CD Projekt RED na targach GC 2012 (REDkit w akcji)

+
CD Projekt RED na targach GC 2012 (REDkit w akcji)



Czas na kolejny materiał z niedawno zakończonych targw GamesCom. Zapraszamy na nasz oficjalny blog, gdzie możecie obejrzeć najnowszy film pokazujący po raz pierwszy w akcji REDkit nadchodzący edytor przygd do gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw w wersji na komputery PC. Pokazywany w Niemczech zestaw narzędzi spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem ze strony dziennikarzy. Wszyscy fani, ktrzy chcieliby uzyskać wcześniejszy dostęp do edytora, mogą składać swoje aplikacje tutaj.
 
widać , że edytorem będzie można stworzyć samemu lokacje , ale tez oszczędnie to pokazujecie nie wiem czemu ....
 
MM360 said:
Moi mili, cierpliwości:) Więcej szczegółów podamy w odpowiednim czasie:)

Obstawiam jesienną konferencje :cool: .

A sam materiał fajny, chociaż rzeczywiście nie pokazujący za wiele.
 
IwaN said:
Obstawiam jesienną konferencje :cool: .

A sam materiał fajny, chociaż rzeczywiście nie pokazujący za wiele.

Nie zapominajmy, że jesienią prawie na pewno REDzi ukażą zapowiedź projektu AA (początek 2013, jak dla mnie dodatek do W2 [bo niby do czego jak nie do W2?] a dodatek będzie miał premierę w terminie ukazania się REDkita - trzeba zrobić szum wokół Wiesława podobny do ER, by wzmocnić sprzedaż)
Do tego jesienią zobaczymy W2 na Maca :) Choć mój iMac ma już 11 lat (i może się w premierę W2 przyglądać jedynie smutnym wzrokiem) to cieszę się, że takowy tytuł na Macu się ukaże :D

Raczej nie prognozuję, by jakiekolwiek info nt. Cyberpunka się jesienią pojawiło :)
 
1:25 i 2:14 sekunda wygląda jak chatka z podgrodzia. W tle ciemne zasnute chmurami niebo. Poczułem zapach Wiedźmina 1 na REDEngine. Brakuje tylko trochę łanów zboża.
 
Zainteresowanie REDkitem jest bardzo duże. Super, że można tworzyć nowe własne mapy! Byle by dodali nowe postacie do gry, zwłaszcza kobiety krasnoludy i dzieci. Chce zrobić przygode o ślubie Zoltna. Bo tyle mówił w jedynce i nic z tego nie wyszło we W2. Z prezentacji wynika, że edytor jest bardzo bardzo łatwy w porownaniu z Dj'inni.
 
Peeter28 said:
Zainteresowanie REDkitem jest bardzo duże. Super, że można tworzyć nowe własne mapy! Byle by dodali nowe postacie do gry, zwłaszcza kobiety krasnoludy i dzieci. Chce zrobić przygode o ślubie Zoltna. Bo tyle mówił w jedynce i nic z tego nie wyszło we W2. Z prezentacji wynika, że edytor jest bardzo bardzo łatwy w porownaniu z Dj'inni.


Wspominałem już kiedyś o kobietach krasnoludach w konwencji fantasy. Ogólnie przyjęło się o nich mówić, ale nie pokazywać. To jest część świadomego założenia gatunku. Dobrze, że tego nie łamią. Skoro jacyś fani będą chcieli edytor da im ku temu możliwość.
 
Ecstasy said:
1:25 i 2:14 sekunda wygląda jak chatka z podgrodzia. W tle ciemne zasnute chmurami niebo. Poczułem zapach Wiedźmina 1 na REDEngine. Brakuje tylko trochę łanów zboża.
a może coś jest na rzeczy :p
 
Ecstasy said:
1:25 i 2:14 sekunda wygląda jak chatka z podgrodzia. W tle ciemne zasnute chmurami niebo. Poczułem zapach Wiedźmina 1 na REDEngine. Brakuje tylko trochę łanów zboża.
Ta z 2:14 bardziej przypomina kryjówkę bandytów w I Akcie
 
Top Bottom