Zmieńcie zdolność Calveita i przywróćcie arenę

+
Calveit to katra Nilfgaardu która układa wszystkie nasze karty od najwyższej do najsłabszej.
To jest chore i głupie psuje balans gry i powoduje że RNG w tych taliach nie ma znaczenia.
Z każdym sezonem Nilfgaard jest mocniejszy od innych nacji i ma przegięte karty jak nie wskrzeszanie balów przez parę sezonów to teraz Calveit.
Dodatkowo wg. mnie takie karty jak magiczny wstrząs, Lydia, Kolgrim, Letho, Iluzjonista są zbyt tanie powinny kosztować więcej prowizji.
Zdolność przechera powinna mieć 14 punktów nie 16.
Kto tam pracuje nad tym balansem były sezony kiedy KP i Scoiatel były niegrywalne parę miesięcy, a Nilfgaard zawsze jest mocny poosłabiajcie to w cholerę nikt nie będzie po tym dziadostwie płakał. Ludzie grają tym dziadostwem z musu nikt tego nie lubi. Jedyna ich normalna talia którą lubię to cesarska formacja i żołnierze, wzmacniajcie to a nie chorą asymilację z Calveitem który układa wszystkie goldy z góry na dół gdzie tu balans i logika ??
Zróbcie z Nilfgaardu takie dziadostwo jak jeszcze rok temu były krasnale, KP czy potwory, wtedy gra stanie się przyjemniejsza i więcej graczy przy niej zostanie na dłużej.

I przywróćcie arenę naprawdę fajnie się tam grało ludzie już o tym pisali nie raz, nie chcecie likwidować draftu, nie likwidujcie przywróćcie arenę zobaczycie gdzie więcej osób gra i na co mają ochotę.
 
I przywróćcie arenę naprawdę fajnie się tam grało ludzie już o tym pisali nie raz, nie chcecie likwidować draftu, nie likwidujcie przywróćcie arenę zobaczycie gdzie więcej osób gra i na co mają ochotę.

W pełni się z tym zgadzam, jednak niestety nie łudzę się zbytnio, że Arena zostanie przywrócona...

Z drugiej strony wystarczyłoby zachować możliwości Draftu (mam na myśli wybór skórki, planszy, muzyki, itp) i po prostu przywrócić tworzenie talii poprzez wybór z 4 losowo wybranych kart. Jakby nie patrzyć wymagałoby to mniej nakładu pracy przy "konserwacji", tak jak obecnie w Drafcie, gdy karty zmieniają swoje umiejętności i powinny być dostosowywane w "paczkach kart".

Muszę przyznać, że ta niepowtarzalność talii w Arenie była najfajniejszą rzeczą i naprawdę śmiało mogę powiedzieć, że często talie składające się z dużej ilości brązowych kart mogły być naprawdę dobre! Poza tym, rozgrywka w przypadku, gdy nie wiesz czego się spodziewać u przeciwnika była świetną zabawą, nawet jeśli ostatecznie przegrywało się daną partię :)

Osobiście bardzo bym się ucieszył z powrotu Areny i myślę, że nie byłbym w mniejszości ;)
 
Paradoksalnie Calveit wcale nie jest aż tak silny - jego słaba stroną jest to, że jeśli przegrasz pierwsza rundę to przeciwnik w drugiej zbleeduje wszystkie Twoje najlepsze karty i do trzeciej wchodzisz z samymi brązami. Nie mówiąc o tym że ogólnie obecnie NG jest słabszy dużo niż spam elfow lub haraczowy syndykat
 
Jak nie dasz rady wybleedować przeciwnika w 2 rundzie z lidera i rozkazu gąbczastego grzyba to w 3 rundzie ma złocistą pianę z gąbczastego grzyba i lidera. I często mu to zostaje na 3R bo w 2 rundzie gra same goldy i ma się czym bronić. Granie długiej 3 rundy to samobójstwo na tego lidera i tak koło się zamyka karta jest za mocna. Zobacz sobie mecz Pawloexa na przecherę druga gra, ten gracz jest jednym z najlepszych youtuberów w polsce i jest bardzo wysoko w rankingach.
Link do meczu:

Chcecie być uczciwi to zmieńcie zdolość Calveita, można z niego zrobić kartę neutralą i wtedy wszyscy będą grali goldami ale to będzie chore, albo niech przynajmniej ma losowe położenie bez przesuwania go w talii za karty taktyki. Teraz karta psuje balans gry naprawcie to. Gra ma być chociaż trochę losowa układanie goldów z góry na dół to psucie tej gry i drażnienie innych graczy.
 
Jak nie dasz rady wybleedować przeciwnika w 2 rundzie z lidera i rozkazu gąbczastego grzyba to w 3 rundzie ma złocistą pianę z gąbczastego grzyba i lidera. I często mu to zostaje na 3R bo w 2 rundzie gra same goldy i ma się czym bronić. Granie długiej 3 rundy to samobójstwo na tego lidera i tak koło się zamyka karta jest za mocna. Zobacz sobie mecz Pawloexa na przecherę druga gra, ten gracz jest jednym z najlepszych youtuberów w polsce i jest bardzo wysoko w rankingach.
Link do meczu:

Chcecie być uczciwi to zmieńcie zdolość Calveita, można z niego zrobić kartę neutralą i wtedy wszyscy będą grali goldami ale to będzie chore, albo niech przynajmniej ma losowe położenie bez przesuwania go w talii za karty taktyki. Teraz karta psuje balans gry naprawcie to. Gra ma być chociaż trochę losowa układanie goldów z góry na dół to psucie tej gry i drażnienie innych graczy.

Gwint jest bardzo niekiedy podobny niestety do papier kamień nożyce- ja na przykład uwielbiam grać na przechere długą r3 królestwami północy bo prawie zawsze ich ogrywam i są słabi, źle mi się gra natomiast ze scoiatell czy wlasnie syndykat.
Calveita próbowałem i wiem że ma swoje wady jak i zalety, nie potrzebuje do tego youtuberów i streamerow żeby to stwierdzić; i uważam jak pisałem wyżej że o wiele mocniejszy jest właśnie syndykat czy scoia obecnie - to moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzac przecież
 
Top Bottom