Patch 1.6.1 do pierwszego Wiedźmina na komputery Mac już dostępny

+
Patch 1.6.1 do pierwszego Wiedźmina na komputery Mac już dostępny



Przed chwilą udostępniliśmy nowe uaktualnienie dla pierwszego Wiedźmina w wersji na komputery Mac dla OS X w wersji 10.8.1. Łatka poprawia oglną wydajność gry na komputerach Mac, a także wprowadza znaczne usprawnienia w renderowaniu efektw graficznych. Gra powinna zaktualizować się automatycznie dla wszystkich, ktrzy kupili grę na platformie Steam, posiadacze pozostałych wersji znajdą łatkę tutaj, wraz z pełną listą zmian.
UWAGA:program zapewniający kompatybilność oprogramowania używany przez naszą grę nie działa po aktualizacji systemu OS X do wersji 10.7.5 na OS X Lion i 10.8.2 na OS X Mountain Lion, co oznacza że z przyczyn niezależnych od nas gra nie działa po ulepszeniu systemu. W związku z tym zalecamy powstrzymanie się od aktualizacji oprogramowania Waszych Macw do najnowszej wersji. Obecnie przyglądamy się zaistniałemu problemowi i będziemy informować Was na bieżąco o wszelkich zmianach.
 
<lol> ładnie, większość producentów tyle lat po premierze gry już nie robi aktualizacji, porzuca grę - niech żyje własnym życiem :p a tu tak ładnie, wiem że wersja mac wyszła niedawno ale to nie zmienia faktu że to już kilku letnia gra jest.
 
Ale to tylko dobrze o REDACH świadczy, że zwracają na takie rzeczy uwagę i się nimi zajmują.
 
Niestety muszę rozczarować osoby proszące o udostępnienie tego patcha na PC. Ta łatka naprawia problemy występujące z powodów związanych z samym faktem, że jest to wersja na komputery Mac. Zmiany w niej wprowadzone dotyczą oprogramowania, które nawet nie jest używane w wersji pecetowej.
 
To nie zmienia faktu,że jest kilka rzeczy, które należałoby poprawić w Wiedźminie 1. Zapraszam Redów do lektury tego tematu http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/21070-patch-16-co-powinien-zawierac/
 
janisz86 said:
To nie zmienia faktu,że jest kilka rzeczy, które należałoby poprawić w Wiedźminie 1. Zapraszam Redów do lektury tego tematu http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/21070-patch-16-co-powinien-zawierac/


Ha, pewnie bo ci przeczytają. Ignorują to tak samo jak do Wiedźmina 2. Nic z wymienionych rzeczy/ błędów przez użytkowników nie zostało naprawionych w żadnej łatce.
Robią to co oni uważają za słuszne a graczy czyli kupców którzy zapewniają im pensje mają głęboko w d*pie o taka jest prawda i jest ona widoczna.
 
Crew900 said:
Robią to co oni uważają za słuszne a graczy czyli kupców którzy zapewniają im pensje mają głęboko w d*pie o taka jest prawda i jest ona widoczna.

Prawda to! Zapewne jeszcze drukują nasze zdjęcia profilowe, i wycierają w nie buty po przyjściu z dworu. Trochę dystansu. ;P

P.S. Nabywców, klientów, od biedy kupujących, ale nie kupców, kupcy są / byli na targach xP
 
A sarkazmu nie wyczuł? :p

Btw, z pola to się przychodzi tylko w Małopolsce, zdaje się. W pozostałej części kraju wychodzi się na dwór i wraca z dworu :p
 
zi3lona said:
A sarkazmu nie wyczuł? :p

Btw, z pola to się przychodzi tylko w Małopolsce, zdaje się. W pozostałej części kraju wychodzi się na dwór i wraca z dworu :p

Jak już wygram te 30 mln w totka, to dam Ci etat. Będziesz miała za zadanie tłumaczyć innym, co też miałem na myśli. :]
 
janisz86 said:
To nie zmienia faktu,że jest kilka rzeczy, które należałoby poprawić w Wiedźminie 1. Zapraszam Redów do lektury tego tematu http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/21070-patch-16-co-powinien-zawierac/

ja tam nie mam problemu z wiedźminem 1, grałem na 1440x900 według mnie jest świetnie zoptymalizowany, w tym temacie co podałeś pisze gościu o problemach na filmikach, ja nic takiego nie mam, chodzi płynnie, wszystkie efekty w grze też ładnie wyglądają, szybko się wczytuje itp. wiedźmin 1 według mnie to najlepiej dopracowana gra w jaką grałem
 
Top Bottom