CD Projekt RED S.A. zaprasza na wiosenną konferencję 5 kwietnia o 19.00

+
To już robi się żałosne, jeszcze przed chwilą zapowiadali że dziś ujawnią Projekt A ,a tu kolejna zapowiedź zapowiedzi.
 
CD Projekt Red podtrzymuje deklaracje, że jeszcze przed zaplanowaną na 17 kwietnia premierą „Wiedźmina 2" na konsolę Xbox360, wypuści na rynek nowy tytuł. Szczegóły związane z tym wydarzeniem ujawni na konferencji 5 kwietnia. Przedstawiciele spółki nie zdradzają szczegółów nowej produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie sprzedawana w kanale cyfrowym. Prawdopodobnie będzie to duży dodatek do „Wiedźmina" lub „Wiedźmina 2". Nowy tytuł ma się sprzedać co najmniej w 100 tys. kopii. – To że premiera „małej" gry i konsolowego „Wiedźmina 2" dzieli niewielki odstęp czasu powinno dawać do myślenia – oznajmia Adam Kiciński, prezes giełdowej spółki.

Trzeba przyznać, że Redzi rozbudzili wielki apetyt i ciekawość. Oby tylko obeszło się bez zgagi rozczarowania. Liczę, że w czwartkowy wieczór wszyscy będziemy syci i szczęśliwi.
 
maciekw said:
http://www.parkiet.com/artykul/1222174-CD-Projekt-Red-rozkreca-marketingowa-maszyne.html


Mam nadzieje, że to coś wyjątkowego przy premierze gry dotyczy też początków REDańczyków czyli naszych kochanych PCtów.

Chodzi mi dokładnie o to "CD Projekt Red chce zrobić jak najwięcej szumu medialnego przed premierą konsolowego „Wiedźmina 2" dlatego 5 kwietnia chce przedstawić jeszcze jeden pomysł, który ma wspierać sprzedaż tego tytułu. - Nie sądzę, żeby ktokolwiek wcześniej zaoferował graczom coś podobnego- twierdzi Michał Iwiński, wiceprezes firmy. Nie rozwija tematu."
 
mc43p2 said:
http://fotoo.pl/show.php/169129_medalion.jpg.html

1920x1200

Affu... interpolacja . Czekam na wersje w wysokiej rozdziałce od RED'ów.

A konferencje chętnie zobaczę :).
 
Idę o zakład, że ta produkcja "A" 5 kwietnia to dodatek do Wiesia 2. Wskazują na to słowa Kicińskiego z linku od maciekw. Ponadto jak sobie przypomnę EE jedynki to były do niej dodatkowe przygody, nie widzę powodu by tym razem było inaczej. Jedyne co podważa moje teorie to cyfrowy model dystrybucji tejże produkcji, ale i to z pewnością da się wyjaśnić. To jak, zakłada się ktoś;) ?
 
RED sobie lecą w kulki , myślę , że to "A" to będzie coś związanego z wiedźminem 1 , albo dodatek do w2 . Ja chcę tapetę z płonącym wilkiem!
 
@ Palimpsest
Tylko to ma być na jedną platformę (gra A niby). A w tym wypadku, kiedy W2 jest już praktycznie grą na dwie platformy, dawanie dodatku (czy czegokolwiek innego) tylko jednej platformie... nie, to nie CDP RED :p
 
Ano tak... zapomniałem, że to forum gry której twórcami są REDańczycy, a nie Bioware... (za dużo o ME3 ostatnio udzielałem się)
 
Palimpsest said:
Idę o zakład, że ta produkcja "A" 5 kwietnia to dodatek do Wiesia 2. Wskazują na to słowa Kicińskiego z linku od maciekw. Ponadto jak sobie przypomnę EE jedynki to były do niej dodatkowe przygody, nie widzę powodu by tym razem było inaczej. Jedyne co podważa moje teorie to cyfrowy model dystrybucji tejże produkcji, ale i to z pewnością da się wyjaśnić. To jak, zakłada się ktoś;) ?

Też wydaje mi się, że to dodatek do W2. Zastanawia mnie jednak jedno:
Nie sądzę, żeby ktokolwiek wcześniej zaoferował graczom coś podobnego- twierdzi Michał Iwiński, wiceprezes firmy

Jeżeli to ma być po prostu dodatek, to dlaczego Pan Iwański twierdzi, że nikt wcześniej nie zaoferował nam czegoś podobnego? Czyżby to Hiper-Mega-Niesamowity Dodatek?

PS. A zastanawiał się ktoś poza mną nad datą tej konferencji? Jest ona 5 kwietnia. Co wtedy mamy? Wielki Czwartek. Co wtedy się stało? Jezus ustanowił Eucharystię. Myślicie że ze strony REDów doczekamy się równie spektakularnego wydarzenia? ;DD
 
@szypek
Próbujesz zręcznie obalić moją teorię, niedobry, a ja już sam się przekonałem o jej słuszności :p Na pewno da się to również jakoś wyjaśnić hmm.. . Może ta kategoryzacja była nieprecyzyjna. Ewentualnie dodatek jest już jakby "zintegrowany" z edycją na Xboxa, a dla PC-owców wyjdzie jako gratisowa przygoda, no tak, ale wówczas raczej nie zakładaliby sprzedaży na poziomie 100k..eh i teoria poszła w piz.. znaczy się w pole.
 
@Palimpsest I to by się zgadzało jako iż obiecali dodatki darmowe na pc... chociaż nie pudełkowe miały być płatne (znaczy te większe) To raczej dodatek nie będzie.... może nowy rynsztunek? (Coś w stylu tego z dark mode(
 
Na angielskim forum (forumowicze) spekulowali, że może to być "They"...

Nie wiem co o tym myśleć. Raczej mało prawdopodobne, aby ten zakopany projekt był tylko A :confused: .
 
Gdzie tam, They, jak to ma być uniwersum Wiedźmina :p

- uniwersum Wiedźmina
- jedna platforma
- <2 lata produkcji
- sprzedaż 100k
- dystrybucja cyfrowa
 
A gdzie napisali, że to uniwersum wiedźmina, bo ja ślepy jestem chyba. ;p

Coraz bardziej do powrotu białego wilka się skłaniam.
 
@Napoleon_PL

M. in. tutaj:
''Niecałe dwa tygodnie przed premierą Edycji Rozszerzonej na konsolę Xbox 360 oraz komputery PC przygotowaliśmy coś naprawdę niezwykłego, dla wszystkich fanów Wiedźmina
bądź tu:
CD Projekt Red chce zrobić jak najwięcej szumu medialnego przed premierą konsolowego „Wiedźmina 2" dlatego 5 kwietnia chce przedstawić jeszcze jeden pomysł, który ma wspierać sprzedaż tego tytułu.
 
Top Bottom