CD Projekt RED na tegorocznych targach Gamescom

+
Peeter28 said:
Mam nadzieje że będzie po polsku lub będzie godzina prezentacja obsługi edytora po Polsku. Oby miał syntezator mowy, aby napisy były czytane podczas gry.
Haha, się uśmiałem, serio:). Naprawdę dobry żart. Szczególnie z tą godzinną prezentacją. Widać, że nie używałeś kiedykolwiek jakiegoś xKIT'u do projektowania czy programowania. To nie będzie edytor map jak w Heroes3, tylko normalny silnik designerski. Skoro, jak mniemam CDPR na nim opiera swoje projekty (wiadomo, że jego wersji rozszerzonej i bardziej zapewne programistycznej), to nie wierzę, że będzie to aplikacja typu drag'n'drop.
 
@Peeter28

Tak - pag-r ma rację. To raczej nie będzie aż tak proste, ale summa summarum - dla ludzi.
 
pag-r said:
Haha, się uśmiałem, serio:). Naprawdę dobry żart. Szczególnie z tą godzinną prezentacją. Widać, że nie używałeś kiedykolwiek jakiegoś xKIT'u do projektowania czy programowania. To nie będzie edytor map jak w Heroes3, tylko normalny silnik designerski. Skoro, jak mniemam CDPR na nim opiera swoje projekty (wiadomo, że jego wersji rozszerzonej i bardziej zapewne programistycznej), to nie wierzę, że będzie to aplikacja typu drag'n'drop.
to będzie raczej silnik designerski( pewnie tym co posługują się w redzie jest trochę skomplikowany ) i dla nas będzie inna wersja (do ogarnięcia dla fanów ) tylko zastanawiam się czy to będzie cały red enigne czy własnie edytor do w2 ( a z edytorem raczej nie bedzie dało rady zrobić w1 na tym właśnie hehe)
 
Raczej coś, co wykorzystuje możliwości silnika, w sposób umożliwiający tworzenie nowych przygód.
 
Jeśli REDkit będzie miał taki sam interface i będzie równie funkcjonalny, jak ten pokazywany w dziennikach developerskich przed premierą W2, to mogę spać spokojnie, bo swoim wyglądem przypomina inne edytory, silniki graficzne z którymi miałem wcześniej do czynienia, a które są dosyć "łatwe" w obsłudze.
Niestety od tego czasu dużo mogło się zmienić, bo silnik jest ciągle ulepszany, a także nie wiadomo czy dostaniemy te narzędzie w takiej samej formie, jaką pokazywano. Ale na szczęście za niedługo odbędzie się gamescom, na którym dowiemy się nieco więcej.
Liczę jednak, że REDzi w REDkit dadzą nam możliwość wykazania się, swobodę działania, co by mnie osobiście ucieszyło.
 
michalek12345 said:
to będzie raczej silnik designerski( pewnie tym co posługują się w redzie jest trochę skomplikowany ) i dla nas będzie inna wersja (do ogarnięcia dla fanów ) tylko zastanawiam się czy to będzie cały red enigne czy własnie edytor do w2 ( a z edytorem raczej nie bedzie dało rady zrobić w1 na tym właśnie hehe)

wersja będzie pewnie taka sama tyle, że nie będzie dostępu do kodu źródłowego, więc pełnej swobody zrobienia z gry czegokolwiek, to pewnie mieć nie będziemy.
 
Mam pytanie do REDów odnosnie REDkita:

1. Czy w jakiś sposób będzie można ingerować w silnik renderujacy?
2. Czy jeśli znajdzie się grupa zapaleńców z dev-kitami Xbox 360 to będą mogli tworzyć na ową konsole jakieś przygody lub cokolwiek?
 
ViQu said:
Mam pytanie do REDów odnosnie REDkita:

1. Czy w jakiś sposób będzie można ingerować w silnik renderujacy?
2. Czy jeśli znajdzie się grupa zapaleńców z dev-kitami Xbox 360 to będą mogli tworzyć na ową konsole jakieś przygody lub cokolwiek?
W przyszłym tygodniu GC, do tego czasu pewnie nie poznasz odpowiedzi.
 
Liczę, że w końcu prócz liczb za sprzedaży W2 na X360 i PC (oraz premiery REDkit'a) w końcu pojawią się jakieś wieści na temat wydania Wiedźmina na
PlayStation 3!
 
Wideo relacja Gamezilli z rozdania nagród ...

LINK!

Zdobyte nagrody (wypatrzone z wideo):

- Najlepszy art direction (40% głosów)
- Najlepiej zaprojektowana postać (47% głosów)
- Najlepsza gra europejska (35% głosów)
 
Tylko 3? :(

To W2 wyprzedzono nawet w kategorii najlepsze wydanie specjalne!? Przecież miał tam ogromną przewagę rzędu 30%.

Wyników jeszcze nie ma na oficjalnej stronie EGA...
 
Vojtasass said:

Nie, ale tyle wypatrzyłem z materiału Gamezilli.

Pełna lista nagród Wieśka:
- Best European Art Direction
- Best European Character Design
- Best European Game
- Best European Gameworld
- Best European Game Design
- Best European Special Edition
 
Tak, teraz zajrzałem do wątku o EGA. Sześć nagród, yes. :) Ale w dziale community przegraliśmy >:[
 
Okej, ślepa jestem najwyraźniej - te wyniki oficjalnie gdzieś są? Czy po prostu nie umiem znaleźć?

Edyta:
No, faktycznie ślepa jestem :D.
 
zi3lona, nie przejmuj się. Ja dziś szukałem przez pół godziny komórki, która leżała na biurku, tuż pod moim nosem. ;)
 
Dobre posunięcie, szkoda tylko, że tak późno, gra jest na rynku ponad rok, zapewne ma to jakieś uzasadnienie?
 
Top Bottom