5 zaproszeń na Letnią Konferencję CD Projekt RED

+
A to nie wystarczy?
 
Nie wiem jak was ale mnie szony1618 przekonał w 100 procentach i życzę mu żeby dostał jedną z wejściówek :)
 
DarthOrzech said:
Może to zabrzmi niedorzecznie :) ale chyba muszę powoli zasiąść do kończenia dyplomu ;) Więc z Wrocławia się nie ruszam :) Tak więc żałuję, ale tym razem nie dam Wam okazji dać mi zaproszenia :) zresztą ostatnio medalion mi daliście na urodziny wieśka ;) wystarczy tych dobroci

też nauka mnie zatrzymuje, ale z gdyby nie to, z Wrocławia z chęcią bym się do Was przejechał.
A to już nie lada ofiarność, bo jak wiadomo z Wrocławia do Warszawy PKP jedzie się najdłużej (w stosunku do inncyh dużych miast w Polsce - i nie chodzi tu o odległość).
Mam nadzieję, że na jesień/zimę też coś podobnego zgotujecie - będę się lepiej uczył to się zgłoszę i przy odrobinie szczęścia może mi się uda do was dotrzeć :)
Nie. Najchętniej to na wiosnę 2013. Czuję, że wtedy dopiero pokażecie swoje AAA :p

Kurde, marzenia. Tym razem nie dam rady, ale jak kiedyś będę miał możliwość - z największą chęcią do Was zajrzę :)
P.S. Pobyt na Waszej konferencji byłby pretekstem do wyjazdu do Warszawy, gdzie miałem się udać z powodu koncertu Linkin Park (na który nie dostałem biletu)
 
Dla mnie byłaby to pierwsza w życiu, i zapewne niepowtarzalna, okazja uczestniczenia w tego typu wydarzeniu. Przeżycie które na pewno będzie się długo pamiętać, oraz zawsze ciepło wspominać. Prawie jak wygrana w LOTTO. Z tą różnicą, że tutaj do szczęścia nie jest potrzebna szóstka, a... jedynka. To jedno zaproszenie spośród piątki. Dla fana uniwersum AS'a, jak również wiernego RPG'owego gracza, to nagroda cenniejsza od pieniędzy.

Niechaj sen się spełni :).
 
bo to będzie mój 1746 post, a, jak wszyscy doskonale wiemy, w 1746 roku około 18 tys. osób zginęło w Limie wskutek podmorskiego trzęsienia ziemi o sile 8,4 stopnia. Pobliskie miasto portowe Callao zostało zniszczone przez tsunami.

nadmienię również, że jestem NAJWIĘKSZYM fanem wiedźmin w tej rzeczywistości i mieszkam w Warszawa więc mam blisko.

i wcale mi na tym nie zależy, co sprawia, że w każdej sytuacji będę moralnym zwycięzcą

i sam plusuję sobie posty!
 
Wszystkim powodzenia... szczęściarze :) Ja mieszkam na takim zadupiu że szkoda mówić a Warszawa to hoho ode mnie :) Niestety odpadam z konkursu i zazdroszczę wszystkim Warszawiakom. :(
 
Co tam, dołączę się do ogólnego chciejstwa. :p

Bardzo uprzejmie proszę o wejściówkę. Jest kilka argumentów, do których zbicia potrzebowalibyście kuli do kręgli ważącej dobrze ponad tonę. A jak zapewne wiecie, dopuszczalna jest co najwyżej kula o ciężarze 7250g. Poza tym, połamalibyście sobie palce, a kto by wtedy pisał nowego Wiedźmina. O.O

Niezbijalne argumenty przemawiające za obecnością bassiuni na konferencji:
- Z całą pewnością dam radę dojechać.
- Jeśli prezes nie będzie chciał udzielić mi urlopu, zawsze mogę się zwolnić z pracy.
- Przyniosę cukierki i będę częstować każdego, kto mnie pozna. :p <-- Nie ma to jak małe przekupstwo.
- Bo w tłumie dziennikarzy potrzebujecie paru zapaleńców, którzy Wiedźmina po prostu kochają.
- Bo parytet. XD

Gdyby jednak to Was nie przekonało, zawsze jest jeszcze szczeniaczek:
 
Dla każdego fana Wiedźmina letnia konferencja CD Projekt RED jest ogromnym wydarzeniem pozwalającym uzyskać nowe informacje, na które wszyscy czekają odnośnie projektów RED'ów (głównie projektu którego akcja toczy się w Królestwach Północy). Chociaż Wiedźmin jest flagowym projektem to oprócz niego RED'zi zapowiedzieli nowe gry, a trzeba pamiętać że CD Projekt RED to nie firma tylko zespół ludzi, których łączy pasja do tworzenia gier i podchodzących do tego z punktu widzenia fana, gracza, odbiorcy, a nie tych którzy myślą tylko o pieniądzach. Jeśli RED'zi nie zmienią podejścia i nadal każda osoba tworząca ten zespół będzie pamiętać co dla niej jest zabawą, pasja to będą tworzyć gry nie z górnej półki, ale z samego szczytu ponieważ studia, które słuchają fanów i tworzą dla fanów, a nie dla pieniędzy wymierają (są zagrożonym gatunkiem).

