Konferencja CD Projekt RED i GOG.com startuje już za 3 godziny!

+
Czyli..?
Cyberpunk w 2014 r.
RED Kit w pierwszej połowie 2013 r.

BTW jest już w sieci cała konferencja? Nie mogę znaleźć fragmentu z RED Kit'em. Jest jedynie zapowiedz Cyberpunka.
 
Moje pierwsze odczucia na temat cyberpunku 2077?
Poczekamy, zobaczymy, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony :)
Nowa tapeta ustawiona.

Swoją drogą to ja wiem wiem czemu zi3lona jest nie pocieszona

Zabrakło jakiegoś męskiego ciała
 
Cycki...phi. Zobaczysz sto i jakbyś zobaczył wszystkie.
Ale te kosy!! Szwajcarski scyzoryk w przedramionach. Wow. Szkoda tylko że posiadaczka nie była przygotowana na tak zaawansowaną technologię i najwyrażniej zacięła się przy goleniu. Przy obu goleniach jak myślę.
 
Był już teaser ?

http://n4g.com/news/1104371/debut-teaser-for-cd-projekt-reds-new-game-cyberpunk-2077
 
zi3lona said:
Znaczy ja rozumiem, że cycki zawsze są fajne, ale mam swoje :p
No właśnie... ale trochę ich rozumiem - swoich nie mają, więc i takie ich cieszą :p

zi3lona said:
A liczyłam na art na poziomie tych wiesławowych. Ten jest zwyczajny, nie powalił mnie.
Tak szczerze, to dla mnie też to nic szczególnego. Albo zatrudnić jakieś babki do tej roboty, albo... gejów. Może im wyjdzie coś lepszego to coś z rudym irokezem...

Podobnie zresztą jak sam tytuł... liczyłam na coś... innego. Oryginalniejszego.
 
Iwona said:
No właśnie... ale trochę ich rozumiem - swoich nie mają, więc i takie ich cieszą :p


Tak szczerze, to dla mnie też to nic szczególnego. Albo zatrudnić jakieś babki do tej roboty, albo... gejów. Może im wyjdzie coś lepszego to coś z rudym irokezem...

Podobnie zresztą jak sam tytuł... liczyłam na coś... innego. Oryginalniejszego.

Zabrzmie jak nerd, ale jeżeli ktoś interesuje się cyberpunkowymi klimatami to zrozumie oko puszczone przez CDP tym artworkiem. To zdecydowanie nie jest masówka, a gest :).
 
mycota said:
Zabrzmie jak nerd, ale jeżeli ktoś interesuje się cyberpunkowymi klimatami to zrozumie oko puszczone przez CDP tym artworkiem. To zdecydowanie nie jest masówka, a gest :).
Ja po prostu się poskarżyłam, że w tym Panu jest za dużo chłopca, za mało mężczyzny. A przecież gra ma być dla rozgarniętych i dojrzałych, a nie nastolatków.

A ta lala trochę taka...plastikowa :p
 
mycota said:
Zabrzmie jak nerd, ale jeżeli ktoś interesuje się cyberpunkowymi klimatami to zrozumie oko puszczone przez CDP tym artworkiem. To zdecydowanie nie jest masówka, a gest :).


A mógłbyś przybliżyć? Bo ja cyberpunka kojarzę raczej standardowo, czyli Gibson głównie i nie mam szerszych popkulturowych skojarzeń, a chętnie bym się dokształciła.
Z artem mam problem, bo zabrakło mi klimatu w nim. Jest trochę bezpłciowy, brak mi jasnego stylu, który może wskazać, jak pod względem artystycznym gra będzie wyglądać.

E:
Znaczy o panią pytam.
 
zi3lona said:
A mógłbyś przybliżyć? Bo ja cyberpunka kojarzę raczej standardowo, czyli Gibson głównie i nie mam szerszych popkulturowych skojarzeń, a chętnie bym się dokształciła.
Z artem mam problem, bo zabrakło mi klimatu w nim. Jest trochę bezpłciowy, brak mi jasnego stylu, który może wskazać, jak pod względem artystycznym gra będzie wyglądać.

E:
Znaczy o panią pytam.

Ghost in the Shell
 
mycota said:
Ghost in the Shell
Tak podejrzewałam. Wciąż na mojej liście do obejrzenia. Ale już się przyznawałam, że ta kreska mi psuje odbiór. No nie lubię.
 
