5 zaproszeń na Letnią Konferencję CD Projekt RED

+
bassiunia said:
Może kupię jakieś z dużą ilością E, żeby przetrwały okres oczekiwania na konsumpcję. o_O'
Kupisz świeże, jak przyjdzie pora. Nie zapomnij o zdjęciach (zrób dużo!) i obszernym sprawozdaniu.
 
Spokojnie, mogę napisać parę zdań. Ale robienie zdjęć i filmu zostawię IwaN'owi. Na premierę iksową podjechał ciągnikiem siodłowym z naczepą pełną profesjonalnego sprzętu, więc trudno byłoby z nim konkurować. Mam też nadzieję, że się ze mną podzieli, chociaż oczywiście malutki aparacik będzie jak zawsze wiernym towarzyszem mojej podróży.

Koledzy Szczęśliwcy, jakiś konkretny tym na cukierki? Słowo się rzekło, Płotka... itd. xD

@szop pracz
Tak po prawdzie, to my wszyscy jesteśmy dziećmi komputerów. Więc pewnie, mamy do czynienia z nepotyzmem. XD
 
bassiunia said:
Ale robienie zdjęć i filmu zostawię IwaN'owi. Na premierę iksową podjechał ciągnikiem siodłowym z naczepą pełną profesjonalnego sprzętu, więc trudno byłoby z nim konkurować.

Kilkuletniej "małpki" Samsunga i kamery BenQ za trzy stówy nie nazwałbym profesjonalnym sprzętem , ale owo wyposażenie zabiorę. Od czasu premiery x-owego Wieśka doszedł statyw więc rękę będę miał wolną na aparat ... Dodatkowo relacja nie będzie tak wytrzęsiona jak wcześniejsze. Jutro będę musiał się zaopatrzyć w zapas akumulatorków. Liczę jednak na support pozostałych uczestników, bo różne rzeczy mogą się ze sprzętem stać.

I Bassiunia weź jakieś cukierki z mocnym alkoholem, co byśmy spili RED'ów (może im się język rozplącze i coś wygadają ;) ).
 
Cichaj Waść, jest kamera, jest pro. :p

Jeśli R6, to służę dwoma (+ 2 w aparacie) eneloopami, w razie gdyby Twoja elektrownia ogłosiła strajk.

IwaN said:
I Bassiunia weź jakieś cukierki z mocnym alkoholem, co byśmy spili RED'ów (może im się język rozplącze i coś wygadają ;) ).

Światła myśl, trzeba się zastanowić. XD

P.S. Ale małą literką mnie, małą. ^^'
 
Michax, jak Ty nic nie rozumiesz. Umówiliśmy się, że będziemy śpiewać na całe gardło "Hej ho hej ho do REDów by się szło". XD
 
Ja powiem tak, ja jechać wcale nie muszę, jak pojadę to [trudno to wyrazić słowami]
W sumie to jestem z pomorza, więc kawał drogi jest... ale bym to zrobił. Nie ma lipy..
 
maciekw said:
Konferencja jutro. Co na niej? Podobno zagadka została rozwiązana.
Jeśli to faktycznie prawda, to Redom już drugi raz taki nr sklepy wykręcają. Zobaczymy jutro. :)

maciekw said:
Tylko nie denerwuj ludzi zanadto.
Hehehe, dobrze powiedziane. :p
 
Przeniosłem posty o prawdopodobnym wycieku tutaj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?showtopic=31151

Zapraszam tam do dyskusji na ten temat.
 
Czy mi się wydawało, że widziałem tylko cztery osoby, czy faktycznie kogoś zabrakło? ;)
 
Ponoć ktoś nie dojechał, ale nie znam szczegółów - na sali z "ludzi forum" naliczyłem cztery osoby (wraz ze mną).

Jak to mówią jego strata. Całkiem spora dodajmy ...
 
Powiedziałabym nawet, że kolosalna, mahna mahna :p

Ale łączę się w bólu. Kolega miał 500km do przebycia. Biorąc pod uwagę przejezdność autostrad w naszym pięknym kraju... Nie dziwne. :(
 
Duża strata. Konferencja konferencją, uścisk ręki prezesa też się liczy. Ale dodajcie do tego fakt, że wracając do domu drzwi musiałem otwierać nogą bo ręce miałem pełne prezentów :). Duża strata.
 
Garram said:
Duża strata. Konferencja konferencją, uścisk ręki prezesa też się liczy. Ale dodajcie do tego fakt, że wracając do domu drzwi musiałem otwierać nogą bo ręce miałem pełne prezentów :). Duża strata.
Powtórzę to, co powiedziałem Gowerowi:

Zgiń, przepadnij.


Wy na serio chcecie burdy wywołać na tym forum :p
 
Top Bottom