Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października o 20:00

+
Konferencja CD Projekt RED i GOG.com już 18 października o 20:00



Przypominamy i jednocześnie gorąco zapraszamy wszystkich do oglądania konferencji organizowanej przez CD Projekt RED i GOG.com, ktra odbędzie się już w najbliższy czwartek, 18 października o godzinie 20:00 w siedzibie spłki. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na wiedźmińskim profilu na Facebooku oraz na www.gog.com.
Podczas konferencji ogłoszona zostanie oficjalna nazwa nowej gry CD Projekt RED, a także ujawnione zostanie więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w świecie Cyberpunk. Konferencja będzie też nie lada ucztą dla użytkownikw komputerw Mac. Fani sprzętu z pod znaku jabłka, pośrd wielu niespodzianek, jakie będą czekać na nich tego wieczora, poznają rwnież oficjalną datę premiery Wiedźmina 2 na systemy OS X.
Załoga GOG.com rwnież przygotowuje coś specjalnego, związanego z wprowadzeniem najlepszych marek znanych z rynku PC na całkowicie nowy system operacyjny. Oczywiście to nie wszystko, co GOG.com ma w zanadrzu. W planach jest też zapowiedź kilku nowych tytułw, a także wyjątkowa szansa, aby nabyć absolutne klasyki z katalogu GOG.com dosłownie za bezcen.
Zapraszamy do oglądania transmisji 18 października (czwartek) o godzinie 20:00 na profilu Wiedźmina na Facebooku oraz na www.gog.com. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.
 
U mnie również data i godzina konferencji wstrzeliła się na tyle ładnie, że mam czas wolny :).
Zatem czekamy do czwartku!
 
Idealny dzień, idealna pora, na pewno będę Was oglądał

Już nie mogę się doczekać do tej konferencji, wreszcie poznamy oficjalny tytuł "Cyberpunka" oraz zapewne jego teaser.
 
Czy tylko ja mam wrażenie, że to będzie konferencja szczególnie ciekawa dla fanów Ogryzka?
 
A ja się zapytuję, kiedy dowiemy się kto dostał się do bety REDkita? Chyba że coś mnie ominęło.

MM360 said:
Podczas konferencji ogłoszona zostanie oficjalna nazwa nowej gry CD Projekt RED, a także ujawnione zostanie więcej informacji na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w świecie Cyberpunk.

Tu też coś mi umyka. Brzmi to jakby ujawnione miały być informacje o dwóch grach. Jedna "nowa", więc nie kontynuacja Wiedźmina oraz jedna w uniwersum Cyberpunk. Jeśli to jasne dla wszystkich a nie dla mnie, to przepraszam, rzuci ktoś jakieś info o tej "nowej"?
 
Ta nowa gra, to właśnie produkcja osadzona w świecie Cyberpunka już zaanonsowana, ale nie mająca jeszcze tytułu.
 
Taki był mój pierwotny tok myślenia, ale news został tak sformułowany że straciłem pewność...
 
Vojtasass said:
Czy tylko ja mam wrażenie, że to będzie konferencja szczególnie ciekawa dla fanów Ogryzka?

Ale co jeszcze RED'zi mogą wydać na "Ogryzka"?

Niemniej na konferencję czekam.
 
Znowu macie zamiar dać tak beznadziejny stream, którego się nie będzie dało obejrzeć? ; )
 
Vojtasass said:
Czy tylko ja mam wrażenie, że to będzie konferencja szczególnie ciekawa dla fanów Ogryzka?

oj, chyba nie aż tak... (W2 na Mac + gog)
Zapoimnamy o AA2013 czy REDkicie?
Obojętnie co by się nie działo - warto zobaczyć co się będzie działo.
Dostaniemy ładne info, stream tym razem przeżyje!
 
Top Bottom