Nowy wpis na blogu: Sport w CD Projekt RED

+
Nowy wpis na blogu: Sport w CD Projekt RED



Dzisiejszy wpis na blogu jest nieco inny od poprzednich. Tym razem chcemy opowiedzieć Wam trochę o tym, co robimy w wolnym czasie oraz jakie są nasze pasje. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!
 
No pięknie - gratuluję Panu Konradowi, spadochroniarstwo to kapitalny sport. Po skoku tandemowym polecam solo na wolne otwarcie ;)
 
Dziary godne Jasona Kidda;) nie wiem kto to na zdjęciu(niby jest napisane, że pan MM promuje kosza w zespole CDPR, ale który to na zdjęciu nie wiadomo), ale brawa za to, że wybrał właściwą dyscyplinę sportową:D

A OKlahoma w tym sezonie musi zdobyć tytuł;)
 
Parachrist said:
Dziary godne Jasona Kidda;) nie wiem kto to na zdjęciu(niby jest napisane, że pan MM promuje kosza w zespole CDPR, ale który to na zdjęciu nie wiadomo), ale brawa za to, że wybrał właściwą dyscyplinę sportową:D

A OKlahoma w tym sezonie musi zdobyć tytuł;)

Racja, koszykówka jest najlepsza. Szkoda, że nie mam z kim grać
 
Redzi pokazują, że w Wawie da się żyć - że nie tylko śnieg i niedźwiedzie polarne po ulicach zasuwają. Ot w ramach zachęty dla wszystkich obcokrajowców, którzy martwią się, że nie mają porządnego futra oraz zapasu mięsa, wody, mąki i fasoli.
 
A co tam, Panie, w kwestii gier? Bo ja bardzo się cieszę, że nasi ulubieńcy dbają o tężyznę fizyczną, ale przecież chyba nie za to maja płacone. Podobno praca nad Cyberpunkiem wre, a Wy zamiast trzymać się sedna - karmicie nas tematami zastępczymi. Normalnie wypisz-wymaluj nasz rząd. Ja chcę konkretnych informacji ociekających tłuszczem wprost z mięcha, a podrzucacie nam postne kotleciki sojowe z warzywami. Ja chcę grać w Wasze gry, a nie czytać, jak skaczecie pajacyka. Podobnie jak informacje o kolejnych nagrodach, czy wyróżnieniach: są one dla mnie dobrą przyprawą, ale ja czekam na danie główne!
 
@UP
Widocznie REDzi planują później podzielić się z nami jakimiś konkretami co do produkcji. A takie tematy jak ten - nie związane bezpośredni z grami, są fajną odmianą, i sprawiają że bardziej utożsamiamy się z Twórcami i Ich produktami.
 
Bez sportu byłaby jedna wielka kupa w mojej głowie wypełniona stresem i nie pozałatwianymi sprawami. Wkręcając się w jakiś sport zapominam o wszelakich problemach i zaczynam tylko myśleć co zrobić aby w danej dyscyplinie być lepszym. Chodziłem na siłownie to dzień w dzień myślałem tylko o diecie i o tym co ćwiczyć na następnym treningu. Potem wkręciłem się w sztuki walki. Znowu myślenie o diecie, w domu powtarzałem sobie technikę jak na treningu nie szło itp. Z tego względu, że w wakacje nic mnie we Wrocławiu (tam studiuje) nie trzyma to wracając do mojego miasteczka poszedłem na treningi piłkarskie do klubu z wioski obok i znowu żyje mi się lepiej:)
 
No pewnie, pracownicy CDPR mają siedzieć na tyłkach, robić gry, nie jeść, nie pić, nie oddychać, a do ubikacji tylko za specjalnym pozwoleniem.
Oj, niektórzy mają, widzę, ograniczone potrzeby. Na szczęście większość fanów ma szersze ;)
Osobiście, jak zdecydowana większość z Was, bardzo lubię takie wstawki zza kulis, w końcu na tym polega budowanie fajnej relacji z użytkownikami/klientami; RED też człowiek :)
 
A miałam napisać o pampersach, alem się powstrzymała ;p

Pamiętam blog pani Kuczyńskiej o różnych różnościach i Eriasha o grach wszelakich - sympatyczne to było.
 
mar-ion said:
Mnie tam szachów brakuje. :D

Rozumiem, że zw względu na refleks ;).

A pozagrowe pasje pracowników RED'a bardzo dobrze o nich świadczą. I nie tylko można tutaj wyjść od powiedzenia "w zdrowym ciele, zdrowy duch", ale również iż tego typu sportowa pasja pozwala idealnie odreagować wszelkie napięcia związane z pracą.
 
Ech... no dobra. Miałem na myśli to, że nie wymagam od RED-ów, by informowali mnie co uprawiają, co dzisiaj jedli i jakiego koloru bieliznę noszą (jeśli w ogóle noszą :confused: ). Czytając ostatnie newsy odniosłem wrażenie, że trwa u nich sezon urlopowy (nie mówię, że nie zasłużyli), a za robotę wezmą się dopiero jesienią. Mogliby rzucić jakieś info na jakim etapie są: czy zaczęli już pisać kod, czy jeszcze są w fazie projektowej, albo jakiekolwiek inne wiadomości z "hali produkcyjnej". Czytając od jakiegoś czasu nowiny na głównej można by pomyśleć, że przegląda się bloga jakiegoś sympatyka RPG, a nie oficjalne forum najprężniejszego studia gamingowego w Polsce.

Tak ja to odbieram.
 
Parachrist said:
Dziary godne Jasona Kidda;) nie wiem kto to na zdjęciu(niby jest napisane, że pan MM promuje kosza w zespole CDPR, ale który to na zdjęciu nie wiadomo), ale brawa za to, że wybrał właściwą dyscyplinę sportową:D

A OKlahoma w tym sezonie musi zdobyć tytuł;)

Dla ułatwienia powiem, że mam opaskę na głowie;)
 
@up
To też godnie. Jeszcze tylko czekamy na dziary, może jakiś wilk na ramieniu ;)

@mbwrobel
Myślę, że nikt nie odebrał twojego pierwszego postu jako ataku. Może za wyjątkiem tych którzy automatycznie minusują pod wpływem sugestii moderatorki.
 
Nieźle spędzacie wolny czas. Pozdro:D

CDProject Can jump trualy ciekawy artykuł ;p tylko czemu nie ma po polsku

Połączyłem posty jakiś czas temu i zostawiłem dopisek, żebyś używał opcji EDYTUJ i zapoznał się z samouczkiem.
Jakbyś go przeczytał, to byś wiedział, że kasowanie dopisków nie jest mile widziane i można za to zarobić warn.
Radzę nie powtarzać.
Vatt
 
Top Bottom