Targi PAX 2012 - kolejne materiały na temat Wiedźmina 2

+
Targi PAX 2012 - kolejne materiały na temat Wiedźmina 2



Serwisy G4tv oraz Rev3Games opublikowały swoje relacje z targw PAX 2012, podczas ktrych prezentowaliśmy xboxową wersję Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Jak pisaliśmy wcześniej nasza adaptacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem mediw. Miłego oglądania!
Wideo 1 (w języku angielskim)
Wideo 2 (w języku angielskim)
 
G4tv, swego czasu, przychylnie oceniło wersję PC Wiedźmina 2 (5/5). Miejmy nadzieję, że konsolowa poradzi sobie równie dobrze.

Mam jednak pytanie - czy możemy się spodziewać jeszcze jednego dev'a przed premierą? (na końcu ostatniego były zapowiadane kolejne materiały).
 
nie ukrywam iz wiesiek 2 wyglada swietnie i jest gra niesamowita nawet narzeczona pokusila sie dla mnie o edycje kolekcjonerska widzac moja manie sapkowskim i wieskiem pc ale w drugiej czesci brak mi troszke tego klimatu pierwszej czesci - kultury slowianskiej - dla mnie za bardzo to poszlo w strone ameryki... ludzie ktorzy czytali ksiazke wychowywali sie na niej wiedza o czym "mowie". rozumiem tez fakt wyplyniecia cd projekt red na szerokie wody, w kazdym razie gratulacje.
wracajac do tematu nowe dzienniki dev przydaly by sie wlozyliscie tyle pracy w ta niesamowita gre iz warto bylo by sie podzielic dodatkowymi informacjami (w tym przypadku filmami).
(czekam na 17 kwietnia znowu narzeczona nie odgodni mnie od komputera :D)

ps. dobra robota cd projekt red i pozdrawiam cala ekipe
 
Co prawda to nie PAX, ale ... tym razem Pan Marek czaruje uroczą Panią ( )

http://www.youtube.com/watch?v=iverQwtdORo
 
Zauważyłem, że Marek lubi powtarzać frazę "and stuff like that". ;) Fajnie jest tak sobie podróżować, ale z drugiej strony musi to też być dość wyczerpujące. Pamiętam, po Tomku w którymś wywiadzie (bodajże na targach GC) było widać zmęczenie. Trzeba mieć dużą dozę cierpliwości, by odpowiadać ciągle na te same pytania.
 
Według GAME INFORMER jest progres : ocena o 2 oczka wyższa w stosunku do wersji PC - 95 :]
 
Dobrze wiedzieć, że luzdie z Zachodu jarają się mniej lub bardziej Wiedźminem. Imho jest to najlepsze co możemy im dać. Żadnych innych spektakularnych dzieł w naszym kraju ostatnio nie stworzono.
 
godblessfiji said:
Proszę o niespamowanie :)

@Michax
W pierwszym filmiku jest wywaid z Mateuszem Tomaszkiewiczem.

Tyle to wiem :) Myślałem że Marek został pomylony z Mateuszem :) dzięki GOD !
 

Similar threads

Top Bottom