Nowy konkurs “Twoja twarz w naszej grze” wystartował!

+
Widocznie taki konkurs musiał być robiony też przed W1, bo widzę, że Basiunia go wygrała xD
 
ser-ek said:
Nom, pasowałabyś jeśli patrząc na Twój awek a fryzurę tego pana:

Ciekawe,za kogo pan Serek mógłby się przebrać?Hmmm... :D



Przeraza też przeraża... :D
 
Ludzie, ogarnijcie się, na Wielkiego Władcę Neta! XD Dać Wam palec, wytniecie rękę razem z wątrobą. :p

Mamy bandę utopców, topielca, przerazę, dwa kamienie i kejrana. Nick zostaje wiedźminem, czyli to w zasadzie on będzie na pierwszym planie (dobrze się składa, skoro cała reszta nas nie ma pojęcia o dobrym wychowaniu).

Jeszcze tylko miejsce ustalcie. Gdzieś trzeba zdjęcia porobić. Przeraza dowolnie, kamieniom też wszystko jedno. Jednak my, stwory wodne, wolimy coś mało ...pustynnego. ^^ Mazury?

EDIT.
Teraz jeszcze nekker. Ciasno na planie. Duża kamera potrzebna. IwaN, przyjedziesz swoją ciężarówką? :D
 
mar-ion said:
Erynia chciała być utopcem, ale on jest z góry przypisany do Basiuni. No to niech będzie czym podobnym - właśnie Nekkerem xD Doczepi se tipsy i będzie jak ulał.
 
bassiunia said:
Jeszcze tylko miejsce ustalcie. Gdzieś trzeba zdjęcia porobić. Przeraza dowolnie, kamieniom też wszystko jedno. Jednak my, stwory wodne, wolimy coś mało ...pustynnego. ^^ Mazury?

W warszawie ci u nas stawów dostatek. Od Ciebie chyba najbliżej będzie do jeziorka Czerniakowskiego . Tyle, że teraz to już chyba woda lekko zimna :D ...

P.S> Ale tutaj spam uskuteczniamy :p ...
 
Dobry pomysł z tym konkursem, jak ktoś weźmie opcje z przebieraniem to będzie niezła zabawa . Ja niestety nie wystartuje, bo 18stka uprzykrzyła mi plany. Cóż, może kiedyś załapię się jako postać w simsach .
 
Vojtasass said:
Jeśli Erynia chciała dolać oliwy do ognia, to chyba jej się udało.
Nie wiem o co chodzi

Vojtasass said:
Erynia chciała być utopcem, ale on jest z góry przypisany do Basiuni. No to niech będzie czym podobnym - właśnie Nekkerem xD Doczepi se tipsy i będzie jak ulał.
Wysoko cenisz moją urodę serku drogi. Wystarczy tipsy doczepić
 
Erynia said:
Nie wiem o co chodzi
Haha, ten temat staje się coraz bardziej interesujący. Mimo że jeszcze nikt nie wrzucił fotek. ;)

Erynia said:
Można by było się przebrać za tego gościa z zadania " wór pełen piór" i to jest całkiem wykonalne
A skąd weźmiesz pióra harpii? Chociaż... przecież Erynia ma pełno piór!
 
ser-ek said:
Zawsze do usług.


Ser-ek za karę, że masz takie mniemanie o naszej Eryni, powinieneś przebrać się za maga z Wiedźmina 2.
Ale nie byle jakiego maga, tylko za TEGO z poniższego obrazka
...

 
Vojtasass said:
A skąd weźmiesz pióra harpii? Chociaż... przecież Erynia ma pełno piór!

Jaaaa? Gdzie?
Vojtasass said:
Ser-ek za karę, że masz takie mniemanie o naszej Eryni, powinieneś przebrać się za maga z Wiedźmina 2.
Ale nie byle jakiego maga, tylko za TEGO z poniższego obrazka
...
Popieram, kara za porównywanie mnie do błotnożernych maszkar musi być.
 
Top Bottom