No właśnie ten Art skojarzył mi się z niespodziankami chowającymi sie w rekach w Gitsie np w 19 epizodzie SAC lub tez w
drugiej kinówce Batou też wypalił z takiej z ukrytej rzeczy (co prawda nie były to ostrza a kaliber dosyć duży:)
 
IwaN said:
Uuu... ale przyspoilerowali prolog .

hah, no dość mocno -,-
Ale już Wiedźmin ma - UWAGA - łącznie 13 trailerów (bez intra i gameplay movies'ów)
Musieli pokazać coś nowego... ale nie wiem czy pokazanie śmierci Foltesta było dobre.
(możliwe że dlatego, że ten fragment gry jest przypisywany w US grze Dragon Age III - kiedyś powstał taki temat na PL i Ang forum
-pseudofani wrzucili fragment zabijania foltesta jako część gry DA3 i wśród 700k viewerów nikt się nie zorientował, że to W2)

Chyba czas zaktualizować mój bardzo stary ranking o kolejny, trzynasty (czternasty?) trailer : )
http://pl.thewitcher...__1#entry795517
 
Niech mnie ktoś oświeci cz moje obawy się sprawdziły.

Czyli jak zawsze nic ciekawego poza tytułem gry?
 
Dla tych wszystkich, którzy nie mogli/nie chcieli oglądać, mam tu szybkie podsumowanie:

GOG atakuje Maca. Muehehe!



Bardzo dobry kierunek, bo to nisza, której Steam jeszcze nie zagospodarował.



Zgodnie z zapowiedzią W2 debiutuje na Ogryzku.



Sprzedaż wszystkich wersji W2 przekroczyła 2 miliony. Gratulacje! Ciekawe, ile konkretnie zarobił XB. :)



REDkit wygląda bardzo obiecująco. Szkoda, że jeszcze sobie trochę na niego poczekamy.



I znowu na scenie Mike z głosem niczym Barry White. ;)



Cyberpunk 2077. Bardzo przyjemny tytuł, który budzi jednoznaczne skojarzenia, a jednocześnie jest ukłonem w kierunku gier P&P. Spodziewałem się Cyberpunku w tytule - IMO grzechem byłoby nie wykorzystać nazwy systemu. Natomiast nie spodziewałem się, że będzie to zupełny sandbox - o otwartym świecie wspominano już na poprzedniej konferencji, ale jeszcze nie było to tak jednoznaczne. Piaskownica oznacza zwolnienie tempa fabuły, bo gracz ma dużą swobodę w eksploracji i interakcji z otoczeniem. Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie. Tym niemniej jest to ogromne wyzwanie i dość drogie w segmencie A3. To będzie niewątpliwie gratka dla modderów. A więc z jednej strony Wiedźmin ściśle ukierunkowany na opowieść, z drugiej bardzo swobodny Cyberpunk - dwie koncepcje skrajnie różne konstrukcyjnie i tematycznie.
 
Osobiście wolałbym takiego quasi sand-boxa jak Arkham City. To byłoby dobre połączenie.

Natomiast podoba mi się ding-dong (czyli motyw muzyczny, przekładając z szypkowego na polski) z teasera :D
 
Ja jestem generalnie bardzo zadowolony z konferencji. Dostałem dokładnie tyle ile oczekiwałem. No może po cichu liczyłem na jakiś materiał z gry (screen/gameplay), ale i tak jest dobrze.

REDkit zapowiada się bardzo dobrze, czekam z niecierpliwością.

Co do gry... Tytuł średnio mi pasuje, ale to na szczęście szczegół. Sanbox - kiedy usłyszałem to podczas konferencji byłem raczej na nie. Teraz myślę, że to dobra decyzja. Mam nadzieję tylko, że REDom uda się przy otwartym świecie opowiedzieć historię na jaką wszyscy tutaj chyba liczymy :)

A co do tapety to cóż... szkoda, że mój scyzoryk tak nie wygląda :D
 
Cyberpunk 2077 = sandbox !!! Jestem zachwycony. Najlepsza informacja od czasu ogłoszenia prac. Co do tej pani z arta to zauważyłem, że nie ma ona tęczówek. Czy to oznacza, że androidy są ich pozbawione? :) Jeśli tak to super, w moim odczuciu jest to takie niepokojące, świetnie buduje klimat.
 
Top Bottom