Aktualizacja 10.3 — lista zmian

+
No niestety, grając vs ST trzeba zwykle wygrać R1, potem grać R2 i załatwić w krótkiej R3.
 
Nie wiem czemu dajecie takie rakowe talie, północ te maszyny to wiele się w grze nie zmieniło, teraz dodatkowo zaczepki i czatownicy co czyszczą stół. Proszę o wybaczenie ale nie robicie dobrych zmian. Zabijacie tą grę, strach pomyśleć jakie karty dodacie i jak one wpłyną na tą grę.
Teraz tylko KP o Scoia tylko jest a potwory na dnie bo mróz nie jest za mocno grany, a wampiry zaś zapomiane.
Polecam też wzmocnić bombardowanie u KP bo przecież to taka słaba karta ☺️. I dajcie im więcej wzmocnień.
 
No jak sie nie uda wygrać R1 to niestety zostaje esc+ enter.
Niekoniecznie. Korsarzami lubię grać na pułapki bo zazwyczaj w R1 nabije sobie pancerza i potem mi zazwyczaj nie robią szkody. Nie używam kart specjalnych w r3 bo je rzucam w r1 np Maligna w połączeniu z jednym ładunkiem wykańcza Saskie i to co sobie tam ściągneła i da się żyć
Choć ogólnie Zieloni to jedyna opcja która może grać w r1 scenariuszem bo potem ma tylko opcji w kolejnych rundach czy to spamem elfów czy właśnie pułapkami
 
Ja sam zacząłem grać toksycznymi pułapkami przez wlasnie spam elfów który jest jeszcze bardziej toksyczny i uwielbiam ich męczyć tym no-unitem w ramach zwykłej zemsty za równie męczące gry KP na nich :) I przy okazji życze serdecznie wszystkiego najgorszego dla grających simlasem z zaczepkami i samych pułapkowych no - unitów w rankingówce :)
A tak poważnie to po prostu kolejny raz potwierdza się fakt, że kiedy pojawią się coś skrajnie przegietego i toksycznego to po prostu ludzie się bronią jak mogą - nawet czymś innym co jest równie toksyczne bo nie mają wyjścia co powoduje że kolejny ludzie się denerwują i zaczynają grać tymi toksycznymi rzeczami i tak to się zaczyna panoszyc... szkoda ze tak jest ale ja juz trace niestety nadzieje na to że kiedykolwiek taki stan gwinta się zmieni
 
Last edited:
Top Bottom