Wiosenna konferencja CD Projekt RED - podsumowanie

+
uzielone said:
Szkoda tylko, że kompletne wydanie ER będzie dostępne tylko jako gra na X360 a po 17 kwietnia do sklepów trafią naklejki na wersję premierową PC, że jet to już teraz (po aktualizacji patchem 10GB) Edycja Rozszerzona. Wielkie brawa dla Redów za darmową aktualizację dla PC ale ludzie, którzy będą chcialei kupić grę po raz pierwszy powinni dostać możliwość zakupu kompletnego produktu a takiej zapowiedzi na konferencji nie usłysałem.

A to na co Ci wygląda (lewa strona), bo mi na ER na PC.
 
Wallace said:
Niby jest ... ale nawet w planie wydawniczym CDP nie ma ani słowa o EE na PC :(

Sir Williamie, czy naprawdę sądzisz, że pełna wersja gry nie zostanie wydana ?
Różne kombinacje różnych sklepów przy 2.0, to jedno, ale brak pełnej wersji w wydaniu klasycznym moim zdaniem jest całkowicie nieprawdopodobny (dodatkowo potwierdza to publiczne umieszczenie fotki opakowania na oficjalnej stronie producenta).
Oczywiście powstaje pytanie co z zalegającymi sklepy egzemplarzami; i tu rada jest chyba tylko jedna - przecena.
 
nickstone said:
Sir Williamie, czy naprawdę sądzisz, że pełna wersja gry nie zostanie wydana ?
Różne kombinacje różnych sklepów przy 2.0, to jedno, ale brak pełnej wersji w wydaniu klasycznym moim zdaniem jest całkowicie nieprawdopodobny (dodatkowo potwierdza to publiczne umieszczenie fotki opakowania na oficjalnej stronie producenta).
Oczywiście powstaje pytanie co z zalegającymi sklepy egzemplarzami; i tu rada jest chyba tylko jedna - przecena.


Sądzę, że zostanie. Dziwi mnie tylko fakt, że żadem sklep jeszcze o tym nie wie :p

Jeśli byłbym nowym użytkownikiem i nasłuchał się o EE Wiedźmina na PC, wszedłbym na oficjalną stronę wydawcy, a tam informacja, że EE będzie tylko na Xboxa, poczułbym się lekko skołowany.
 
Zawsze Redzi dają nam nowe trailery na święta :) Pamiętam jak we Wigilię 2010 był trailer z Vergen a teraz znów krótka historia Geralta tyle że z Bindugi :)

nickstone said:
A to na co Ci wygląda (lewa strona), bo mi na ER na PC.

No niby tak ... ale może do ER dla nowych klientów?
 
Wallace said:
Niby jest ... ale nawet w planie wydawniczym CDP nie ma ani słowa o EE na PC :(

Może to taka niespodzianka ;)...

A tak na serio, to zapewne chcą poczekać aż jak najwięcej zejdzie "wydań normalnych"? Swego czasu było widać wyprzedaże w różnych sklepach internetowych, bo kto kupowałby wersję z 10GB łatką do zassania jeśli obok miałby "wydanie pełne" (a nowe wydanie to nie tylko zyski - w dalszej perspektywie, ale i dodatkowe koszty - na stworzenie czy uzupełnienie wydania).
 
Palimpsest said:
Przecież na wczorajszej konferencji było pokazane zdjęcie i zawartość tej pudełkowej EE na PC.

Podobno UFO i potwora z Loch Ness też ktoś widział ;)
 
Wallace said:
Sądzę, że zostanie. Dziwi mnie tylko fakt, że żadem sklep jeszcze o tym nie wie :p

Jeśli byłbym nowym użytkownikiem i nasłuchał się o EE Wiedźmina na PC, wszedłbym na oficjalną stronę wydawcy, a tam informacja, że EE będzie tylko na Xboxa, poczułbym się lekko skołowany.

Może wiedzą, ale nie zamierzają jeszcze informować - przedświąteczne zakupy mogłyby na tym stracić ;)
 
Poczekamy zobaczymy ale mam nadzieję że powstania taka Edycja. Przez wzgląd na dobro firmy. Bo tak jak Wallace już mówił w innym wątku nie każdy ma dobrego neta bez limitów. I to nie fair w stosunku do nich że nie będą mogli mieć ER tak jak inni pomimo że mają grę i mają do tej łatki pełne prawo :)
 
Ja wiem, że Polacy mają to we krwi, ale nie doszukujmy się wszędzie jakiś podstępów, skoro coś zostało pokazane, to będzie dostępne w sprzedaży, jest to kolejne wydanie gry a nie premiera więc po prostu może pojawić
 
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona
Wiedźmin 2 ER na PC- 64.90 zł!

Już jest moje :).
 
maciekw said:
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona
Wiedźmin 2 ER na PC- 64.90 zł!

Już jest moje :).

No i jak zwykle, jedyny w swym rodzaju i zawsze niezawodny Kolega Maciekw
 
maciekw said:
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona
Wiedźmin 2 ER na PC- 64.90 zł!

Już jest moje :).

To nie jest tylko patch, uaktualnienie ? To jest cała gra po prostu w ER?
 
Michax said:
To nie jest tylko patch, uaktualnienie ? To jest cała gra po prostu w ER?

Też się nad tym zastanawiam ... przecież edycja podstawowa jest na 2 płytach, do tego dochodzi jeszcze prawie 10 GB edycji rozszerzonej, a w opisie jest 1 DVD. Może błąd sklepu?
 
Michax said:
To nie jest tylko patch, uaktualnienie ? To jest cała gra po prostu w ER?

Nie no, 80 zł za płytkę z łatką (dostępną za darmo z sieci) oraz nowe pudełko raczej by nie chcieli ...

To z ilością płyt to zapewne niedopatrzenie (chociaż wersja na X-box ma 2xDVD ).
 
Bo jeśli to samo uaktualnienie to strasznie to drogie w porównaniu do W1.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona zawiera przede wszystkim dodatkowe zadania oferujące cztery godzin zabawy (rozbudowano trzeci akt gry), poprawiony interfejs użytkownika, udoskonaloną pracę kamery, nowe intro przygotowane przez Tomasza Bagińskiego, a także nowe przerywniki filmowe trwające ponad pół godziny i nowe animacje. Twórcy wprowadzili łącznie ponad sto poprawek: część pierwsza i część druga.
 
Top Bottom