8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
kptwlodzimierz said:
Dzięki ;)

Sam co do siebie nie mam złudzeń - dział VS to dawno temu i nieprawda, na dodatek od jakiegoś czasu niewygodny temat :D

Teraz to już retro - przed nowymi możesz szpanować, że forum zaczynałeś od działu, którego oni nie widzieli na oczy!
 
Ale Włodek zapewne w tym terminie boazerię będzie z podłogi ściągał, albo mama Go nie puści :p

Sry Włodek, musiałam :D
 
Who the hell is robert70r?






Do Moderatorium:
jak wyraźnie widać na zdjęciu, nie mam na myśli nic negatiwnego, zwyczajnie się zastanawiam. Wesołych świąt! : )
 
Firnomir said:
Teraz to już retro - przed nowymi możesz szpanować, że forum zaczynałeś od działu, którego oni nie widzieli na oczy!

No i sama gra jest tak stara i legendarna że nie można jej nigdzie dostać...

Firnomir said:
Ale Włodek zapewne w tym terminie boazerię będzie z podłogi ściągał, albo mama Go nie puści :p

Sry Włodek, musiałam :D

:*
 
ser-ek said:
Oo, Vojtasass skrócił se nicka do Vojtas. :p
Skróciłem do nicka, którego używam codziennie m.in. na Steam. :p


@ ARWIL

Twoja piżama z Krecikiem jest świetna.
 
Michax said:
Up haha :p myślę że odblokują jeszcze trochę tych slotów bo chyba sale to mają duże co?:p
Nie, skoro czas ludzie mają na potwierdzenie obecności do czwartku, więc więcej slotów nie będzie :)

11 osoba będzie wieczorem pewnie, a 12 jutro. I tyle.

Plus ewentualne dodatkowe szansy na zdobycie wejściówki. Ale to już później.
 
Robert gratuluję :) W końcu niektórzy użytkownicy z pisania znają się nie od dziś:):D

Edit: Mamy jutrzejszy cały dzień pełen twistów więc wszystko może się zdarzyć :p a skąd wiesz że do czwartku?;>
 
Michax said:
Up haha :p myślę że odblokują jeszcze trochę tych slotów bo chyba sale to mają duże co?:p

Stawiam, że "wybrańców" będzie nie więcej, niż piętnastu. Jasne, fajnie by było wybrać wszystkich, ale nie da rady, poza tym, spora część najbardziej zasłużonych już dawno zniknęła.
Do tego może jakieś konkursy czy coś.
 
robert70r said:
@up,
O, tak, Michax. :)

Kiedyś forum i pisanie postów było nieodzowną częścią mojego dnia. W końcu póki nie było update'a forum miałem sporo więcej postów.. a teraz cóż skończyła się szkoła i wolne na całego teraz studia zaoczne i praca więc mało czasu żeby nawet odpocząć a co dopiero popisać ;) ehh szkoda brakuje mi Was i forum ale zazwyczaj czytam wszystkie nowe posty ale się nie udzielam ot co:)
 
Top Bottom