Problem z dobieraniem przeciwników

+
Witam, mam ostatnio problem z dobieraniem przeciwników w Gwincie. Czym to może być spowodowane? Ostatnio zmieniłem Internet z Inei na Orange. Mogłem dobierać przeciwników jak korzystałem z innego Internetu. Gra jest ogólnie sprawna. Mogę tworzyć talie, wydawać klucze, otwierać beczki itd. Wielokrotnie odinstalowywałem żeby się upewnić że pliki nie są uszkodzone. Czy ktoś ma podobny problem? Będę wdzięczny za pomoc.
 
Na jakiej radze grasz? Jeśli jesteś gdzieś wysoko (25-15) To mamy już połowę sezonu i każdy kto był na tych rangach już dawno jest na randze od 7 do Rangi 0. Jak sprawa się ma z wyszukaniem przeciwnika w rozgrywce sezonowej lub w treningu? Jeśli tutaj nie masz problemu to wszystko jest w porządku, po prostu mniej osób gra na Twojej randze.
 
Obecnie jestem na 2 randze. Sezonówek nie gram więc ciężko powiedzieć. Z treningiem to też jest problem. Ogólnie to nawet jak czekam 2,3,5-15 minut na rozgrywki (czy rankingowe czy trening) i chce opuścić moduł dobierania to gra i tak nie chce powrócić do stanu kolejnego dobierania. Karta się kręci czyli gra się raczej nie zacięła. Parę razy na próbę czekałem coś koło 15 min (dobierania, a potem opuszczenia dobierania). Dziwna sprawa. Gram już parę lat w Gwinta i dopiero w tym sezonie mam taki problem. Nie pomaga żadna instrukcja jak np. Odinstalowanie, temat z zaporami sieciowymi, aby uruchomić gre w trybie zgodności z starszym Windowsem. Nic kompletnie nie pomaga. Czasami da rade jak jestem poza domem i próbuje pograć na telefonie. Ale już w domu nie działa.
 

Lexor

Forum veteran
Nie miałem w tym miesiącu problemu z czekaniem na przeciwnika awansując z rangi 3 do 0.
 
Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to problem z Internetem. Tylko cała reszta spraw związana z Internetem działa. W sensie np. inne gry ,strony internetowe itd. Klient też się odpala normalnie czyli połączenie jest. Jak robię w GoGu tą opcje napraw/sprawdz pobiera się 63MB czegoś, odpalam Gwinta i pierwsza gra idzie normalnie. Ale już kolejna nie, kręci się i kręci. Lipa straszna.
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem jak to dokładnie rozwiązane jest w Gwincie, ale wydaje mi się, że "problem z Twoim internetem" raczej nie jest przyczyną Twoich problemów z grą. Dobieranie przeciwników w grach internetowych zwykle rozwiązywane jest po stronie serwerów gry, a nie komputerów użytkowników. Twoje osobiste problemy z netem byłyby raczej sygnalizowane komunikatem o błędzie połączenia (i wywaleniem do ekranu startowego - tak jak Gwint to ma w zwyczaju, nie raz przerabiałem), a nie długim czasem oczekiwania.
 
Witam,

Jeszcze raz proszę o pomoc. Po kolejnej aktualizacji niestety problem nadal występuje ale mniej więcej wiem w czym tkwi problem. Chodzi o router z którego korzystam. Posiadam obecnie router Alcatel LinkHub LTE cat7 Home Station. Kiedy próbuje grać występuje właśnie ten problem z dobieraniem przeciwnika. Czy to jak łącze się przez Wifi czy jak podłączę za pośrednictwem kabla sieciowego.

Na próbę nabyłem router który można podłączyć bezpośrednio do laptopa (potoczna nazwa to ‘’paluch’’ taki na jedną kartę sim) i wtedy nie ma takiego problemu.

Czy potrzebne są jakieś specyficzne ustawienia rutera? Jakieś zabezpieczenia trzeba pozmieniać?
 
Witam,

Jeszcze raz proszę o pomoc. Po kolejnej aktualizacji niestety problem nadal występuje ale mniej więcej wiem w czym tkwi problem. Chodzi o router z którego korzystam. Posiadam obecnie router Alcatel LinkHub LTE cat7 Home Station. Kiedy próbuje grać występuje właśnie ten problem z dobieraniem przeciwnika. Czy to jak łącze się przez Wifi czy jak podłączę za pośrednictwem kabla sieciowego.

Na próbę nabyłem router który można podłączyć bezpośrednio do laptopa (potoczna nazwa to ‘’paluch’’ taki na jedną kartę sim) i wtedy nie ma takiego problemu.

Czy potrzebne są jakieś specyficzne ustawienia rutera? Jakieś zabezpieczenia trzeba pozmieniać?
Najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczna: https://support.cdprojektred.com/pl/gwent/pc/gwent-technical/issue/320/problemy-z-polaczeniem-na-pc
 

Similar threads

Top Bottom