REDkit beta – czekamy na Wasze zgłoszenia!

+
Przypomnialy mi sie moje wedrowki w gothicu 3. Uwielbialem spacerowac tak bez celu, podziwiajac okolicznosci przyrody. Lasy, wodospady, ruiny. Ta gra byla piekna momentami.
 
Fajne, fajne... tyko pytanie czy takie filmy są legalne (w sensie czy testerzy mogą je publikować - niby nie widzimy narzędzia, a sam efekt końcowy, ale...).
Coś czuję, że rok 2013 (zapewne końcówka) będzie dobrym czasem dla Wiedźmina 2 - spodziewam się wysypu modów, a może nawet kiedyś Wiedźmina 1 na REDengine ...
 
Ładna mapka. Widać, że składanie leveli to sama przyjemność. Niestety bez NPC rzucających tu i ówdzie jakieś uwagi to nie to samo. Brakuje też dynamicznych filtrów (np. przy wchodzeniu do jaskini, miasta, lasu). Mam nadzieję, że można takie rzeczy robić w redkicie?
 
No i to jest to, REDzi powinni brać przykład jak nie robić tunelowatych lokacji. Od tego można było dostać zawrotu głowy w W2. Jak widzimy moderzy potrafią zdziałać cuda. Niby na filmiku idziemy wytyczonymi ścieżkami, lecz ja mam poczucie otwartości i ogromu świata.
 
^ A dlaczego nie?


Niestety, film został zablokowany wobec kategorycznego żądania ze strony CDPR.
 
Tak myślałem, że jest ściśle tajna klauzula na ścisłą tajność ściśle tajnego REDkita, zastrzegająca że nie można nic publikować gdyż jest to ściśle tajne. Może się mylę...
 

meJKu

Forum veteran
Akurat mi się udało obejrzeć i jeśli takie rzeczy można robić z tym edytorem... Po prostu nie umiem się doczekać gdy wezmę go w swoje ręce ; )

Takie pytanie do beta testerów, czy istnieją jakieś konkretne jednostki odległości? Metry, centymetry? : P
 
@Wuferwafel - mówiłem że to ściśle tajne :p Oni po prostu nie mogą (w każdym razie nie powinni) udzielać żadnych informacji od edytorze. Dlatego, że jest to zamknięta beta.
 

meJKu

Forum veteran
michalek12345 said:
Szkoda , ze nikt tego nie pobrał . />
No niestety, ponad pół godziny w cache Firefoxa szukałem i nie znalazłem tego filmiku : < Przeglądarki nie wyłączałem więc nie mam pojęcia gdzie się to podziało.
 
Jedynie co znalazłem, tak na szybko, to jeden screenshot:

 
Wuferwafel said:
No niestety, ponad pół godziny w cache Firefoxa szukałem i nie znalazłem tego filmiku : < Przeglądarki nie wyłączałem więc nie mam pojęcia gdzie się to podziało.
Ja znalazłem ostatnie trzy minuty w swoim cache'u.
 
Torpeda said:
Jedynie co znalazłem, tak na szybko, to jeden screenshot:

to mi się najbardziej podobało , to jest właśnie ten klimacik którego brakowało nocą .
Popracują nad tym i nad mapą i będzie gitara
a gdzie szkuać cache w google chrome ?
 
@michalek12345

" a gdzie szkuać cache w google chrome ? "

http://it.więcek.pl/jak-wygrzebac-dane-z-cache-przegladarki-internetowej.html

Opis dobrego, darmowego programiku.

Mozna tez wpisac w pasku adresu about:cache

Jednak od wczoraj, podejrzewam ze ten tymczasowy plik juz sie ulotnil.

Jednak PROBUJCIE, bo cholernie chcialbym zobaczyc to 11 minut :D.
 
Ale tego, zdajecie sobie sprawę, że skoro filmik zniknął z forum, to raczej go tutaj już wrzucać nie należy, hmmm?
 
zi3lona said:
Ale tego, zdajecie sobie sprawę, że skoro filmik zniknął z forum, to raczej go tutaj już wrzucać nie należy, hmmm?

Co poszło na PW, tego Redom nie żal. ;]
 
Top Bottom