Nowa Tapeta z Edycji Rozszerzonej

+
Nowa Tapeta z Edycji Rozszerzonej



Pamiętacie grafikę z płonącym medalionem, o ktrą prosiło tyle osb? Właśnie pojawiła się na naszej stronie w sekcji z tapetami. Zachęcamy do pobierania!
 
Ostrowiak said:
to nie medalion ;<
Tu masz ten temat na którym tapeta z medalionem (w 1280x1024, 5:4) pojawiła się.
A tu masz tapetę od krzychux750f


EDIT: Mam nadzieję, że podałem właściwe linki.
Brak tapet w danej rodzielczości to dla Nas (posiadających monitory w rozdzielczości 1280x1024) jawna dyskryminacja :p
 
pure awesomeness :eek:

1280x1024 - wystarczy bylejaki program do obróbki grafiki/foto, jak ktoś chce mogę przerobić, ale jutro bo dziś dużo roboty mam a neta na tyle wolnego że sporo dla mnie zabawy by to było :]
 
Nie powiem, czekałem na to od dawna. Pulpit przyozdobiony, że się tak wyrażę, niczym choinka na święta :D
 
Dzięki za tapetkę. Pomijając już to czy gdzieś była lub nie - teraz jest oficjalnie na swoim miejscu :) .
 
Ale Paint taki mniej profesjonalny :p Poza tym mi nie chciał skalować, coś się... popierniczyło, nie wiem co i pomimo tego, że ustawiałem piksele to i tak nie skalował.
 
No skoro Redzi są w nastroju do obdarowywania to ja może poproszę o mp3 z muzyką z nowych przerywników filmowych (tych między rozdziałami).
 
wsad3a said:
No skoro Redzi są w nastroju do obdarowywania to ja może poproszę o mp3 z muzyką z nowych przerywników filmowych (tych między rozdziałami).
To ja się podpisuję pod tobą
 
Top Bottom