Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!

+
Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!



Do premiery Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2 pozostało 5 dni. Oczywiście takie wydarzenie nie może obejść się bez echa. Specjalnie dla naszych polskich fanw przygotowaliśmy nocną premierę gry już 16 kwietnia o godzinie 20:00 w warszawskim Emipk Megatore Junior przy ul. Marszałkowskiej. Cała impreza potrwa do godziny 22:00 i zakończy się możliwością nabycia najbardziej obfitej wersji Wiedźmina 2 na konsolę Xbox 360 i PC.
Na uczestnikw imprezy czeka turniej trybu Arena, konkurs wiedzy wiedźminiskiej. Na imprezie nie zabraknie kuszących sukubw, mężnych rycerzy oraz oczywiście rwnie kuszących i mężnych twrcw gry.
Fani Wiedźmina będą mogli otrzymać plakaty z podpisami REDw (tak, tak plakaty będą z płonącą głową wilka) oraz bluzy i koszulki ktre zostaną rozdane zwycięzcom licznych konkursw.
Przypominamy: Nocna Premiera gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw Edycja Rozszerzona (X360, PC) odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 20:00 w warszawskim Empik Megastore Junior przy ulicy Marszałkowskiej 116/122.
Wypatrujcie dalszych szczegłw na wiedźmińskiej stornie oraz cdprojekt.pl
 
Dlaczego takie rzeczy nigdy nie dzieją się na Śląsku? Przecież Katowice, to takie ładne miasto ;)
 
błagam przyjedźcie do Wrocławia !!!

a tak poważnie to czy brakujące pliki do patcha również będą wtedy udostępnione?
 
GodLikes said:
błagam przyjedźcie do Wrocławia !!!

a tak poważnie to czy brakujące pliki do patcha również będą wtedy udostępnione?

Premiera EE nie jest tak duża jak podstawowego W2, kiedyto nocna premiera miała miejsce w Empiku na rynku :)
Chociaż też z Wroclawia jestem, nie mam nic przeciwko temu ;)

Pliki do patcha na premierze? :p Jak wrócisz do domu będą :D
 
Sukuby? Super
Rycerze? Nieźle
REDzi? No wiadomo, super

Ale przy tym to wszystko traci na atrakcyjności:


Jejku jej, proszę zróbcie w końcu online sklep z gadżetami i pozwólcie mi oddać wam wszystkie moje oszczędności ;).
 
Tylko dlaczego na 5 dni przed premierą w internecie o Wiedźminie 2 cicho? Nikt nic nie wie, żadnej kampanii promocyjnej, na największych amerykańskich stronach branżowych nie ma żadnych materiałów promocyjnych (na europejskich zresztą też cisza). Czyżby REDzi doszli do wniosku, że gra sama się sprzeda, bez promocji?
Mam nadzieję, że przynajmniej tym razem wysłaliście GameSpot i innym kopię gry z wyprzedzeniem i nie będzie trzeba czekać na recenzje tydzień; bo w przypadku wersji PCtowej recenzenci zdaje się musieli czekać do premiery, żeby grę kupić i zrecenzować...
 
Fajnie. Coś czuję, że wpadnę .

@Masos, link jest skopany - przenosi do nieistniejącej strony http://pl.thewitcher.com/forum/cdprojekt.pl zamiast http://www.cdprojekt.pl/ ;)...
 
Ale nie martwcie się. Przyjeżdżajcie, przenocuję Was. XD Koszulka za miejsce na podłodze. Plakat za spanie w wannie. :p
 
maciekw said:
Jejku jej, proszę zróbcie w końcu online sklep z gadżetami i pozwólcie mi oddać wam wszystkie moje oszczędności ;).
O, to, to, to.
Koszulkę taką mam, bluzę też chcę ;P

A na to, że Redzi przyjadą kiedyś do Kielc i zrobią taką imprezę to nawet nie liczę ;P
 
Uwaga, wraz z ser-kiem organizujemy nocną premierę Wiedźmina w Jastrzębiu. Będzie fajnie, obiecuję :p
 
bassiunia said:
Ale nie martwcie się. Przyjeżdżajcie, przenocuję Was. XD Koszulka za miejsce na podłodze. Plakat za spanie w wannie. :p


A za bluzę co, apartament? ;)
 
warzoch said:
:D Bassiunia, a co za spanie w wygodnym łóżku ?

Hmm... Co jeszcze zostało. A! Mężni rycerze! XD

warzoch said:
to co zbieramy się wszyscy pod Empikiem a po 22 biba u Bassiuni :p

Jaka biba?! Obejrzymy dobranockę i idziemy grzecznie spać. XD

warzoch said:
A za bluzę co, apartament? ;)

Hmm... Miejsce na podłodze + kawa rano? :p
 
Top Bottom