Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!

+
Przejeżdżałem dzisiaj przez Śródmieście więc wpadłem do Empiku na Marszałkowskiej. Wiedźmina jeszcze co prawda nie było ( ;) ), ale dwa postery Geralta przy półce z grami PC przypominały o jutrzejszej premierze.

Tak więc do zobaczenia jutro wieczorem .
 
IwaN said:
Tak więc do zobaczenia jutro wieczorem
Zrób zdjęcia. Dużo! A jak masz kamerę (albo dobrą komórkę tudzież aparat), to jakieś wideło nakręć. Dobra?
 
Postaram się wziąć aparat lub kamerę (albo jedno i drugie) ale nie ręczę za materiał, a już na pewno za jego jakość ;) ...
 
@Vojtasass-jak najbardziej popieram.Gdybym tylko mógł to bym tam był.A tak to chociaż jakieś fotki albo "wideło"
 
Ja pewnie gdzieś będę (w cieniu ;) ), ale do 20:00 wiele może wypaść, więc nie chcę się deklarować.
 
Mam bluzę, która spokojnie może robić za sukienkę. XD I jest super! :D

I mam dwa plakaty z podpisami Wspaniałych Twórców! I ołówek, którego nigdy nie zatemperuję, bo mi szkoda. ;)



P.S. A numerek na loterię wygrałam na rękę z czarodziejką. o_O'
 
A czy zdjęcia, które można było sobie zrobić z pięknymi elfkami i sukkubami, można jakoś pobrać w wysokiej rozdzielczości? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji, ale może po prostu o czymś nie wiem :)
 
DaroeSKaZetGie said:
A czy zdjęcia, które można było sobie zrobić z pięknymi elfkami i sukkubami, można jakoś pobrać w wysokiej rozdzielczości? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji, ale może po prostu o czymś nie wiem :)

Chciałam zdjęcie z rycerzami, ale akurat gdzieś pili temerską, zamiast pełnić straż, więc nie zrobiłam sobie. ^^

Zależy, jak wrzucali Ci na fejsa. Jeśli pomniejszali, jak to jest domyślnie ustawione na FB, to nie znajdziesz nigdzie w wysokiej rozdzielczości niestety...
 
bassiunia said:
Mam bluzę, która spokojnie może robić za sukienkę. XD I jest super! :D

I mam dwa plakaty z podpisami Wspaniałych Twórców! I ołówek, którego nigdy nie zatemperuję, bo mi szkoda. ;)

Wiesz, że nie ładnie się tak chwalić. Szczególnie gdy inni cierpią z żalu, że do Wawy mieli za daleko :p
 
vardo1 said:
Wiesz, że nie ładnie się tak chwalić. Szczególnie gdy inni cierpią z żalu, że do Wawy mieli za daleko :p

No wiem. Ale jestem takim szczęśliwym człowiekiem teraz, że musiałam trochę tego szczęścia wylać na Was. ^^

Pocieszcie się, że nie mogłam kupić EE na PC. :/ Empik miał tylko na iksa. A liczyłam, że sobie dzisiaj pogram. Zostaje czekać, bo nie zdążę dzisiaj pobrać brakujących 19-tu partów, zwłaszcza, że limit przekroczyłam już wczoraj... :p
 
vardo1 said:
Wiesz, że nie ładnie się tak chwalić. Szczególnie gdy inni cierpią z żalu, że do Wawy mieli za daleko :p
Ja cierpię z żalu, bo się nie załapałem na żaden plakat :(
 
bassiunia said:
Mam bluzę, która spokojnie może robić za sukienkę. XD I jest super! :D

I mam dwa plakaty z podpisami Wspaniałych Twórców! I ołówek, którego nigdy nie zatemperuję, bo mi szkoda. ;)
Oddawaj!!
 
Premiera, premiera i po premierze. Przed wejściem do EMPIKu postawiono kilka monitorów na których leciał Wiesiek (był też slogan zachęcający "Gra którą musisz mieć" czy jakoś tak ;) ). Przed wejściem stała brama i kręciło się kilka postaci przebranych za kogoś ze świata gry, albo epoki (było dwóch rycerzy, w tym jeden z czarnymi szczotkami na głowie udający Nilfgaardczyka ).

Ale przejdźmy do atrakcji. Główną z nich... było pół godzinne opóźnienie (a ja głupi biegłem aby być o 19:15 i zająć strategiczną pozycję ). Po tym czasie ludzie dowiedzieli się, że ta właściwa impreza odbędzie się o 21:00. Tak wiedz wszyscy ruszyli na dół stanąć w kolejce po losy lub dorwać plakat (oczywiście moje wrodzone szczęście sprawiło iż wróciłem tylko z plakatem ). Później były pokazy kaskaderów (walka na miecze - widać było, że panowie mają zdecydowanie mniej miejsca na małej scenie niż rok temu pod Tarasami). Nie mogło zabraknąć też standardowego konkursu z pytaniami o świat wiedźmina (w tym ze typowym o pełne imię Ciri ) - nagrodami były koszulki. Były też pytania do RED'ów, ale niezbyt ciekawe, a na te ciekawsze strasznie się wymigiwali (jak na to o wersję na PS3). Odbył się też konkurs na dubbing wybranych fragmentów gry, co wyszło nadzwyczaj dobrze (poza ostatnim podejściem i sobą podkładającą głos Geraltowi - straszna plama na początku). W zaciszu, z dala od sceny, był konkurs walk na arenie (na 13 konsolach), a finał odbył się na głównej scenie (swoją drogą wygrana była dość dyskusyjna).

Poniżej kilka zdjęć:

Scena:


Gorączkowe przygotowania:


"Diabły":


Plakat:


P.S. Jutro pewnie wrzucę jakiś filmik (jeśli coś z niego wyszło ).
 
Top Bottom