kptwlodzimierz said:
Tylko ty i Narsereg pamiętaliście - cześć osób daje "młodsze" typy :D


Czego nie rozumiem, np. ja się pojawiłem w czyichś wyborach... ale przecież... Oczywiście nowi też powinni być np nasza Basia, ale nie ja. :D Zresztą i tak na 99% nie miałbym jak przybyć aczkolwiek jakieś fajne informacje tudzież materiały promocyjne (np. press pack - wiem swoje od nich minęło - z podpisami REDańczyków chętnie przyjmę, albo coś innego z ich podpisami :D) A tak właściwie też powinieneś być na tym spotkaniu, bo ja Cię pamiętam... w sumie odkąd tu się jako tako udzielam... Lekko chaotycznie napisane ale cóż... zmęczenie daje o sobie znać mam nadzieje, że zrozumiecie.
 
socchi said:
to mi przypomniało, że na dysku mam dokładnie 32 klipy (łącznie 1,20gb) nt wiedźmina, oczywiście jedynki.

najstarszy z e3 2004, kiedy jeszcze nie było Geralta

o matko hahahahaah

Ja niedawno wywaliłem jakieś stare gameplaye z W1 :(
 
socchi said:
to mi przypomniało, że na dysku mam dokładnie 32 klipy (łącznie 1,20gb) nt wiedźmina, oczywiście jedynki.

najstarszy z e3 2004, kiedy jeszcze nie było Geralta

o matko hahahahaah

ja też mam full materiałów dot. Wiedźmina na hdd - jednak najcenniejsze są namacalne, tradycyjne kartki świąteczne, które kiedyś Redzi wysyłali podpisane - załapałem się na 3 (2004, 2005, 2006)
 
O, właśnie, skoro mowa o wybitnie zasłużonych, to czemu jeszcze nikt nie wspomniał o Yarpenie (nawet socchi, który nomen omen w czasach swojej młodocianej zabawy w dziennikarstwo tworzył z nim wiedźmińską stronkę na Pheonixie)? Studiujecie dalej razem prawo na UJ, Keth? ;P
 
Chcę Elwera w tej dziewiątce - to jedyny mod który dał mi warna. Jest to ładnie udokumentowane w temacie "MasPingon tworzy", do którego link dałem parę postów wyżej.

moonman said:
ja też mam full materiałów dot. Wiedźmina na hdd - jednak najcenniejsze są namacalne, tradycyjne kartki świąteczne, które kiedyś Redzi wysyłali podpisane - załapałem się na 3 (2004, 2005, 2006)

Mam chyba dwie, spróbuje znaleźć i zeskanować.
 
socchi said:
to mi przypomniało, że na dysku mam dokładnie 32 klipy (łącznie 1,20gb) nt wiedźmina, oczywiście jedynki.
Ja miałem kiedyś przerobiony pierwszy zwiastun ukazujący Wyzimę, pod muzykę children of bodom (autorstwa Gwindora bodaj).
Z takich starych rzeczy to zostały chyba tylko pierwsze szkice mapy świata autorstwa cdpr.
 
moonman said:
ja też mam full materiałów dot. Wiedźmina na hdd - jednak najcenniejsze są namacalne, tradycyjne kartki świąteczne, które kiedyś Redzi wysyłali podpisane - załapałem się na 3 (2004, 2005, 2006)

mam 3, w tym dwie z 2005
chciwy byłem.

moonman said:
O, właśnie, skoro mowa o wybitnie zasłużonych, to czemu jeszcze nikt nie wspomniał o Yarpenie (nawet socchi, który nomen omen w czasach swojej młodocianej zabawy w dziennikarstwo tworzył z nim wiedźmińską stronkę na Pheonixie)?

pokłóciliśmy się o pieniądze, nie rozmawiamy ze sobą od lat i generalnie nienawidzimy się jak trzeba

moonman said:
Chcę Elwera w tej dziewiątce - to jedyny mod który dał mi warna. Jest to ładnie udokumentowane w temacie "MasPingon tworzy", do którego link dałem parę postów wyżej.

ta, pamiętam, Elwer wpadł i z ego przerastającym jego licealną chyba wówczas główkę wykrzyczał coś o wyruchaniu systemu i zdzilił nas banem.
przed samymi świętami, to były czasy.

moonman said:
Ja miałem kiedyś przerobiony pierwszy zwiastun ukazujący Wyzimę, pod muzykę children of bodom (autorstwa Gwindora bodaj).
Z takich starych rzeczy to zostały chyba tylko pierwsze szkice mapy świata autorstwa cdpr.

mam tych gówien sporo, w sumie nawet nie wiem, co, obczaję przy okazji
 
Top Bottom