Nowe wywiady na stronie Impulse Gamer

+
Nowe wywiady na stronie Impulse Gamer



Na stronie serwisu Impulsegamer pojawiły się dwa nowe wywiady. Pierwszy z nich to rozmowa z Grzegorzem Rdzanym, Producentem Technicznym w CD Projekt RED, drugi natomiast to rozmowa z Triss Merigold (tak, dobrze przeczytaliście). Poniżej linki do obu materiałw (w języku angielskim):
Wywiad z Grzegorzem
Wywiad z Triss
 
Czułem się dziwnie czytając wywiad z roześmianą Triss, która beztrosko mówi o tym jak ja kompresowali, i ktora ogolnie jest beztroska biorac pod uwage to ze jej kraj sie sypie. Nie spodobało mi się to, to trochę burzy realnośc postaci i świata moim zdaniem.
 
Zacne wywiady szczególnie z Triss heh fajny pomysł , może tak póżniej z Geraltem :cool: a Scarlet Johansson jako filmowa Triss to by było coś...
 
Jeżeli chcecie stworzyć między grą a realem jeszcze jedną warstwę w której Triss udziela wywiadów i daje się fotografować musicie się zdecydować czy Triss jest sobą czyli czarodziejką z uniwersum wiedźmina, czy aktorką grającą Triss w grze(?).
Z wywiadu wyłania się bowiem obraz czegoś pomiędzy, czyli aktorki niezbyt dobrze wczuwającej się w swoją rolę i pokrywającej niekompetencję ciągłym chichotaniem.
Przeczytajcie "Rzekę Bogów". Tak to się robi ;)
Rany strasznie poważny komentarz mi się napisał jak na tak błahy news.
 
Dobry pomysl aby zrobic wywiad z Triss to bardziej zaciekawi fanow.
Mi sie to podobalo i licze na podobne rzeczy
 
moim skromnym zdaniem "wywiad z Triss" bezsensu. Wciskanie, poprostu nie potrzebnego g*&^%A podobnie jak jej sesia w Playboy'u.
 
Wywiady zaiste interesujące. Mam tutaj na myśli zwłaszcza fragment z Grzegorzem, bo "wywiad" z postaciami fikcyjnymi jest w moim odczuciu dość dyskusyjny (szczególnie te fragmenty powiązane z naszą rzeczywistością, jak sesja dla Playboy'a).

Zawsze człowiek dowie się czegoś nowego (a przynajmniej ja się dowiedziałem).

Powiedz nam, jak powstał CD Projekt RED?

Grzegorz Rdzany, Technical Producer: studio CD Projekt RED zostało założone w 2002. Powstało z CD Projekt – polskiego dystrybutora i wydawcy gier. Firmę zapoczątkował Michał Kiciński i Marcin Iwiński, którzy są wielkimi fanami RPG'ów jak również graczami. Aby powiększyć przedsiębiorstwo chcieli zrobić konsolową wersje znanej na PC gry RPG, ale ten projekt nagle zmienił się w stworzenie firmy robiącej gry, która w 2007 stworzyła Wiedźmina.


I oczywiście nie mogło zabraknąć standardowego pytania ze standardowymi odpowiedziami ...

Czy zaczęliście tworzyć Wiedźmina 3 i jeśli tak jaka jest przewidywalna data premiery?

Musisz naczekać do momentu finalnej zapowiedzi aby usłyszeć więcej w tym temacie.

Czego możemy się spodziewać w Wiedźminie 3?

Powinieneś spodziewać się godnego sequela Wiedźmina 2.

Jaki będzie brzmiał tytuł Wiedźmina 3? (Próbowaliśmy drążyć!)

Wiedźmin 3?
 
Triss się cały czas śmieje
A kiedy wywiad z BIAŁYM WILKIEM i JASKREM oooo tu to by było opowieści dajcie Jaskra i Geralta
 
Triss cały czas się śmieje i co się robi troche irytujące. Dobrze że w Wiedźminie 3 Triss zginie oddając życie za Geralta lub poprostu Geralt wróci do Yenefer.
 
Peeter28 said:
Triss cały czas się śmieje i co się robi troche irytujące. Dobrze że w Wiedźminie 3 Triss zginie (odda ż i Geralt wróci do Yenefer.
Dlaczego uważasz że Triss zginie?(Pewnie w W3 będzie wybór pomiędzy Yen a Triss)
 
Ciekawy wywiad z Grzegorzem Rdzanym. W ogóle jest na tym świecie fan jakiejkolwiek gry, który nie lubi czytać wywiadów z twórcami?! :D

Ale męczą mnie odpowiedzi w stylu "Na razie jest jeszcze za wcześnie, żeby myśleć o kontynuacji". Przecież to oczywisty bullshit. W1 i W2 kończyły się cliff hangerami. Oczywistą oczywistością w obu przypadkach była kontynuacja. To już nie lepiej jest mówić wprost "A wyobrażacie sobie, że NIE będzie kolejnej części?" albo "Jeszcze nie skończyliśmy z historią Geralta"?
 
greeks said:
Oczywistą oczywistością w obu przypadkach była kontynuacja. To już nie lepiej jest mówić wprost "A wyobrażacie sobie, że NIE będzie kolejnej części?" albo "Jeszcze nie skończyliśmy z historią Geralta"?
No cóż, ja się nie dziwię takiemu podejściu. Lepiej niczego nie potwierdzać bez zapewnienia sobie odpowiedniego zaplecza, niż później wszystko odkręcać. Druga sprawa to oficjalne ogłoszenie z pompą - prezentacja trailera, screenshotów etc. A na to sobie jeszcze poczekamy.
 
Nie mogę sobie przypomnieć, czy po premierze Mass Effecta Bioware też mówiło, że jest jeszcze za wcześnie na takie zapowiedzi...
 
greeks said:
Nie mogę sobie przypomnieć, czy po premierze Mass Effecta Bioware też mówiło, że jest jeszcze za wcześnie na takie zapowiedzi...
Za BioWare stoi EA, a ME2 sprzedał się rewelacyjnie, więc mogli sobie pozwolić na bardziej jednoznaczne wypowiedzi. Redzi są ostrożniejsi i wcale im się nie dziwię. :)
 
Bynajmniej. Rozpoczęcie prac nad W3 to tajemnica poliszynela. Równie dobrze Peter Jackson mógł powiedzieć po premierze Drużyny Pierścienia, że "jeszcze za wcześnie, żeby mówić o sequelu". :p

Redzi nie mają albo doświadczenia, albo umiejętności w wodzeniu fanów za nos. Uważam, że mają dwa wyjścia: albo zatrudnić lepszego PRowca, albo przestać udawać i wyłożyć kawę na ławę.
 
Top Bottom