8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
[#10127] Osiągnąłeś dozwoloną ilość negatywnych głosów w ciągu dnia
C'mon! "liczbę", nie "ilość". Zmieńcie, please...

Nie nudzi się Wam jeżdżenie po ser-ku od (co najmniej) dwóch dni?:/
 
Nikt nie jeździ po Serze od 2 dni. Tak tu jest codziennie :)

E: O dziwno dałabym Ci teraz plusa Serze, ale nie mam. A w tej lodówce to Arwil powinien być za sałatą :D
 
kptwlodzimierz said:
Po takim poście przeniesienie laptopa do łazienki / lodówki przez Arwila jest tylko kwestią czasu... Obudziłaś potwora :D
Przeczytaj uważniej - napisałam, że zamorduję jeśli w mojej lodówce/łazience znajdę cokolwiek podobnego do Arwila. Bo mnie się naprawdę w oczach mieni już. W każdym jego poście kilku Arwilów, ten z awatarka nie wystarcza.

Edit: rozrywka to to była przez pierwszą godzinę, potem zaczęło osiągać skutek odwrotny :p sorry za szczerość :p
 
Kamila said:
Nikt nie jeździ po Serze od 2 dni. Tak tu jest codziennie :)
ser-ek lubi to.

Dla Iwony:
 
No proszę, całkiem zabawne, Serku!

Iwono - jak już pisałem wcześniej - obawiałem się przesytu, aczkolwiek forumowy 'lajkownik' i głosy fanów mówią wciąż że się generalnie podoba, miliony much nie mogą się mylić. Ale cóż, specjalnie dla Ciebie - zbastuję odrobinkę :*
 
Arwilu Drogi - dziękuję. Pierwszy Twój post od dawna z tylko jednym Arwilem - mogę odetchnąć ;)

Serek: cieszę się, że Arwil jest w Twojej, a nie w mojej lodówce. Ja tak dużego i pojemnego gadżetu kuchennego nie posiadam - mój jest w zabudowie, także ufff. A co to za lodówka, czyje to, i co on tam robi to ja nawet wiedzieć nie chcę :p

A Robertowi gratuluję i do zobaczenia w Warszawie :)
 
Racja, nie przyjrzałem się. Przypominało mi to pewną odmianę sałaty, ale chyba się myliłem :p


Nie kapuję co ma sałata do Arwila. Widocznie reklama miała rację.
 
Iwona said:
Arwilu Drogi - dziękuję. Pierwszy Twój post od dawna z tylko jednym Arwilem - mogę odetchnąć ;)
Był jeszcze wcześniej, ale pwnie przeoczyłaś, bo nie było Arwili included ; )

Ten jest już trzeci!


Hmm... Arwil w 3 dni zdobył 78 orenów. Chyba rekord^^.
Byłoby znacznie więcej, sądząc po postach z tego tematu, ale wszyscy są ograniczani przez limity plusowania na forum :<
 
Gratulacje wybranym .

Widać, że w gronie znalazł się również genNighty :cool: .

Albo coś miesza mi się w oczach, albo teraz RED'zi kompletują grupę apostołów ;)...
 
Gratki dla wszystkich. Róbcie dobre foty. ^^

Proszę o zanotowanie, że z własnej nieprzymuszonej woli przyznałam orena Serowemu Dręczycielowi Forumowemu. O.O
 
Top Bottom