8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Keth, ja Ci piszę fraszki i rzucam cenne sugestie dotyczące działania i rozwoju forum, a serek po prostu pisze puste bzdury. I to mnie kasujesz! Co on, płaci wam? ;f
 
SUPERARWIL said:
Keth, ja Ci piszę fraszki i rzucam cenne sugestie dotyczące działania i rozwoju forum, a serek po prostu pisze puste bzdury. I to mnie kasujesz! Co on, płaci wam? ;f


Rzucaj je w normalnej formie, to nie będą kasowane ;)
 
Aha, jeśli Wallace będzie sam, beze mnie, to obrócę nasze wspólne dzieło - Babunię - przeciwko firmie i skończy się domowy catering w CDP :|
 
Hehe bo ma dużo :p Ja nie miałem na to czasu miałem niegdyś ponad 500 ale po aktualizacji zostało mi z 50 postów:) Spamu nie piszę tylko staram się dość mocno odnosić do danego tematu więc mało mam postów ;P
 
Też nie kojarzę tych jednostek...
wiedziałem, żeby jednak trzymać kartki z podziękowaniami od redów, jak już będzie "walka donkiszotów na rekomendacje i zasługi"

;]
 
SUPERARWIL said:
Keth, ja Ci piszę fraszki i rzucam cenne sugestie dotyczące działania i rozwoju forum, a serek po prostu pisze puste bzdury. I to mnie kasujesz! Co on, płaci wam? ;f
Ta, walutą Serka jest czas nieprzebywania na forum w godzinach i minutach. Serek, chciałbym kupić trochę twojej nieobecności ... Jakieś następne 8 lat, jestem pewien ,że reszta forum się zrzuci.

BTW Cześć Arwil, kope lat.
 
Jimp said:
Ta, walutą Serka jest czas nieprzebywania na forum w godzinach i minutach. Serek, chciałbym kupić trochę twojej nieobecności ... Jakieś następne 8 lat, jestem pewien ,że reszta forum się zrzuci.

BTW Cześć Arwil, kope lat.
Masz mój topór. Btw, przypomnij, ja Cię lubiłem czy nie lubiłem, bo coś nie pamiętam dokładnie.
 
SUPERARWIL said:
Masz mój topór. Btw, przypomnij, ja Cię lubiłem czy nie lubiłem, bo coś nie pamiętam dokładnie.
Łączy nas wspólny wróg. Czy to istotne?

SUPERARWIL said:
Ja już pisałem, że ja się nie nadaję na takie coś. Bo nic nie zrobiłem dla społeczności xD
Możesz zrobić coś co zapamiętamy na długo. Usuń konto.
 
Top Bottom