Twoja twarz w naszej grze – wyniki już wkrótce!

+
Twoja twarz w naszej grze – wyniki już wkrótce!



Dziękujemy wszystkim, ktrzy wzięli udział w konkursie Twoja twarz w naszej grze. Zarwno liczba jak i wysoki poziom nadesłanych zgłoszeń przerosły nasze oczekiwania. Będziemy potrzebować jeszcze trochę czasu aby przebrnąć przez wszystkie prace ale nie martwcie się - zwycięzcw poznamy już w połowie października. Pamiętajcie też o regularnym odwiedzaniu naszej strony, a także oficjalnych profili na Facebooku i Twitterze.
 

Vojtas

Forum veteran
No jestem bardzo ciekaw, jakie to propozycje. Opublikujcie również inne nienagrodzone prace, dobrze? Chociaż te najlepsze.
 

Vojtas

Forum veteran
IwaN said:
Ktoś z naszej forumowej braci wysłał prace? Przyznać się ...
No właśnie też się nad tym zastanawiam; czy siedzą cicho, bo nie chcą zapeszyć, czy może dlatego że ich to kompletnie nie interesuje. ;) Cosplay to fajna sprawa moim zdaniem. Często jestem pełen podziwu, oglądając zdjęcia kostiumów z całego świata. Szkoda tylko, że w większości są zrobione na podstawie kiczowatego art designu lub wręcz tandetnego. Projekty Redów to kompletnie inna liga jakościowa - i to nie jest żadna wazelina, to po prostu fakt. Niemal każdy pancerz, kurtka czy zbroja w W2 to małe dzieła sztuki. Gdy grałem 1 raz taszczyłem ze sobą kilka tylko po to, by móc je obejrzeć w różnych scenariach przy różnym oświetleniu, w kompozycji z różnymi dodatkami. Miejmy nadzieję, że gdy Geralt zdobędzie nieco większą popularność, to i kostiumów pojawi się więcej.
 
jednak nie wzięłam udziału w konkursie... ;(
i tak nie miałabym szans nawet na przed ostatnie miejsce.
 
Top Bottom