Wracając do głównego powodu, dla którego tworzę tą wiadomość jest wielka chęć wygrania wejściówki na konferencję RED'ów. Chociaż jestem osobą mało udzielającą się (mowa jest srebrem, a milczenie złotem) już od dawna śledzę losy Geralta i RED'ów to właśnie wasze podejście motywuje mnie do ciężkiej pracy w samodoskonaleniu przy własnych prywatnych projektach. W przyszłości chciałbym połączyć pasję z przyjemnością i dołączyć do zespołu takiego jakim jest zespół RED'ów gdzie mógłbym wykorzystać owoce mojej pracy uzyskanej w procesie samodoskonalenia (chociaż jeszcze długa droga przed uzyskaniem perfekcji ponieważ nie należy pozostać na laurach (kto stoi w miejscu, ten się cofa). Perfekcja nie jest osiągalna zawsze będzie coś dalej co należy poznać. Konferencja dałaby mi możliwość uczestniczenia w drobnej części życia RED'ów, Wiedźmina i możliwość poznania i porozmawiana z ludźmi tworzącymi świat, który jest inspiracja dla innych.
 
First I know the boss Polsat News
Second I'm studying computer programming and application
Third I'm a fan of A. Sapkowski's books
4th I'm a fan of RPGs and I am owner of The Witcher 1 and 2 games
5th I'd like to get autographs on a box in my Collector's Edition The Witcher 2
6th Can not wait for information about The Witcher 3
7th I would love to be there!
 
bassiunia said:
- Bo parytet. XD
Que? :p

To wytłumacz, dlaczego tak mało przedstawicielek płci pięknej pracuje w CDPR? Ale dobra, przekonałaś mnie cukierkami.
 
1. CDProjekt RED jest firmą, którą szanuję z wielu powodów.

Spójna wizja i strategia firmy niezależna od spekulacji rynkowych, ogromny szacunek dla graczy, dbałość o jakość gry zarówno pod względem fabularnym jak i graficznym, bogate edycje pudełkowe gier - to wszystko sprawia, że CDProjekt RED jest dla mnie ideałem tego jak gry powinno się tworzyć.


2. Chciałabym pracować dla CDPR!

Wyniki ciężkiej pracy ekipy RED'ów stanowią dla mnie motywację i inspirację do pracy nad sobą i rozwojem swoich umiejętności. Chciałabym w przyszłości pracować dla CDPR w ekipie odpowiedzialnej za tworzenie assetów do gry. Możliwość spotkania po konferencji Game Designerów byłaby dla mnie szansą dowiedzenia się czego uczyć się, jakie umiejętności zdobywać, jak pokonywać własne słabości (np. zmęczenie w trakcie crunch'u), by stać się idealnym kandydatem na pracownika w ich teamie. I choć jestem na początku tej drogi, to jak to mówią "sky is the limit".

3. Możliwość zobaczenia założycieli CDProjekt i CDProjekt RED - pana Marcina Iwańskiego i pana Michała Kicińsiego - byłoby niezwykle inspirującym wydarzeniem w moim życiu.

Ich pomysłowość, wizja, wiara w to, co innym wydawało się niemożliwe, przyczyniła się do utworzenia firmy, która stworzyła fantastyczne gry, do poprawy wizerunku Polski na arenie międzynarodowej, czy też do tego, że milionom osób na całym świecie na dźwięk słowa "The Witcher" pojawia się na ustach uśmiech, a oczy zaczynają się świecić z fascynacji ;)


Nie wiem czy te trzy powody sprawiają, że powinnam otrzymać od Was zaproszenie na konferencję. Jednak jeśli okażą się one wystarczające - będę Wam tak bardzo za to wdzięczna, że zapewne zabraknie mi odpowiednich słów, by Wam podziękować.
 
Jak dla mnie Bassiunia zasługuje na tą wejściówkę, bo jest mało równie pozytywnych osób na tym forum tak jak ona. No nic życzę jej wejściówki jak i innym użytkownikom. Konferencja w środku tygodnia?:( Nie dla mnie :p Znaczy online oczywiście ale nie miałbym jak się pojawić tam.

Skoro tak się ma sprawa to dzięki.
 
Napoleon, setki razy była mowa, że nowa dostawa D3 będzie pod koniec czerwca, skończ w końcu ten temat, proszę. Też ubolewam, bo jeszcze nie mam, ale ile można? ;)


Swoją drogą coś mało chętnych na wejściówki :>
 
No wiesz - dojazd, urlop/zajęcia/szkoła, nocleg - takie rzeczy się planuje z wyprzedzeniem najczęsciej :p
 
Szypek, za wielkie tłumy w tym konkretnym miejscu ostatnio. Trzeba się przepychać w tłumie różnych protestów, pochodów, marszy itp itd. Przywieźcie flaszkę, weźcie kocyk i poduszkę i uprzedźcie, że będziecie, żebym nieco uprzątnęła kurz z parkietu i możecie kimać u mnie, no problem. :p

Dzięki Napoleon, normalnie aż mi się ciepło na toczonym sarkazmem serduszku robi, jak czytam takie posty. ^^

Vojtasass, ja to zmienię. Przecież zatrudniam się jako główna odtwórczyni roli martwego krasnoluda, to parytet będzie zachowany, nie martw się. XD Cukierka dla Ciebie szykować?
 
To by było wyróżnienie :). Wierzę, że szczęśliwi posiadacze wejściówki zgromadzą się jakoś i zdadzą sprawozdanie na forum ;)

I ja chciałbym być w tym gronie.
Dlaczego?
Bo od lat jestem fanem prozy Sapkowskiego i byłby to miód na moje serce, gdybym mógł przyjść i na własne oczy obserwować takie wydarzenie.
Bo zrobię fotorelację ;).
Bo nie będę zadawał niewygodnych pytań :p.

Jeśli mnie nie będzie, RÓBCIE ZDJĘCIA, NAGRYWAJCIE, ITD. !!!
 
Top Bottom