Aktualizacja wiedźmińskiego kanału YouTube!

+
Aktualizacja wiedźmińskiego kanału YouTube!



Dziś jest niedziela, ale nie oznacza to, że wzięliśmy sobie wolne od dzielenia się z Wami dobrymi wiadomościami. Wręcz przeciwnie, zaktualizowaliśmy nasz kanał w serwisie YouTube udostępniając na nim całą ścieżkę dźwiękową z Edycji Rozszerzonej, a także dodaliśmy kilka playlist, ktre jeszcze bardziej ułatwią Wam znajdywanie odpowiednich filmw.Wszystkie materiały zostały pogrupowane ze względu na tematykę, a krtką legendę na temat co gdzie można znaleźć przedstawiamy poniżej:Trailers tutaj znajdziecie wszystkie nasze zwiastunyGameplay videos wszystkie filmy przedstawiające rozgrywkę jak np. Combat, Living Word czy EnvironmentsMaking of tu można obejrzeć wszystkie odsłony naszych dziennikw deweloperskichMusic pełna ścieżka dźwiękowa z Edycji Rozszerzonej Events Rozmaite nagrania z naszych konferencji oraz innych wydarzeńTavern Tajemnicze Sekrety, Krlowe w opałach luźniejsze materiały:)Dajcie nam znać co myślicie o powyższych playlistach, a także podrzućcie swoje sugestie, jeśli uważacie, że powinniśmy dodać kolejne.
 
Super że tak podzieliliście na kategorie :D Naprawde bardzo wygodnie będzie się korzystało (chociaż już i tak wszystko widziałem)
P.S. Pierwszy?
 
Pięknie jesteście świetni jedyni w swoim rodzaju wszyscy w branży gier powinni brać z was przykład, a życie gracza było by piękniejsze :). Tak trzymać Panowie i Panie :D!
 
WikPes said:
Ooo Bardzo Dziękuję za te utwory

Na GOGu możesz sobie zrobić backup i tam wszystkie możesz mieć za darmo w mp3 320kbps a dodatkowo 4 bonusowe ścieżki :)
Ja tam ściągam wszystkie dodatkowe co dają REDzi i na razie z W2 mam 52 utowory :)

EDIT: 54 utwory :p
 
Ah, świetnie :) Przy okazji udostępnienia Soundtracku zdradzi ktoś mi tytuł muzyki odgrywanej w tych cichszych i smutniejszych momentach?
 
Widzę, że na wasz kanał trafiła nawet przeróbka z What is love ? Kocham ten kawałek - jest on jednym z ponad czasowych !!! :rolleyes:

Dotąd nie zasadzałem żadnych postów, bo postanowiłem sobie że nie będę nic pisał, dopóki nie wymyślę nowego, oryginalnego i ostatecznego nicka. Ale tym razem coś we mnie pękło...

A skoro już pękło, to od razu jeszcze powiem że w dziale Tavern znalazłem materiały o Bardzie: Królowie w opałach, które mi przypomniały, iż wydaje mi się że ten cały projekt to był tylko taki żart ze strony REDów.
 
Czy potrzebujecie, żebyśmy dla Was zebrali podpisy pod wnioskiem o urlop, czy coś? Jedno słowo i macie. XD

Świetne. Zwłaszcza, że wszystko poukładane ślicznie w playlisty. ^^
 
Top Bottom