Wiedźmin w 8 bitach

+
Wiedźmin w 8 bitach



Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby gra Wiedźmin, gdyby została stworzona na 8-bitową platformę? Załoga Majami Hiroz wypuściła wczoraj wideo, w ktrym możecie podziwiać Geralta w jego całej, pikselowej okazałości. Ta krtka animacja stała się dziś w naszym studiu tematem numer jeden podczas rozmw przy porannej kawie i wszyscy są zgodni co do tego, że jest po prostu świetna. A co byście powiedzieli na Geralta w 16 bitach?
 
Niezłe ...

Można nawet rozpoznać większość potworów :) .

@Miszaka, nie tyle same opcje dialogowe, co dokonany tam wybór ;)...
 
Naprawdę świetnie zrobione. Oglądając ten filmik przypomniało mi się, że grałem kiedyś w przygodówkę wiedźmina patrzyło się z boku, grafika była "bajkowa" ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Może ktoś z was wie?
 
Świetna gierka
, szkoda, że taka nie wyjdzie

Aż przypominają się czasy z dzieciństwa, gdzie grało się na Nintendo Nes lub na Amstradzie 128K


Trzeba pogratulować załodze Majami Hiroz, bo robią świetne filmiki
 
Skater94PL said:
Naprawdę świetnie zrobione. Oglądając ten filmik przypomniało mi się, że grałem kiedyś w przygodówkę wiedźmina patrzyło się z boku, grafika była "bajkowa" ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Może ktoś z was wie?
Wiedźmin: Krwawy Szlak
 
Mój stary Spectrum w wersji Junior pewnie Wieśka nie uciągnie. Poczekam na premierę na Pegazusie.
 
Skater94PL said:
Mówisz o grze na komórkę, ja grałem w klikankę na PC. :)
tak, wersja mobilna, myślałem, ze to jest ta gra, a tak to nie wiem o jaką Ci chodzi.
 
Top Bottom